Mám nízko maternicu

erika8383
26. aug 2020

Ahojte , bola som u gynekologa na preventivke a som mu spomínala že ma občas boli tam dolu pri pohlavom styku , povedal že to preto lebo mám moc uzku panvu a ešte že mám veľmi nízko maternicu ktoru si viem aj nahmatat , že keď ju mám tak nízko môžem raz dva otehotniet. Máte stym niektora skúsenosti, babetko by sme už aj chceli tak uvidíme kedy sa to podarí a hádam nebudú žiadne komplikácie kedze ju mám moc nízko 🙂

veronikaszabova
26. aug 2020

@erika8383 ako si vies nahmatat maternicu? 😳

majamat
26. aug 2020

asi si skor vies nahmatat krcok maternice,a le to by myslim zvladli viacere zienky, dovod, ze je tak nizko moze byt oslabenie panvoveho dna. pri otehotneni by to zas nejaky velky problem byt nemal. treba posilovat panvove dno - su an to cviky.

majamat
26. aug 2020

ja ma po tazkom porode prolaps maternice,a le uz taky zavaznejsi, preto je dobre si to panvove dno posilnit, mam doporucenu operaciu - vybratie maternice ( uz mam vek, tak nevadi ). u mna sa to uz cvikmi riesit neda, to skor lahsie formy a hlavne u mna su to aj poporodne poranenia. tiez sa to v druhom tehu zhorsilo,a le tehu skoncilo MA.

erika8383
autor
26. aug 2020

@veronikaszabova prepáč myslela som ten krcok maternice

veronikaszabova
26. aug 2020

@erika8383 krcok maternice si nahmata kazda zena

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre