Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
29. apr 2009

ahojte 🙂
klementina dakujem a ja vam gratulujem 😵 uz aj chcemmmm 😀 .pojdem kuk na Žofinku 😉
ja sa nestazujem,ja som stastna,ze budeme mat babo v decembri,vsetci sa strasne tesia,bude to najkrajsi darcek pre celu rodinku a tesim sa aj na to,ze bude moct nosit tie krasne zimne overaliky,mne sa tak pacia ti trpaslikovia v tych veciach 😀
uz sa tesim strasne ked pojdeme nakupovat vybavicku a uz teraz sa toho neviem dockat 😅
a vcera bola prva ... 😝

lia
29. apr 2009

dakujem Lolicek 😵 ,ja este strasne budem drzat palcule vam a aj svetluske 😵

petruci6
29. apr 2009

lia presne pred rokom som sa takto citila aj ja 🙂
tak si viem zivo predstavit,co budes zazivat kazdy mesiac a ked kazdy bude nakupovat uz v oktobri vian darceky,tak ti zacne dochadzat,ze to zach je tu 😵

lia
29. apr 2009

uz len 2 kg petru??fuuu,ja budem mat co robit a uz si hovorim,ze si musim davat pozor,lebo uz teraz sa nezmestim do ziadnych gati 🙄

petruci6
29. apr 2009

na zac som strasne rychlo priberala,potom sa to spomalilo asi v 5mes a posledny mesiac mi nenormalne narastlo brucho
dokopy som mala +18kg, z toho iba 8kg som nechala v nemocke
ale kocikovanim a nahananim sa okolo drobca schudnes rychlo,neboj
ved niekedy az vecer zistim,ze som nemala cas sa ani najest 😒

dnes mame uz 4mes 😵

petruci6
29. apr 2009

hlavne sa v nicom neobmedzuj a papaj na co mas chut,to si pyta malinke,teraz je dolezite ono,postavu budes riesit po porode 😉

evitkamalicka
29. apr 2009

dobre ranko

petru zavidim ze uz len 2 kg, ja som sice schudla po porode, ale potom som tak rapidne pribrala, ze som sa dostala na cislo za ktore sa velmi hanbim a vtedy som si povedala dost a chudnem, ale nehladujem, pravidelne papam a vela pijem aspon tie 3l denne, co predtym som pila tak dva pohare denne a vysledok sa dostavuje, uz som dost zhodila, ale k mojej vysnivanej vahe to ma este velmi daleko ale nevzdavam to a pokracujem dalej, snad sa tam jedneho dna dopracujem

petruci6
29. apr 2009

evi pevna vola je najdolezitejsia

vy este neplanujete druhe kolo?

evitkamalicka
29. apr 2009

petru planujeme zacat buduci rok niekedy v juni, juli

petruci6
29. apr 2009

tak naco budes chudnut? 😀

lia
29. apr 2009

treba sa lepsie citit 😉
mne vsetko lezie krkom ☹ ,co mam jest??allleeee,uz krpec si pytal vcer pizzu??ale,aleeee 😀
ved ja sa nebojim,len nechcem byt jak vzducholod 😀

evitkamalicka
29. apr 2009

petru preto aby som sa lepsie citila, bola sebavedomejsia a aby som sa aj pocas tehotenstva uz nikdy nedostala na vahu aku som sa dostala

evitkamalicka
29. apr 2009

a aj kvoli oblecku, aby som sa nemusela stresovat ze na seba nieco co sa mi paci neobleciem

trpezliva
29. apr 2009

ja som tiez schudla hned a teraz mam menej ako v 8.triede na ZS. aj sa ma vypytovali, ze ci nie som chora, ked som tak schudla..a tom som este nechcela prezradit, ze vraciam, je mi zle a som tehu. ja sa nahodou tesim na tie kila navyse, po porode som sa citila super, aj ked kuknem na fotky, tak som sa sama sebe pacila ako baculka. len este vymysliet, ako si udrzat tu vahu, lebo ja aj ked vela jem, tak chudnem. keby sa tak dalo preposielat si kila medzi sebou. 😵
lolka, dakujeeeem. aj ja ti hrozne, hrozne drzim palce.
Lili mi dnes vstavala o 6tej. hruza. ale uz som ju uspala, lebo na 11tu idem do servisu zimne gumy vymenit, tak to mi akurat vyhovuje.
petru, kukala som fotky..Linduska je aka velka kocka! gratulujeme k 4.mesiacikom. 🙂

evitkamalicka
29. apr 2009

kika ty si jak moj muz, ten je od nevidim po nevidim a nepriberie ani gram...ja ti rada darujem par kil

evitkamalicka
29. apr 2009

aj my gratulujeme Linduske 😵

lia
29. apr 2009

ano,ja hlava derava ,gratulujem aj ja k 4.mesiacikom 😵
ty sa mas kikus 🤐

petruci6
29. apr 2009

dakujeme 🙂

kika ty si tusim malu nosila v klokanke,vsak?
ja som si teraz objednala,lebo uz nevladzem malu nosit na rukach,ale ked som si zac citat tu temu tu na Mk,tak neviem co si mam o tom mysliet
strasne tam kritizuju klokanky a ja ju cakam kazdym dnom
aj dnes som si presilila bok,alebo co,tak neviem ako budem malu vlacit po byte,uz teraz je nervozna,ze len sedi na mne 😒

trpezliva
29. apr 2009

ved aj moj muz je take fifipierko. petru, hej, v klokanke som ju nosila straaasne vela. ale planujem kupit manducu. je draha ako slak, ale do nej dam aj trojdnove babo a schovam pod bundu. to budem flexibilnejsia s Liluskou, mozno niekedy aj zabudnem, ze nieco pod bundou mam. 😵

petruci6
29. apr 2009

😅

svetluska.p
29. apr 2009

caute sojky.

petruci6
29. apr 2009

a lilinke sa nic nestalo aj ked bola v klokanke vsak?
lebo v tej teme sa tvaria akoby si to dieta tyrala alebo co... 😝

evitkamalicka
29. apr 2009

svetlus servus

lia
29. apr 2009

cau svetlus,horucka v plnom prude fici moja?? 😀

trpezliva
29. apr 2009

neee, co si...nic sa jej nestalo, aspon doteraz nevidno ziadne nasledky. ona v tom hrozne rada spinkala. ja som s nou chodila vsade s klokankou a kojila som ju v nej nenapadne aj na ulici.
ahoj svetluska 🙂

petruci6
29. apr 2009

ok si ma upokojila,uz to ani nebudem citat 😒

lia
29. apr 2009

petru,never vsetkemu co tu pisu niektore upistance

petruci6
29. apr 2009

sak neverim,ale tam su fakt ostre na niekoho kto si klokanku vobec kupi 😠

stankatt
29. apr 2009

Ahojte, gratulujeme Linduske 🙂

Svetlus, kedy letis?

lia
29. apr 2009

petru: 🙄
stani caf 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre