Má zmysel vkladať 5-6 dňové morule?

majcu
14. nov 2018

Pre OHSS mi vsetko mrazili - 1 blastu a 3 morule, myslíte, že má zmysel vkladať aj morule?

vrds
16. nov 2018

@majcu áno. Prečo nie?

majcu
autor
17. nov 2018

@vrds lebo na 6ty den by to uz mala byt blasta, vraj je miziva sanca na uchytenie 6dnovej morule

vrds
17. nov 2018

@majcu viete lekári toho nahovoria. Len to čo by mali nie. Pravda je že lekári vedia totálne prd o tom čo sa v tele zeny do bodky odohráva a práve preto Vám nevedia povedať či sa embryo ujme a prečo sa neujalo. Ja som mala geneticky otestované embrya a z 3 sa prijalo jedno aj to som potratila. Do dnešného dňa mi nikto nepovedal prečo a to mám za sebou všetky možné vyšetrenia aké môžu byt! Aj 6 dňové embryo má šancu. Oni nevedia čo to telo vlastne chce a čo ocakava... nedajte si nahovoriť a neverte im všetko. Oni ani len netušia čo sa deje do 4tt v tele. Absolútne nič a preto nevedia ani pomôcť s otehotnením . Vedia len obísť prírodu, vypestovať vajíčko, oplodnia ho v miske a vložia do maternice. A len čakajú čo bude. Modlia sa aby to vydržalo 12tt dovtedy rozbehnutý potrat ani nezastavuju a ani s ním nevedia nič robiť. Takze ja som do ivf dala vyše 15tis € a stále som bez deti. A nikto nevie určiť príčinu a odstrániť ju.

santine
21. nov 2018

@vrds ahoj, ano, je pravda co pises, len by som to trochu pootocila. To nie je nikoho chyba, lekari chcu pomoct a radi by pomohli. Ale zaruku nikto z nich nemoze dat. My sme sa nestretli s tym, ze by sa hrali na majstrov vseveducich. Priroda je komplikovana, cele pocatie ma tolko krokov, ktore musia do seba zapadnut, sami to povedali. Nikto na svete, ziadny lekar, vedec, to nema zmapovane a velakrat pricinu neuspechu nevedia odhalit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre