Mám teraz ovuláciu?

8. feb 2022

Ženy moja otázka je blbá ale keď ste tu niektoré fakt skúsene a znale tak sa musím spýtať tu . Chceme ďalšie bábätko . Včera a predvcera ťahavý mliečny výtok , dnes bolesť v podbrušku a ťahavý úplne priesvitny výtok. Mám dnes ovulaciu ? Mohlo by to dnes vyjsť ? Sex sme mali pred 3 dňami naposledy . Už niekoľko mesiacov sa mi nedarí otehotnieť 😕 žiadne ovulacne testy slm si nerobila

nika12323
8. feb 2022

Áno ak ho máš natahovaci ako vaječny bielok tak máš ovu

autor
8. feb 2022

@nika12323 je ako naťahovacia guma priesvitná a celkom veľké množstvo . Ďakujem za tvoju odpoved , snáď nám to konečne vyjde

dadulamamula
8. feb 2022

A ovulacny test si neskúšala? Ja mam vždy výtok rovnaký, biely ale nič sa mi nikdy netahalo, takže ťažko z toho hodnotiť... Skôr ta bolesť pod ruská môže signalizovať ovulku, podľa toho som to vedela teda viem každý mesiac A mam dve deti

autor
8. feb 2022

@dadulamamula neskusala. Keď ani tento mesiac nevyjde bábätko tak skusim test. Mám nepravidelnú menštruáciu nakoľko stále celkom často dojčím dcérku ešte

janetinka27
8. feb 2022

robim si hlienovu metodu kazdy mesiac a tahavy hlien mam kludne cely tyzden pred ovu, aj dlhsie, striedaju sa dni, kedy je mliecny a kedy priehladny, ale podla krvnych testov estradiol stale este len rastie. takze odpovedat ti je tazke, treba sledovat dlhsi cas, kazda zena je ina

dadulamamula
8. feb 2022

Aj ja som mala nepravidelnú, pri prvom som otehotnela na konci cyklu,a pri druhom hneď po skončení ms..

nika12323
8. feb 2022

Ja som tiež mávala každý mesiac nepravidelný cyklus .. raz 28 dni raz 30 raz 38 .. proste kadejaký.. a keď sme sa rozhodli mat prvé bábätko , nemohla som otehotnieť asi pól roka ale to som si nesledovala ani plodný hlien ani nič .. teraz sme chceli druhé bábätko a otehotnela som hneď na prvý šup, sledovala som si ovulacny hlien aj bolesti v podbrušku take pichanie som vždy mala tak som vedela že je ovulka a hlien tak isto musí byt ako vaječny bielok aby cez neho prešli spermie 😊 drzim palce 🙂) !

autor
26. feb 2022

Baby tak vyšlo to , som tehotná 🙂

eva119
15. aug 2022

Chcem sa spytat ked je hlien natahovaci a hnedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre