• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
no, co ti poviem.... ja radsej spim :grinning:
22. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nespala ale ine mi neostava :grinning:
22. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate dnes dobru naladicku :grinning: sa na vas rehnim.... idem rychlo spat, kym mm nezacne otravovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja cem este jedno, ale mm ani ocut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka. u nas je to naopak. mm chce este dve a ja ani jedno
22. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, zdravim z nemocky, matej je v modtom solarku, bo je zlty. :wink:
22. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
22. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej Matysek je nadherny,Luci je na teba :wink: krasnucky
22. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly je naaaaadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa podaril :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nevaaaaaaaaaaaaaa, take deticky maju pak lepsiu imunitu. aj moja bola v solarku. panicka
22. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muciiiiiiiiiiiiiiiiiiik maaalyyyyyyyyyyyy. zozrat
22. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja uz fakt idem. uz vidim dvojmo. aj z piva aj z unavy
22. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajeje, som sa tu zabavila.... mm uz ide spat... ma bude cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dakujemeeee :wink:
podoba sa na tata aj na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bershi imunitu? no dobre, tak este vydrzime a neujdeme. :wink:
stani zeby chcel spravit tomaska? :grinning:
22. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka. sak na neho vylez. jak som to urobila ja. a kukni. sarka z toho vznikla :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ako sa citi maminka? zvlastny pocit,ked kuknes na to bezbranne clovieca zavisle na tebe vsak? :dizzy_face:
kojis? mliecko je?
22. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti kojim, mam baby blues, ale dnes mi vaso doniesol notebook, tak to prechadza. :wink:
boli ma pipina, mam veeeeelke tvrde didy a chcem ist von a chcem ocmukavat mateja. tak sa citim. :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docitavam postupne ....lolka hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lolka graaatuluuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem to potesi, ze dalsi cloviecik sa chysta na svet, silno drzim palce aby vam to tentoraz vyslo a babatko narastlo a narodilo sa zdrave..uzasne spravy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lucim ahoj mamina tak ako sa citis? este som fotky nevidela, ledva som docitala bershku :wink: ale pozriem.
22. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim maly je krasnucky, posielam bostek na nostek :wink:
22. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej , som sa dojala ako ste tu na mna mysleli, ste take zlatuckeeeeeeee , diiik . :slight_smile:

emily dakujeeemeeee :slight_smile:
22. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim este nespis? si nas prekvapila Matysek asi teba :wink: jeej uzivaj si to .
ako sa teraz mas?
22. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf zajtra idem na ultrazvuk, neviem sa dockat a vyzera ze pojde so mnou aj manzel tak sa velmi tesim :wink: potom hodim foto nasej malej :grinning:
22. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeee :slight_smile:
vy ste ale pokecali :grinning:

jeeejjj lucim,Matejko je nadheeernyyy chlapcek,ako z obrazku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dokedy budes v nemocke??
23. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre lia :wink:
vcera som bola na diskusii, robili prieskum ako sa buducim tehulkam a teulkam paci reklama ..bavili sme sa o vitaminoch a potom nam dala asi 6 obrazkov, roznych vyrobkov a reklama..bolo nas tam 5 a sme diskutovali, ja som mala vecne opacny nazor ako kolegyne :sweat_smile: ale na jednej reklame sme sa zhodli ze je naj....bola sranda, pokecali sme, mali sme moznost zkritizovat reklamu...
Misko zase spi, asi ho to pocasie uspava, deti som vyprevadila a a asi vypnem PC, lebo som tu vcera stvrdla cely den a nic som doma neurobila...ja zavislacka
poobede idem na ten ultrazvuk tak dam vediet, male uz kope o 106, robi si rozcvicku, dufam ze nebude spat a ukaze sa nam plnej krase. :slight_smile:
23. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily cafame na foto :slight_smile:
Luci kedy idete domo?
23. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - blaozelam........ uzivaj si malickeho aky je drobnunky, lebo tie mrnata tak rychlo vyrastu.......

citam, ze ste sa vcera rozpisali aj sa tu na vas smejem.... :grinning: staci aby sme mali novu tehulu a uz si kecame.. ze?? :wink:

bershka - nemozem z teba........ale uplne Ta chapem...... priznavam, ze aj ja som bola taka, ale po 6 mesiacoch sa to zlepsilo :wink: :confused: :grinning:

stanka - ved muza znasilni a ani nebude vediet ako a bude druhe babo........ ja zatial stale ratam, preratavam, kedy by sa mi druhy drobceknajviac pacil........ no ale skor ako o rok a pol to nevidim
23. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKCIA - KDE je svetluska zahajena :wink:
23. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lolka - super, ze sa jedno embryjko uchytilo. super. gratulujem. taka som rada.
23. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi,nesla som vybavovat ten pas,ked som citala ze kolko ludi sa tam nahrnula na tie nove biometricke pasy..
radsej este pockam. a do Rakuska ideme bez zapisanej Lilusky v pase...dufam,ze nebudu z toho ziadne problemy..zoberieme aspon rodny list.
Svetluska, kde siiiiiiiiiiiiiiii???? Ste na dovolenke? Ale ved ste nemali ist..ci nasli ste nejaky super lastminute? a kde? mozno si teraz namacas nohy na Mallorce a my ta tu zbytocne zhaname. no nic, ak prides a precitas nas, ozvi sa. chybas nam tu. :slight_smile:
23. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok