Maca peruánska - libido

25. okt 2021

Ahojte baby, manžel začal brať Macu, tribulus, zinok selén a vitamín E na podporu libida. Kedy možno čakať nejaké účinky? Pripadne aká maca je najlepšia? Berie kapsule.

silviazlat
25. okt 2021

Skuste kotvičník. Je to prírodné a účinne

frida1990
25. okt 2021

@silviazlat tribulus je kotvičník

frida1990
25. okt 2021

Koľko mg macy a kotvičníku berie? Pri 1200 mg kotvičníku (tribulus) a 1200 mg macy zbadáte isto účinok na libido, prvé zmeny možno už aj o dva tri týždne, najlepšie po 2-3 mesiacoch, zinok selén éčko tiež fajn 🙂 Maca a kotvicnik firma Kiwu Wuki alebo Kompawa sú dobré. Akurát že pri kotvičníku sa musia robiť pauzy v užívaní, len tiež mi nie je jasné že ako často a aké dlhé, musím si to naštudovať.

luciannka83
25. okt 2021

Shatavary je na potenciu.

autor
25. okt 2021

@frida1990 presne aj toľko berie ☺️ na Mace je písané, že môže až 1800. Pri tribuluse myslím, že mesiac brať a potom dva mesiace pauza. Zatiaľ ma od Gymbeam. Veľmi som zvedavá, či to pomôže, pretože on nemá libido žiadne. Lekár mu zatiaľ odporučil tieto doplnky. Testosterón mu vyšiel na spodnej hranici normy 😒

frida1990
26. okt 2021

Aj Gymbeam je dobrý 🙂 áno u nás toto isté, testosterón mal na spodnej hranici normy, môjmu tieto doplnky pomáhajú ale hlavne pridal aj pohyb lebo on mal dovtedy sedavý štýl života, sedavá robota plus malo pohybu aj vo voľnom čase, takže aj toto treba upraviť

autor
26. okt 2021

@frida1990 presne to iste aj u nás 😒 manžel je celkovo vyčerpaný, na nič nemá chuť. Bol potom tvoj aj na kontrolnej krvi? U nás to trvá tri roky, kým si vôbec priznal, že problém má a pôjde k lekárovi. Podľa neho je nemať žiadnu chuť na sex je úplne normálne a ma v jeho veku už iné priority. Ja si úprimne ani neviem predstaviť, žeby prišiel sám od seba za mnou ze ma chuť 😐

kvevka
26. okt 2021

ak chcete napiste mi do spravy poradim čisto bylinne kapsule na zvýšenie libida

mulm
28. okt 2021

@kvevka mate niečo aj na slepenie spermi?

pavlinaant
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre