Mám ovuláciu, je mi zle a všetko ma bolí

13. mar 2022

Dobrý deň.
Predvčerom a včera sme sa s mm milovali. Ovulaciu mám dnes, je mi zle, všetko ma boli. Ale. Muž dnes nie je doma. Zajtra večer sa vráti. Myslite, že nevadí, že to nerobíme dnes?

domka222
13. mar 2022

Prepáč, ale to sa potrebuješ pýtať, či to nebude vadiť? Čo chceš rozvrh, kedy mať sex? Treba hádam skúšať vtedy, keď sa dá.

barus26
13. mar 2022

nie nevadí.. Bohate stačí, že sex bol včera a predvcerom.

bambulienka25
13. mar 2022

Vieš ze spermie prežijú aj max 5 d? Takže nevadí a kľud

beata110
13. mar 2022

Je to akurat plus mozete aj zajtra vecer netreba mysliet nato ze musime ale uzivajte si to😊

alina765
31. mar 2022

Nemáš kovid 😂hehe.
Nie nevadí sex ste mali včera spermie prežijú aj 5dni ako písala kocka vyššie držím palce.

silviaeli
5. apr 2022

Ahoj tak ako??zadarilo sa?🙈

autor
5. apr 2022

@silviaeli ahoj nie nezadarilo Dakujem za opýtanie. Bola som na hematologii, boli veľmi zle výsledky, musím sa prv vyliečiť

silviaeli
6. apr 2022

Juuj tak to má mrzi..mne tiez bolo tak zle jeden deň..asi 1-2 dni pred ovu a od vtedy má vkuse pichajú, akoby mi taha vaječníky..je to už tyzden, tak dufam, že to nebude nejaký zápal..a tebe zelam rýchle vyliečenie a potom bezproblémové tehu🥰..
A ešte na tu hemato ta niekto poslal, ci ako si vedela, že tam bude problem??

autor
6. apr 2022

@silviaeli Dakujem ❤️ Ja som išla sama lebo sa mi niečo nepozdávalo. Dlhší čas som nejaká slabšia, unavená

denkanr
6. apr 2022

Môžem sa spýtať, čo ti zistili na hematologii? Čoho máš zle výsledky?

autor
6. apr 2022

@denkanr veľmi hustá krv, a problémy s krvnými dostickami. Už mám nasadenú liečbu lebo by mohlo dôjsť ku kolapsu🤦‍♀️ Ani by mi vo sne nenapadlo, že na hematologii skončím

denkanr
6. apr 2022

Neboj to zvládneš, hlavne sa najskôr prelieč. Ja som tiež na hematologii a ešte k tomu tehu

autor
6. apr 2022

@denkanr Dakujem ❤️ A ako to zvladas? Ako sa liečis ty?

denkanr
6. apr 2022

No ja už 3x trombozu som mala 😀 ale inak pohoda, preto chodím aj na hematologiu, angiologiu, už som vyfasovala injekcie fraxiparinu. Prvé tehu som tiež mala fraxi takže teraz druhé viem co ma čaká 😊

autor
6. apr 2022

@denkanr a injekcie si ako často dostávala?

denkanr
6. apr 2022

Každý deň jednu pichnúť celé tehu tuším aj sestonedelie a teraz v druhom možno aj dlhšie uvidíme

autor
6. apr 2022

@denkanr ou až tak? Moja zlata. Ja keby som si náhodou mala pichat tak to sama nedokážem asi, bojím sa

denkanr
6. apr 2022

Vieš čo už je to v pohode zo začiatku som nechcela, ale naučila som to môjho muža, tak on mi to dava 😀

autor
6. apr 2022

@denkanr aj ja naučím môjho, nech vidí ako trpim(keď budem musiet ich pichat teda) 😂 a tvoj je s tým v pohode?

denkanr
6. apr 2022

Jasneeeee ten už je profik 😆

autor
6. apr 2022

@denkanr to je super 🙂 🤣 drž sa

denkanr
6. apr 2022

Ty tiež 😉😄

silviaeli
6. apr 2022

Prekonala si covid??lebo vela ľudí má tento problem s krvou po prekonaní..preto odporúčajú počas a aspoň mesiac po covide brat anopyrin..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre