• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
aj Natálka je očkovaná proti pneumokokom, aj keď ešte ju čaká tretia dávka v januári. podľa mňa to moc spoločné ale nemá so soplami.
tak nie sme sami, čo máme tiež každý druhý mesiac sople :frowning2:
cucuška, ale my ich máme vždy až také, že musí fachčiť odsávačka na vysávač aspoň prvých 5 dní.
17. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my tak isto. no idem Ema si už spieva v postieľke drobec je hore. papa a krásny deň
17. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa aj vám pekný deň :wink:
17. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne kei ze musis sem tam robit aj daco ine a hlavne preto ze mas dievky dve :wink:
tomko sa vie krasne sam hrat,ma fantaziu,len ked chcem nieco robit tak je to pre neho take zaujimave ze je hned pri mne kvacka sa o \
17. okt 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvacka sa o vsetko,ako aj teraz o klavesnicu :grinning: a tak vsetko co chcem robit mi trva strasne dlho.Niekedy cely den len vysavame :grinning:
tomka ked chytili tie sopliky tak ich mal 2 tt a teraz po 3 dnoch sa mu pusta soplik zasa :frowning2:
17. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte
mala mi spinka od 17h tak teraz neviem ci chce spat do rana ci co :sweat_smile:
17. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vidim, ze sopliky nas trapia vsetky...mne tu stale doktori hovoria, ze babatka nemaju vyvinutu este dobre imunitu, preto im to trva dlhsie sa z toho dostat....
17. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte a zas som tu ale len na sekundu. Chcela som vás pozdraviť a ide spať, zajtra gazduje s Emkou tata ja idem do školy. papa
17. okt 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak mala spala do rano o 5,30 h uz stebotala ale spinkala supis
cucus ako v skole?
18. okt 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...skoro som vas tu ani nenasla...ja sem nejak v opslednej dobe nestiham..malemu sa vobec doma nece spat, bud by asa stale vozil v aute aby sa vyspal alebo v kociku..a to zasa pripomina beh na cas, lebo jemu pomala chodza nevyhvuje..on potrebuje rychle tempo a najlepsie nejake hrbolceky na chdnikoch..ale azs nie moc velke.. :grinning: takze pred tyzdom a pol sme mali nejakych 4800g...to sme boli na prevazeni...maly je zatial chvalabohu zdravy..musim si zatkat..tuk-tuk...plienky nestiahm ani kupovat ani prat..jedine co a stve je ze mam malo mlieka takze musim prikrmovat nutrilonom..v noci sa obcas aj vyspim ale vacsinou ani nie, ale aspon ze oliver pribera a rastie...nooo uz mi u to moje mrncadlo mrnci..tak zatial babulky..
18. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tehulka ahoj a gratulujem k malinkému Oliverkovi.
loosik: no škola stojí. xixixi. Akurát som tam bola v sobotu bola, teda včera a priniesla som táaaaaak veľa kníh až ma z toho tak rozbolela hlava. jaaaaaaj už aj termín skúšky mi dali , vôbec nezaháľajú. A náš drobec mal dnes divnú noc. zobudila sa na mlieko o 00:30 potom sa pokakala ale totál, a naša herečka si potom do 03:00 štebotala spievala v postieľke, nie a nie spať a maminka a tatinko teda vstali a šli sa s Emkou hrať. Ráno som vstala akoby ma mechom praštil. Vy ste hádam spali lepšie ako my. A to som si myslela, Že keď bola v noci hore, háma potiahne lhšie ako do 07:00. ale omyl o 07:00 už štebotala zas. :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dnes tu ešte nik nebol???? Babulky prajem Vám krásny deň :confused: :dizzy_face:
20. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babuľky a zas som tu sama a sama. kde ste???? čo nové???
21. okt 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :dizzy_face:
u nas po starom,mame sa vyborne. Tomko uz stoji sam tak ,cakam kazdym dnom ze sa rozbehne :dizzy_face:
22. okt 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my stale trpime s nadchou, a uz viem, ze to je od zubov, uz od soboty skoro nic Eliza nepapa a ani mlieko uz velmi nechce, lebo koli soplom sa dusi, ked pije...uz som z toho na nervy...
22. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky
aj my bojujeme s kaslom a soplikmi. Marek kasle ako stary chrniec, a Misko mal teploty asi zo zubkou a teraz soplikuje a kasle :unamused: , a uz stoji sam a urobi sam bez drzania cca 14 krokov a kazdy den sa zlepsuje a cvici, capne na zadok, znova sa postavi a ide dalej. je velmi rozkosny a zlatucky... :grinning: :grinning:
22. okt 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...ako sa mate? my sme boli v pondelok v poradni, pribrali sme 350g a maly je zdravucky takze spokojnost...akurat sme dosli z prechadzky, napapali sa a uz spokojne spinkame, tak som pustila pracku nech aj nieco uzitocne doma robim :sweat_smile:
22. okt 2008 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule. no my sme tiež došli a dali krpca hajať. ja kukám sem či tu niekoho nenájdem a popri tom robím školu. jaaaaaaj a ešte mám farbu na hlave. xixixi :grinning:

evita - gratulujem
22. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bola som sa prejst s mojimi chlapcami ( maju sopliky a kasel) a vyzdvihli sme Mon zo skoly.
cucuska aku skolu robis?
evit ako sa mate?
22. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
študujem teológiu. už tretí rok, ale pri malej mi to dá zabrať hlavne filozofia :confounded: možno budem Mgr xixixi ale či sa uplatním tak to je otázka. vyskúšala si už homeopatiká na soplíky??? volajú sa Coryzália. mne u malej zaberajú na 100 precent
22. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska dakujem

emily inac sa mame dobre, nestazujem si, maly je velmi dobrucky, takze mam kopec casu aj pre seba
22. okt 2008 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej tak to ti už teraz závidím. Ja teraz stíham hlavne školu len vtedy keď Emuška hajá :grinning: :grinning: :grinning:
utekám zmyť farbu som zvedavá na výsledok.
22. okt 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska teológiu? aj ja študujem na teologickej fakulte Nauka o rodine :wink: , teraz som v druhom ( try roky bakalar, a potom uvidim ci budem zvladat pokracovat)
Homeopatika nepouzivame, je to proti nasej viere ( nieco tam je co nieje dobre...).

evitka tak si to uzivaj, lebo ked maly zacne objavovat svet sa vsetko zmeni... :wink:
22. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emili s tým bojovaním máš pravdu. Moja malá tak dobre papavala a terz je to doslova boj. no a zo mňa bude katechéta. rada by som užila ale či sa mi ten sen splní tak to neviem. teraz sa venujem príprave na birmovku. je to zaujímavé kecať s pubertiakmi.
22. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už mám tmavú hlavu som čierna. :sweat_smile: :confused: :confused:
22. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už ste ma opustili???
22. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emyli Miško ti už behá???
22. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cucuska no musela som vas opustit, Monika mala dnes koncert, spieva a mali vystavu malych deti...mame doma hviezdu. velmi pekny obrazok a pefektne spievala, sikulka moja.
Misko uz urobi niekolko krokov sam bez drzania, kazdy den sa zlepsuje a uz prejde cez celu obyvacku...sikulak, som z neho hotova (v dobrom) v siedmom si sadol sam a zacal trenovat stvornoskovanie a v osmom uz stal z drzanim a popri nabytku presiel a teraz sa pusta...a ma 4 zubky a tlacia sa mu dvojky horne a papa uz vsetko to co my ( ale to dr. nemozem povedat :sweat_smile: ) tlieska ruckami " tapi tapi"...no jednoducho nam robi radost..sikulko nas maly :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
misko je sikulka.
tomko lozil v 6mesiacoch a o mesiac na to sa postavil a od vtedy nic viac :grinning: ,asi je spokojny ze sa s tym stvorkovanim dostane kde chce,alebo nevladze svoj tazky zadocek :grinning:
22. okt 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je riasny šikula. To veru gratulujem :grinning:
naša Emka neštvornožkuje ale posúva sa po zadočku. Viete aké máme čisté podlahy?? :grinning: :grinning: :grinning:
stojí vedľa nábytku. jeď ju držim za obe ruky tak ide ako drak v postielke sa posúva zatial takto. Veď ja si hovorím všetko raz príde :grinning:
22. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok