• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Ahojte zeny ale vas tu je...smejko ako sa mas? Damienko je taky velky chlap :grinning:
31. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj emyôli ja mam skušku v sobotu ale už sa to učim je toho more a musím pokuskoch keď Emka spi,bude to tvrdé a je to aj zaujimave ale aj smutné - špeciálna pedagogika
Inak stretko ste mali super a úžasné jaaaj lae ste sa mali prfektne, a Damienko je chlapina ako sa patrí inak všetky detičky boli úŽasné :grinning: teda sú úžasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus drzim palce, z toho mam statnice... ja sa tvarim ze sa ucim, ale teraz sa mi nechce, zajtra sa do doho zahryznem...vrrrrrrrrrrrrr...( uz ma vidis :sweat_smile: :grinning: )..ale nie, este 4 a mam po rocniku hura hura...najradsej by som uz skoncila..teraz vo stvrtok mali statnice nasi tretiaci, zavidim .
31. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja len dve a aj ja mam z toho štátnice tak preto sa tomu viac venujem, ale iné predmety - nešťatnicové flákam :confused: :sweat_smile:
akurát som dopozerala fotky, baby nemohli by sme niekedy urobiť sretko v NR????? je to na pol cesty :sweat_smile:
31. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi idem aj ja do postele, Emka mi zaspala na kolenách pri kriminálke nie a nie ju dostať do postele a tak sa na mne usadila a zrazu kuknm a ona spinká, dnes spala na obed 4 hodiny, neviem čo jej bolo a to som ju zobudila takže mi bolo jasné že pôjde neskôr :grinning:
31. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prajem sladké sníčky
pá - pá
31. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: vsetkym sladke snicky........

lante dik...... som vedela, ze si kamoska :grinning:
drzim palce do nemocky....... a oddychni si :wink:

babulky, drzim Vam palce na skusky....... Vas obdivujem ako to zvladate
31. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolinka,vsetko najsamlepsie k narodeninkam,nech sa Ti splnia vsetky vytuzene snicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka vsetko najlepsie

a vsetkym detickam krasny den deti...dnes mame 8 mesiacikov
1. jún 2009 o 07:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ritky loli,to nie su narodeniny tvojho muza????????? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az teraz mi to trklo,ze ja som si vas na skype prepisala na teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
evit gratulacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli ty mas dnes narodky??
1. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeee,zadrzzzzzz :grinning: to asi jej manzel :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som si,ved hovorila,ze je racica ako ja a teraz su len blizenci :grinning:
1. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serus kocky. kurnajs, zima jak na pole, z nosa mi tecie, roboty jak na kostole. uz sa tesim na dochodok do kelu.
1. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: chod radsej na matersku :wink:
1. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrus, dobry napad :grinning: .
1. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aohjte, jej, supis fotky zo stretka, ja som tiez nefotila, hoci som mala fotak, ale Lolka a Adka ich narobili dost. no jasne ze Damienko je cely po mamine. taky fesak, skoda, ze uz ma Lili frajera :wink: . Tomko ju stale buchal po zadku, takto jej daval najavo sympatie.
svetlus, este si chora? tak si daj cajik, medik a oddychuj.
tu je zase skarede pocko, dnes sme sa aj tak nikam nechystali.
a aby som nezabudla prajem vseykm vasim detickam vsetko naj k MDD. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kikus, este stale. a v robote kosa, vela roboty. plny nos mam. pijem teply caj. Termin 19.6. je dobry. este upresnim, ci plati.
1. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kockyyyyy. tak my sme dnes boli 1x na plavani - uvodnej informacnej hodine. :grinning: uz sa celkom tesim, ked zacneme chodit.

som rada, ze sa vam pacilo u nas. ja som bola tiez veeelmi rada, ze sme sa stretli. :grinning:
1. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla, vsetko naj, naj vsetkym babatkam k dnesnemu dnu. :grinning:
1. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej slonik dakujeme a aj m zelame vsetko naj.naj. naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj k MDD

ako lossik, co noveho?
1. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy,moja dnes dostala novy kocik k MDD,no nie som ja super mama? :grinning:
1. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky? ja tera tiez hutam nad dakym lahsim kocikom........ sportakom, aleb golfovymi palicami.ale takymi kde sa to dat do uplneho lahu.........
poznate taky? tak aby sa aj mojmu polrocnemu damienkovi dobre sedkalo a kezkalo a mne neodpadli zakazdym ruky, ked ho vyberam z auta? alebo chcem dvihnut do obchodu?
1. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, vsetkym dietkam prajem pekny MDD :slight_smile:
lius, dobre som sa pobavila :grinning: :grinning: ale, zistila si to, dnes ma narodky moj muzik, je z neho vecne dieta :grinning: :grinning:

petruci, dobre si pamatas, obe sme racice ? linduska ma nove faro ? teeeeeda, bude sekat frajerinu :grinning:
adi a ako sa malej pacilo na plavani ? detickam sa vo vode urcite lubilo, ze ?
smejko, jasne, ze je Damienko cely po tebe, ze vaaaaaaahas, ved som ti to povedala :grinning: :grinning: :grinning:

cucus, emily, baby obdivujem vas, mne by sa do skoly uz nechcelo a to nemam ani deti :sweat_smile:
1. jún 2009 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len som sa chcela utvrdit :grinning: blahozelam muzikovi.......
1. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli :grinning: :grinning:
teeedddaaaa,ty si paradna mamina,musis nam ju nafotit v novom fare :wink: :dizzy_face:
smejko,zhodnotime za dva tt na koho sa Damienko podoba :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serus kocky. tak tu sobotu, 20.6. prideme do Blavy. okolo 8ej rano vyrazime. takze ak sa cete stretnut, budem rada. Ak mate program, dajte vediet a nepridem.
2. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...toho 20. by som teoreticky mohla...mam poslednu skusku, ale ked sa mi ju podari urobit skor, budem mat prazdniny..huraaa. a manzel robi svadbu, takze nebude doma, mozem si urobit program. :wink:
Miso zase sapoli, visia mu sviecky az po kolena :unamused: ..a vcera som volala jeho dr. ze je uz zdravy a mozme ho dat zaockovat..tak zase nic :unamused:
2. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko tento mame:
http://www.bambinoworld.eu/en/drive-and-walk-combi-system-alu-red.html

nebol ani drahy,vysiel ma na 80Eur bez autosedacky uplne novy a da sa do uplneho lahu
zarucene taky nema nikto v meste :grinning:
2. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok