• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
peti pamatas ako sme sa rehotali, ze ty das dietatu meno bozena a ja anca? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru ja som v porodnici sice polovicku kg nechala, ale potom som desne pribrala, teraz mam tiez o 2 kg viac ako pred tehu a to uz 3 mesiac poctivo chudnem a dala som dole 14kg, ale este mi veeeela treba no nevzdavam sa
22. jún 2009 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershik, na PN nie som - v robote sa nestresujem, takze pekne chodim do prace. uz vyse tyzdna mi je blbo, v podstate cely den az na vecer sa to zlepsi. este som negrcala, ale rozdychavam to. vzdy si na teba spomeniem a dufam, ze to nebude trvat cele tehu :sweat_smile: ozaj, ked sa vygrcam, ulavi sa mi ? lebo ked hej, tak budem grcat. :grinning:
22. jún 2009 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, si pasaaaaak. fiiiha. odfotit
22. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic zeny koncim muz sa ku mne blizi asi nieco chce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: pa pa
22. jún 2009 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka. mne sa ulavilo na 10 min. potom mi bolo zle az kym som nezaspala o 10 vecer. hihi, no ale to nemusi byt tvoj pripad. mne bolo najlepsie rano. o 11 uz bola hlava v hajzli
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, teeeeda, ty si poctiva, to by som ja nevydrzala :wink:
22. jún 2009 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, tak mu daj, co chce :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z linky na mna ciha bonbon. sakra, vabi ma
22. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru. uz hajate celu noc?
22. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo nasa stava tak okolo pol 6. a vtedy mam pocit, ze uz chcem byt na dochodku, nech sa vyspim
22. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam o 2kg menej ako pred tehu
co ako robim? myslis tu vahu?? ja neviem,nikdy som s tym nemala problem schudnut

mne sa neulavilo grcanim,bolo mi zle cely den,ale len do 16tt
potom klud

preco neni Anca?? :grinning:
22. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci, haaaaaaaaaaaa a navyse sme mali svadbu s lolkou v rovnaky den. sice my o par rokov neskor, ale to je dalsi dovod
22. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tvoja preco neni bozena?
22. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru, mas rovnych 13000 prispevkov
22. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershik, no jasne, dalsia indicia, ale ja nechcem pregrcat cele tehu :grinning: :grinning:
tak neviem, uvidim zajtra....si hodim sablu doma alebo v robote. ale aj ma to tesi, pri predchadzajucich tehu mi nebolo zle,tak to beriem ako dobry znak :wink:
22. jún 2009 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, lolka, tak si sa konecne odhalila :slight_smile: . strasne sa tesiiim, dalsia tehulka..urcite budeme spolu kocikovat..rozdiel 2mesiace je nic, nase deti budu v roku uz rovnake. mne sa zvracanim vacsinou ulavilo, ale neodporucam...kazia sa aj zuby viac z kyseliny. ja uz na stastie tyzden nezvraciam. uz si uzivam tehu. :slight_smile:
no tak baby tipujte, Lia sa dozvie uz o tyzden co caka...ja si myslim, ze BABU! k nej sa hodi taka princeznicka, paradnica. a co myslite, co budeme mat my? :slight_smile: :slight_smile:
no petru, s tym kusanim to bude este horsie...ale da sa to vydrzat...ked kusne, musis jej povedat NIE a odtiahnut cicik..ona sa to odnauci.vydrz este s kojenim, ved je to super, nie? mne to trochu chyba, telo na telo, funenie a ako krasne ma drzala za tricko pri papani...ale uz naberam sily na december, to len bude kojenie a zaroven nahananie Lilusky po byte. :sunglasses:
zajtra ma byt tiez skarede pocko, tak sa rozculujem, ze zase budeme vacsinu dna doma.dnes som sa uz nastvala a v tom dazdi sme isli do mesta na tu bratovu oslavu. bez dazdnika, bez plasta na kocik! sme boli s Liluskou hrdinky aj sme zmokli, ale aspon sme sa nenudili...este keby boli ludia ochotnejsi pri vystupovani/nastupovani do elektricky, tak by bolo dobre....vzdy musim prosikat, aby mi niekto pomohol. :angry:
22. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentalne si citim brusko a krize, tentokrat je zaludok ok :slight_smile: cez vikend sme boli v Prahe, vsetci jedli same dobroty, len ja som bola na rozkoch :unamused:
22. jún 2009 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolik, je dokazane, ze baby co grckaju a je im zle, tak maju nizsie riziko potratu. tak grcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
22. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti to prejde a budes jest vsetko :wink:

liuske tipujem babu a kika k tebe chlapceka

lolinke tiez chlapceka

preco neni bozena? lebo je linda :grinning:

mne kojenie vyhovuje hlavne v noci,zdvihnem tricko a spime dalej :grinning: nemusim vstavat a chystat UM,zohrievat,...aj ked zasa na druhej strane tie co su na UM prespia celu noc,tak teraz neviem co je lepsie,my sme hore aj 4-5x
22. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem liuske tiez babu - paradnicu :wink:
kika, teda to ste museli riadne zmoknut, ved je hnusny cas cely den :angry: ochotni ludia asi nechodia MHD :sweat_smile:
ale ne, ja som tiez chodila busom do prace, teraz uz jazdim autickom.
22. jún 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru. k tomu kojeniu v noci.... dvihnes tricko a spite dalej... to jej staci ked jej kozu ukazes????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka ty budes mat babu. Sarinku :grinning:
22. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kikusa artura
a ja hadam nic
petru, ja cem babu a siiiiiilno rozmyslam nad Linduskou :slight_smile: aj ked sa muzik vyhraza, ze babe vymysli meno on :grinning: :grinning: ale aj chlapcek potesi, to je jasneeeeee, hlavne aby bolo zdrave :wink:
22. jún 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty dvojicky :grinning: :grinning:
kozu jej neukazujem,ale spime spolu,tak neni daleko odo mna
22. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, tak ale to nemooozes dat linduuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru. dnes ma to napadlo. ty kokooos. pred domom mame velku ceresnu, tak by som sa na nu zavesila
22. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nase trdlo prespalo celu noc uz ako dvojtyzdnova. to vsetci nechapali a ja tiez, ale chvalabohu. bojim sa zubov
22. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok