Lieky na podporu otehotnenia

zuzkababy
6. feb 2013

beriete nejake lieky,vitaminy na podporu otehotnenia?ja zatial kysel.listovu,je aj nieco ine?dakujem

janulka232
9. mar 2014

tak ja som mala v bruchu hadičku no skor na pravom boku,lebo tam mi vytekala taka modra tekutina.Tak to dost bolelo,ale inač v pohode

jajka74
17. mar 2014

@tamara0071 aj ja sa snažím už dlho otehotniet a nič.nikto nevie povedat v čom može byt problém.Vastriedala som už 3 lekárov a nikto mi nevie pomoct.Všetci ma posielaju na umelé opl.Ja viem,že vzhladom na moj vek to je jediné/asi/ riešenie.Lenže oni ma na to umelé posielaju už dobrých cca 7 rokov.

cicusmicus30
15. aug 2014

@janulka232 aka hadicka? Ja som ziadnu nemala a laparka mi nepomohla

1angelika
16. aug 2014

ahojte, ja som mala jeden potrat a odvtedy sa nam uz nedari ....viete mi poradit co v takomto pripade uzivat ? zatial uzivam kyselinu listovu

lulecko2311
16. aug 2014

@monicka79 ahoj moja. Snazime Sa od okt.2012 co som potratila a zatial Nic. Uz beriem asi 10dni Inofolic a kupila som Si aj Macu. Manzel ma spermiogram ukazkovy a nasadila som mu Macu. Mozem ju brat aj ja s Inofolicom? Mne zatial zistili Len jemne zvyseny prolaktin, vcera som mala druhy opakovany test a uvidime ake budu vysledky bud.tyzden.

janulka232
17. aug 2014

@cicusmicus30 mala som hadičku,aby mi odtekala taka modra tekutina.Ale mne tiež laparka nepomohla

monicka79
18. aug 2014

@lulecko2311 ahoj, môže sa užívať súčasne, nič tým nepokazíš. Mne to síce nepomohlo, ale veľa iným áno. Ja som teraz po operácii žlčníka a chcem sa objednať do centra do Brna, tak uvidíme..

45123
11. nov 2014

Ahojte ja chcem bit velmy těhotná skussame to nějak rok a stále nic :( aj moj partner bi chcel neviem co mam robit mozete mi poradit prosim :(

janulka232
23. nov 2014

@romannasport tak musiš mat tu hadičku v bruchu aby ti mohla vytekat ta modra tekutina von.Ale tak asi sa už poštastilo a podla fotky už asi maš babätko 😉

lusswinki
4. dec 2014

Ahojte kočky, poraďte nejaké vitamíny. Najlepšie také, čo by mohli brať ženy, ktoré sa snažia o mimi, alebo sú v rannom štádiu tehu. Také čo sú dostupné v lekárňach.
skrátka, čo by neposkodili
Kks, tuším som to napísala jak ,,debo" 😀

vege1
4. dec 2014

@lusswinki Ja beriem Femibion 800

luciafackova
4. dec 2014

mne pomohla klasicka kyselina listova po mesiaci a pol uzivania som otehotnela...

lusswinki
4. dec 2014

@luciafackova
@vege1
Ďakujem za odpovede. U mna to nie sú žiadne preteky. Len tak má napadlo, že vitamínmi nikomu ublížiť nemôžem práve naopak 🙂 ,
Ten femibion 800 sú tabletky? To sa môže užívať počas celého cyklu,či len do ovulky, nemám presne načas ovu, aby som zas niečo neprešvihla 🙂
Ako sa užíva kys.listova? Je vo forme tabliet alebo kvapiek

monika_123
4. dec 2014

ja tiez femibion 800 su to tabletky a uzivaju sa pred tehotenstvom az do 12tt. obsahuju kys.listovu a este nieco.
@lusswinki

vege1
4. dec 2014

@lusswinki Femibion 800 je subor vitaminov a pod. latok, obsahuje nejaku pre telo dobre vstrebatelnu formu kyseliny listovej. Berie sa cely cyklus.

luciafackova
4. dec 2014

@lusswinki su to tabletky a ja som jedla 3denne a na ovu sa nespoliehaj ja som otehotnela mimo ovulacie a to som mala ovulacne testy a vzdy ked som mala som priatela da sa povedat zneuzivala a nic a potom mala som po uvulacii a akurat vtedy som otehotnela a napriklad kamaratka mala styk pocas 3dna menzesu a vtedy otehotnela... takze na ovu sa nespoliehaj... telo je zvlastna vec xixix ale drzim palce 🙂

lemon84
4. dec 2014

Acidum folicum 1* uzivala som aj ja v druhom mesiaci som otehotnila

phoebe28
4. dec 2014

mne pomohla kyselina listova, mala som ju predpisanu od gynekologicky, je silnejsia ako volne dostupne. Pred otehotnenim som ju brala asi 2 mesiace a otehotneli sme a brala som ju skoro cele tehu. teraz rozmyslame nad dalsim mimi a urcite sa predtym objednam na gyndu a dam si predpisat znova kyselinu listovu.

lusswinki
4. dec 2014

@luciafackova ja to beriem tak že kedy bude, tak vtedy bude 😉 prestali sme si dávať pozor v máji 2013, ale nejak mám tusaka, že tento krát to vyšlo... 😀

lusswinki
4. dec 2014

@vege1 koľko cca stojí ten femibion 🙂

@lemon84 Jeeej, tak to sú fakt dobré výsledky 😀

@phoebe28 dievčence, normálne ste ma povzbudili s pozitívnymi ohlasmi 🙂

luciafackova
4. dec 2014

@lusswinki fuha to uz dost dlho ja som si dala v juny 2013 vybrať vnutromaternicove a v oktobry 2013 su otehotnela xixi aj to som plakavala ze sa nedarý... a už mám polrocneho syna xixi 😝

lusswinki
4. dec 2014

@luciafackova ja som pracovala na dvojtyzdnovky, také tých šancí bolo pomerne malo, preto asi aj také obdobie, no teraz som zmenila job. Blahoželám ku syncekovi, nechcela by si aj dcérku? :-P

luciafackova
4. dec 2014

@lusswinki ja tak to hej to sa fakt nedalo tak rychlo 😉 ja mam aj dcerku len ta bude mat vo february uz 7 rokov. aj teraz som chcela babu ale nevydalo ale som rada ze je zdravucky xixi

lusswinki
4. dec 2014

@luciafackova ale veď pol ročka, tak to je ešte drobček maličký 🙂

luciafackova
5. dec 2014

@lusswinki no to je este taky krtko maly xixi

lusswinki
5. dec 2014

@luciafackova
@vege1
Ahojte, tak dnes som zašla do lekárne a tá farmaceutička mi fakt "ochotne" vedela poradiť, že nakoniec som dala na vaše postrehy a kúpila som femibion 800.
Podľa "tety za okienkom" neexistuje nič na podporu otehotnenia, žiadne vitaminy. 🙂

nuttelka
6. dec 2014

Baby nemáte s týmto skúsenosti? Mne to minule ponúkala lekárnička, vraj je to nejaká novinka z Ameriky či skade...volá sa to Fertility Blend - je pre ženy aj pre mužov. Na mojalekaren.sk som ho našla v akcii a bolo tam napísané, že je to prípravok, ktorý prispieva k prirodzenej plodnosti, reprodukciu a na regulovanie hormonálnej aktivity.

vege1
10. dec 2014

@lusswinki no vidis 😉 tak ked neexistuje, tak neexistuje 🙂 Ja som si Femibion vybrala, lebo tu niekde v inej teme pisala baba farmaceutka, ze sa tiez rozhodovala a tento pripravok ju najviac oslovil. Tak farmaceutka sa v tom predpokladam vyzna 🙂 Inak v lekarni za okienkom nemusia vzdy predavat iba magistry. Neviem, ako to je mozne..

luciafackova
11. dec 2014

@lusswinki ano priamo na otehotnenie alebo na podporu otehotnenia neexistuje ziadny vytamin, ale kyselina listova ma nejaky dobry ucinok na maternicu a vajecniky takze moze to pomoct pri otehotneni.

lusswinki
12. dec 2014

@luciafackova
@vege1
Ahojte. Ja si skôr myslím, že tá farmaceutička bola skôr neochotna ako znala. V pribalovom letáku je jasne písané, že sa odporúča ženám pracujúcim otehotnenia už 3 mesiace pred plánovaným otehotnenim.... 🙂 no to je už jedno. Mám tbl doma poctivo beriem 1 denne. Som 26 DC, tak uvidíme, či motyka vystrelila 😀