Mám viac ovulačného hlienu a bolesti v podbrušku

jaja8_9
11. dec 2020

Ahojte, čo myslíte? Mala som dneska aj bolesti v podbrušku a dnes mam ešte viac ovulacneho hlienu ako včera. Myslíte že ovu prešla alebo ešte len nastane?

nelca0510
11. dec 2020

@jaja8_9 máš ich naopak ako ich zvyčajne všetci fotia:D ale mne sa zdá, že ešte len bude. Ta čiarka 19DC ešte nie je rovnako silna alebo silnejšia. Skus zajtra este🙂

zuzana111984
12. dec 2020

@jaja8_9 niekedy neukaze obe rovnako silne, skus ci zajtra bude bledsia, ale podla bolesti by som isla na to už dnes 😉

jaja8_9
autor
12. dec 2020

@nelca0510 áno áno viem ja som to zistila ale už to tento mesiac takto dolepim ďalší mesiac to dám správne 😀😀
@zuzana111984 dneska bola ešte bledsia ako včera takže predpokladám ze prebehla niekedy medzi testom 18dc a 19dc 🙂

zuzana111984
12. dec 2020

@jaja8_9 ak dnes bola bledšia, tak včera bol pozitivny, ten vrchol si mohla len prešvihnúť. Od včera do 24 hod. si mala ovu, ale podla bolesti, myslim, že si mala včera.
Dúfam, že ste sa posnažili, ak nie, rychlo na to a drzim palce, nech dalši mesiac už nič nemusíš lepit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre