Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám si dať piercing do brucha, keď plánujeme bábo?

danula22
16. sep 2015

Mate niektora skusenosti ze hned potom ako ste si dali piercing ste boli v tom?Vdaka za kazde info

jeennyv
16. sep 2015

vo vseobecnosti s piercingom na tomto mieste moze prist vela neprijemnosti, aj pri tej najlepsej starostlivosti, ak ti to telo neprijme alebo pridu nejake komplikacie, zle aplikovanie atd... pridu rozne zapaly a opletacky s tym, doba hojenia je rozna, niekomu sa to hoji skoro inemu dlhodobo, preto ja by som sa tym na tvojom mieste ak chcem otehotiet v najblizsiej dobe nezaoberala...pre mna ak chcem dieta, nejaka estetika ale takato tuzba ide bokom....

barbora59
16. sep 2015

neviem kolko mas rokov ale podla mna sa to uz ani nenosi...ok mlade baby tiez som to ako 18 r mala.. 23 som rodila a vybrala som si ho a nic no vyberes a mam tam dierku o nieco vacsiu ako ked si nedas nausnice tiez vidno ze mas prepichnute usi.komplikacie som nemala

lola911
17. sep 2015

no sranda, ze nenosi.... ja mam 40 a piercing v pupku 😀 poznam vela zien co maju piercing a podaktore nielen v pupku ale aj na inych miestach a su v mojich rokoch 😀 moja kolegina ma 55 a tiez ma piercing v pupku 😉 .... moja neter nedavno rodila tak si ho dala dole v 4 tom mesiaci a teraz ho ma na spat... myslela som ze bude mat problem ze jej to zarastie ale pohoda... navliekla, prisrubovala a ozdoba je naspat...ja som si to davala ked som mala 18 tak uz to tam mam 22 rokov a nikdy som s tym ziadny problem nemala 🙂 my teraz planujeme ivf a nemyslim si ze piercing bude problem 😀 ale ak chces poradit tak si kup piercing so zliatiny chirgickej ocele a titanu a po prepichnuti si to cisti obycajnou alpou a uvidis ze ti to hnisat nebude 😉 ja si uz nepamatam ako dlho som si to cistila s tou alpou ale zda sa mi ze zhruba mesiac.... teraz si to necistim nicim ani si neuvedomujem ze to tam mam 🙂 jednoducho ked sa sprchujem, namydlim a oplachnem 😀 a to ze sa to nenosi je hlupost.... piercingy sa nosia teraz ovela viac ako pred 20timi rokmi 😀 ja premyslam dat si zboku na nos 😉

zlte_kuriatko
17. sep 2015

ahoj piersing nemá nič spoločné s počatím alebo tehotenstvom, žiadne problémy, nemusíš sa báť 😉 a teraz su aj pekné babatkovské piersingy pre tehotné. ja ho mám tiež - mne ho urobil mm, ale mám ho troška nakrivo 😀 takže ja len odporúčam daj si ho urobiť profíkovi 😉 viem viem bolo to z mojej strany pochabé a nezodpovedné atd... ked sme dakedy ako dve deti. ale nastastie som nemala ani zapal ani nič uplne v pohode.

gabika20
26. sep 2015

Ja som si dala piercing do pupku ked som mala asi 24 rokov a bola som na materskej s dcerkou.. hojenie uplne bez problemov.. v zime si davam len obycajny aby mi dierka nezarastla a na leto si vymenim nejaky pekny ozdobný.. ak sa ti to paci, kludne si daj spravit 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli