Mala som plodné dni a aj tak nie som tehotná

mojedieta
24. okt 2012

Ahojte baby,
chcela som sa vas spytat, trošku mam medzery este a neviem si vysvetlit. Mala som plodne dni ktore mi potvrdil aj ovu test /ta druha čiarka bola dost silna/ este ma bolel aj vajecnik pravy a tak sme sa snazili s MM.Snažili sme sa aj dni pred ovu aj po. Nechapem to, ale mrcha aj tak prišla ☹ Stáva sa to často? akože už začínam myslieť že som nejaka chora ked sa nam to ani teraz nepodarilo.Poradte mi prosim.ďakujem 😅

mojedieta
autor
25. okt 2012

@delideli ďakujem za povzbudenie, teda ďakujem vám všetkým ktoré ste mi poradili a povzbudili už som pokojnešia 🙂

lia09
25. okt 2012

@mojedieta ja som si tiez merala BT,robila ovu testy,nohy vykladala hore.A ked som si po polrocnom marnom snazeni povedala,ze kaslem nato,najdem si robotu,prestala sledovat cyklus aj nohy vykladat,hned na prvy pokus vykaslania sa nato,som otehotnela.Ani som si nevsimla,ze mi meskal menzes tyzden 😀

hadassah
25. okt 2012

@mojedieta dajte si čas 12 mesiacov, počas ktorých sa nebudeš sledovať a stresovať. Zdravý pár má cca 15% šancu na oplodnenie počas 1 mesiaca. Okrem toho, vajíčko žije v priemere len12 hodín, takže je ťažké sa "trafiť" a naozaj treba cca 12 pokusov / 12 mesiacov.Až potom sa odporúča návšteva lekára. Ak ste zdraví a mladí, tak do pol roka otehotnieš. 😉

mojedieta
autor
25. okt 2012

@lia09
@hadassah ďakujem baby kiež by sa to podarilo do toho pol roka už mam dosť rokov na to aj muž.

natalia1990
26. okt 2012

@mojedieta ja som otehotnela myslim ze na 9 den.Petko bolo moje vytuzene babatko po 20 rokoch.Dcera ma 21 a strasne som chcela druhe.Drzim vsetkym palce a moc dakujem za starostlivost aj mojej Dr.ktora kazdy mesiac sa starala aby sa nam to podarilo.Bola moc ochotna robit vsetky vysetrenia ,konzultacie a jej pristup bol naozaj perfektny.Vsetky moje kamaratky jej teraz dohadzujem a su spokojne
Urcite sa vam to vsetkym podari,len netreba sa na to tak sustredit.Ja som kazdy mesiac bola zufala az kym som si povedala dost,asi to uz nepojde.a o dva tyzdne boli na teste //
Drzim palce vsetkym... 🙂
a to som mala za sebou aj missed abort

mirka
26. okt 2012

@lia09 presne ako u nás 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre