Má alkohol vplyv na ovuláciu ?

ruzicccka
1. jún 2018

myslite si ze alkohol nejako vplyva na Ovulaciu ?
Nemyslim pravidelne kazdy den - vikend
Byt v alkohole ale obcas ak je svadba narodeniny ci grilovacka a vy si chcete vypit viac nez Pohar vina ale zasa nie tolko aby ste nevedeli o svete 😁
A teda ak Ten cas aj cakate ovulaciu je lepsie sa alkoholu radsej Vyhybat alebo to nema ziaden Vplyv ?
Nepijeme casto v UK skoro nikdy len prilezitostne maximalne pohar Vina takze som to nikdy nejako neriesila a pre istotu ak som vedela .. ze bude je ovulka ak sa Nieco konalo som pila ten jeden pohar aj celu noc ...
Ale teraz to je trosku ine kedze po roku a pol cestujeme v july na slovensko tesim sa ako nikdy predtym ze sa konecne odreagujem navstivim priatelov rodinu a mozno aj na chvilu zabudnem nato ze sa snazime o babo a ze sme uz o jedno bohuzial prisli 😪
Len som rozmyslala ze ..
Co ak sa Nieco bude diat ( ideme na svadbu rezervovali sme si chatku ideme na narodeniny ) atd ..je toho viacej
Ze co ak ten cas budem prave mat ovulku alebo ju ocakavat a si Nieco dokaslem alkoholom ?
Vobec mi zato Alkohol nestoji ak by som vedela ze to skodi aj ked sa pije len obcas
Ale na druhej strane tento krat by som si chcela uzit konecne
Je to premna dovolenka Takze so vsetkym co k tomu patri 🙂

ruzicccka
autor
11. jún 2018

@monika1791
To rada pocujem 🙂

monika1791
11. jún 2018

@ruzicccka Božinku..až na kilometre vidím aká si nešťastná z toho možno anovulačneho cyklu😔

monika1791
11. jún 2018

@ruzicccka Ale uvidíš že teraz s clomidom sa to do 3 mesiacov podarí🍀🍀🍀

ruzicccka
autor
11. jún 2018

@monika1791
No som smutna 😑
vidim ze ..bec clomidu to vobec samo nejde
Citim sa beznadejne
Tlacim si do hlavy ze pojdem na Slovensko uzijem si
Odreagujem sa ale poznas to v hlave mam stale tie iste myslienky 😞
Vies co je najhorsie na Slovensku ten cas budu aj 2 kamosky
ktore tiez ziju v UK ale sme daleko tak sa nestretavame
Obe maju dcerky
Jedna ma 4 mesiace druha asi pol roka
Bude to premna tazke chodili sme spolu do skoly vyrastali sme spolu a ja jedina tam budem bez deti
Aj ked to mozno vyznie detinsky ale ... vobec sa necitim dobre ked vidim hlavne kamosky s detmi a co tie otazky
Kedy bude male ? Neplanujete ?
Ved uz je na case ... naco cakate ?
Hrozneeee 🤦‍♀️
Keby bola ovu aj keby to nevyslo by som Mala aspon trosku nadej ze co ak mala by som aspon tu nadej ako kazdy mesiac ved vidis sama ze sa testujem ako diva 😁😁 niekto hovori radsej pockat lebo moze prist sklamanie a
Umna to lovenie duchov funguje uplne inac mam nadej aj ked sa sklamen ale o to vetsiu silu mam na dalsi cyklus

blairgossip
11. jún 2018

nema ziaden vplyv

mareri
26. okt 2019

nemá, je to podla mna blbost. Pravda ale je, že jediny alkohol ktorý pijem je vychladene biele víno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre