Mám viac testosterónu v tele a nedokážem otehotnieť
Zdravím .. Žiaľ, mám viac testosterónu v tele. Tým pádom nemám menštruáciu. Už som to raz mala dávnejšie, a pri brani liekov sa všetko znormalizovalo.. Žiaľ vrátilo sa mi to naspäť, s priateľom by sme chceli bábätko, už sa snažíme viac ako rok a stále to nejde 😞( Sme zúfalí ..Vedeli by ste nám prosím poradiť, čo robiť ?
Ďakujem
@dietatko2020 už som bola u dvoch, jeden mi predpísal znova lieky a nič a druhý mi len povedal že mám zvýšenú hladinu testosterónu tým pádom môžem ale aj nemusim byt tehotná, tak momentálne hľadám lepšieho lekára
@ria_204 mne pomohli na endokrinologii. Tiez problem s hormonami, skora puberta atd. Nedarilo sa nam 3 roky. Prve som potratila, druha dcerka uz ma 2 roky. Drzim palce.
@ria_204 ahoj, ja mam tiež viac testosterónu a nedarí sa nam s manželom už rok a pol. MS INÁČ JA mávam pravidelne no i tak to nejde.

@ria_204 smer lekar