Poraďte lubrikačný gél ktorý nemení prirodzené PH v pošve ale len zvlhčuje.

monikafialka
24. júl 2019

Ahojte zienky, prosim neviete o nejakom lubrikacnom gele (na zvlhcenie pri milovani), ktory by nemenil moje prirodzene PH v posve na zasadite (tzn. na 7 a vyssie ako 7)? Lebo velmi by som si priala dievcatko, aj vitaminy, aj stravu dodrzujem, no nejako mame sucho a vidim ze tie gely na podporu otehotnenia vacsinou udavaju ze menia PH v posve na vraj dobre pre otehotnenie avsak ked pozriem hodnoty tak na 7 a vyssie ako 7, co by mi vsak mohlo naburat moju snahu o ruzovy balicek. Velmi pekne Vam dakujem za akukolvek pomoc. Vraj ine veci (kokosovy olej a pod.) mozu poskodzovat spermie tak sa tym trapim ako si pomoct..

monikafialka
autor
24. júl 2019

Pre vysvetlenie este, na dievcatko podla Shettlesovej metody je vraj dobre kysle prostredie v posve - tj. hodnota menej ako 7, a to sa snazim ovplyvnovat stravou.

noemi155
24. júl 2019

@monikafialka tak ale zas ani v moc kyslom prostredí spermie neprežijú
Za ďalšie je teória,keď otehotnies pred ovuláciou,tak je tam pravdepodobnosť dievčatka a veľa podivných praktik,ale nič ti to nezaručí,lebo tvoj drahý ovplyvní čo to bude až to bude...
Prírodu asi len tak neokabatis...

monikafialka
autor
24. júl 2019

Je mi to jasne no aspon chcem pre to urobit co mozem 🙂 preto hladam taky gelik;)

pralinka86
24. júl 2019

Je to na chlapovi, takze nerozmýšľaj toľko nad tým a užívaj radšej. Niečo sa neda ovplyvniť, nič okrem chlapa nie je isté. Aspoň bude menej stresu/ nepohody u vas 🙂

bobula46
24. júl 2019

@monikafialka skús napísať do Dr Maxa. Oni majú nejaké v ponuke a možno budú vedieť poradiť. Ja keď neviem o nejakom lieku a nie som si istá väčšinou píšem mail a vedia poradiť. Možno poradia aj toto 🙂 každopádne držím palce aby sa podarilo dievčatko. U nás v rodine sa len chlapci rodia takže som tiež rozmýšľala či sa dá niečo také ako "vybrať" pohlavie

lula313
24. júl 2019

Podľa mna sa to až tak ovplyvniť nedá. Prvé tehu s dcerou som mala sex par hodín po ovulácii, takze podľa toho mal byt chlapec a podľa všetkých tabuliek(výmena krvi, Jonáš a pod.), to tiež nemalo byt dievcatko.

skvarocka
29. júl 2019

Lubrikant na vodovej báze. Ten mám aj ja lebo som vždy mala potom problémy so stipanim.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre