Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
29. jún 2009

jeejjj loli a petru vsetko naj k vasim meninkam 😵 😵

zuzkaprofant
29. jún 2009

ahojte ako co nove moj maly sa tu durdi s cumlikom nevie zaspat tak sa tu natahuje vcucava a vypluva cumlik nervy sa pri tom ja som este nejedla nemala som cas a este som v pyzame 😀 no co vam povie sa mi tu smeje moj betarik nechce samu spat ja by som aj za neho spala 😀 😀

loss
29. jún 2009

caute
tak ako sa mate?ja sa ucim na posledne 2skusky

bershka
29. jún 2009

no baby, ja by som bola velmo tesiva, keby ste ma prisli kuki. my mame auto predane, nemame zatial druhe, tak som imobilna. no a s depkami v hlave. dnes som si poplakala porad rano, lebo uz tri dni fuuuurt pisti. uz som mala pociit, ze to nezvladnem. ale svokra sa zlutovala a pozicala mi dnes auto.isla som k nasim a mala sa len furt rehnila. normalne som bola z toho nervozna, lebo to je absurdne, aby ona 5 hodin vydrzlala nepistat. samozrejme, to napravila ked sme prisli domov 😒
najhorsie je, ze v zufalstve si poviem, ze " teba mi bol cert dlzny"... hanbim sa za svoje myslienky, ale ked je clovek nasraty, tak si mysli a povie bar co. tak ma neukamenujte.

liuuuuuuuuuus, sak ty chodis dokimu do tt, tak co sa nezastavis?

bershka
29. jún 2009

buduci mesiac si idem dat mirenu. tak 5 rokov nist nehrozi.

lolka
29. jún 2009

cafte 😉
petru, vsetko najlepsie k meninkam 🙂
a dakujem za priania......... vacsinou ludia registruju Petra a Pavla 😅

emily, teeeeda, klobuk dole, musis mat hlavu a ruky vsade 😵

bershik, verim, ze niekedy ti je otupno a este ked aj mala nema "svoj den", ale vzdy si vtedy spomen, ako si sa tesila, ked ste sa stahovali od svokrovcov. vtedy si chcela byt sama - mat svoj pokoj 😅 a to hnusne pocasie uz tiez skonci neboj 😉

lucim
29. jún 2009

ahojteeeee
petky a lindusik gratulujem 😉

bershik - v akom veku sa s babatkami plava? ja som vypatrala, ze najblizsie mam babatkovske plavanie v trnave. a usmev prosim, ale zase, tie slzy chapem, obcas treba premyt slzne kanaliky ... a odventilovat sa, aby bolo o chvilu vsetko fajn.

emily tak to mas zase moj obdiv.

emily3
29. jún 2009

bersh to je normalne ze mas depku, prsi, si zatvorena doma s malou...nic moc, ale zas tu depku pekne vyzen a tes sa ze mas taku sikovnu a peknu dcerku... 😉 , vsak ste za nu bojovali tak ju teraz neposielaj niekam ( sice ja by som tiez niekedy tie detvaky zavesila na klinec 😅 ) ale kazde obdobie ma svoje caro, a ked ti mala trocha vyrastie , budes spominat ake to bolo ked bola malicka 😉

lucim ahojko novopecena mamicka, ako tvoj Matko ?

lia
30. jún 2009

ahojte 🙂

bershik,ja uz daaavno nechodim do TT,ja som bola jeho sekundarna pacientka,bola som rada,ze ma zobral,ked som otehotnela,uz ma aj vykopal 😀
a kde teraz byvate??ja som si myslela,ze stale so svokrovcami

svetluska.p
30. jún 2009

ahoj babule. setkym petkam vsetko naj zelam.
ako sa mate, co je nove?
co je s kikusou? su na dovolenke uz?

bershka
30. jún 2009

Petkaaam dodatocne vsetko naj. vcera som bola jaksik v mimoze

lius, sak my sme u svokrovych.

lucim. no chodi sa v trnave do www.klubkvapka.sk / tam deticky beru od pol roka, + -

bershka
30. jún 2009

inak dnes sme spali az do pol 8. jaaj, pomohlo mi to. zobudila som sa na rehot mrnavej a normalne som neverila vlastnym usiam. ale potom som uverila, lebo som nieco aj v plenke zavetrila.... 😀

bershka
30. jún 2009

no sevas svetlus. no vidis, my takto. poniektori sa tesia na 4. dieta a poniektori nemozu stravit strasti jedneho. ty sa pochval, co mas nove?

boze ja tak strasne potrebujem dovcuuu. aspon na tri dni niekam. ale chystam sa nasim, len sa bojim, ci sarke nenarusim rezim takymto niecim. nerada by som ju nejak pomylila a potom to banovala

emily3
30. jún 2009

svetluska ahooooooooj, kika uz je na dovolenke sa ma 😉

nam sa podarilo opravit chladnicku, zabudli sme na malicky detail,ze tam treba cistit odtok na vodu..ci co..tak to sme urobili, len akosi sa manzel nemal k pracke a stale tecie, chyba je v tesneni, je tam roztrhnuta guma. mame bocnymi dvierkami, a ako sa napusti vodou, tak to pekne vytecie cez zatvorene dvierka von 😒 , budem musiet prat v rukach ako kedysi a dnes uz " dokopat" manzela k tomu aby to spravil. pradlo sa nam tu kopi....
Monika je dnes posledny krat v skole a zacinaju jej prazdniny, tiez komunikacia so skolou, ani neviem ci mala ist na 8 a do kolkej su v skole...
a netecie nam tepla voda, odstavka, vcera sme bleskovo osprchovali detvaky studenou vodou, cakala som ze budu viacej jacat, a dnes rano mal MIso nalozene tak studena sprcha a bol v pohode 😅 ( mna by tam nikto nedostal..)

zuzkaprofant
30. jún 2009

cafte berska nedepkuj , ja osm vcera bo la s malym na prechadzke bo cely den bol nervny plackal a co vam poviem 3 krat som si ten isty cleno vytkla ta ma tak dnes boli ze az a myslite ze pomohlo kocikovanie kotiupirtko moje spinkal len na mojich rukach a cecke ta som ho naucila uz je vymudreny cely ja.xixii palce aby som ho na ruky zobrala inac tak trucuje ze by ste sa rehlily a neda si povedat ze na cecinke sa nespi
a v noci pked ma ist spat taky cirkus trobi asi hodku kym zaspi v postielke ze na nervu to uz je ja neviem co zle robim ked mne pride luto ked zaplace hned ho berem a teraz uz to zneuziva moje zlate a sa uz hybe ta stale sa zobudi na to v postielke ze hlavicku na ma mrezke postelke dobre ze mam tobrubu okolo nej inac by sa poranil uz ☹

bershka
30. jún 2009

emily. aspon sa misko otuzi

emily3
30. jún 2009

zuzka mas sikulaka 😉 😀 ..nic zle nerobis, si prvykrat mama, naucis sa co na deti plati 😉 ( pri prvej som bola taka ista, mala zamrcala a ja som letela, ked mala otvorene ocka, nevedela som ju nechat len tak v postielke, stale som bola s nou..pri tych dalsich sa to uz nedalo a su v pohode, stalo sa ze aj ked zacali plakat a ja som neprichadzala , tak aj presali a zabavil sa sami 😀 ... a teraz som sa obavala ako to Misko zvladne spat v druhej izbe a on je v pohode, obcas sa este skotula, lebo spi na normalnej velkej posteli a nemame ohradku na nej, ale pod postelou ma madrac, takze pada na makke...a dvakrat sme ho nasli spat na tom madraci 😀 . je zlaty

bershka
30. jún 2009

emilyyyyyyyy ty kokoooooooooooooos sak ty uz brzi rodiiiis

emily3
30. jún 2009

bersh faaakt a mne to nedochadza. mala kopka veselo, najme vecer ked si lahnem do postele, tak sa tesim ze je este v bruchu a nekrici a nevyzaduje pozornost. ked sa narodi to uz bude ine, detvaky konecne zaspia a ona ozije 😅 .
chcela som vyprat aspon ponozky v ruchach a potom ma trklo ze mame len studenu vodu....no budeme chodit ako cigani, alebo to budem vyvavar v hrncoch...a vonku je pocko na .....nevyjadrujem sa.
bers pripajam sa k tebe s depkou, podme ju niekam zapit.

bershka
30. jún 2009

emily. suhlas. dojdi k nam. ja ti vyperiem a strngneme si

emily3
30. jún 2009

to by som potrebovala nkladak na tie nase veci 😅 ale fernet by som si dala.

na svadbe mi manzel namiesal taky " zdravy napoj" napoj s tonicom ..sice som chela cisty fernet...a uz na mna pozerali ako na vrahinu a samozrejme ze taky ludia co deti nemaju a vzivote ani tehotni nebudu (muzi) a uz ma odhovaral..ze jeho kolegyna, ked cakala tak nepila...tak som sa spytala ci cakala prve, samozrejme...tak uz pri dalsich moze pit , a keby som pila kazdy den tak nepoviem, ale ked si dam jeden poharik za x tyzdnou tak na tom nic nie je.

emily3
30. jún 2009

ber a som zase bez auta, sice ho svokor vcera doniesol o polnoci, ale dnes ho zobral manzel, ze da opravit vyfuk ( musel to dnes? 😒 ) a mame tu stareho formana, co neviem na nom otvorit dvere na soferovej strane ( heslo) a manzel " vsak prelez z druhej" jeeej je mudry a ako sa tam mat pretlacit s tym bruchom, ked si ledva sadam do auta??? no nic vsetko sa namu se.. co sa da.

bershka
30. jún 2009

aj ja som bez auta. dali sme ho do autobazaru a zatial sa nikto nechyta.

emily3
30. jún 2009

ber my by sme potrebovali uz take velke min. sedem miestne...a nemame financie a nic...budeme chodit mhd.
nemohli ste vyuzit srotovne? ci nebolo az tak stare?

lia
30. jún 2009

cau svetlusssss 😵
idete na dovcu niekam??
aj ja by som najradsej nastartovala rogalo a vypadla niekam k slnecnemu moru 🙂

bershka
30. jún 2009

emily. nemohli. nebolo tak stare. ale malo uz 300 tisic km.

boooze,, uz je hore

bershka
30. jún 2009

lius, dojdi pre mna s tym rogalom

emily3
30. jún 2009

zeny podme do teplych krajin, kde nas budu obskakovat a nebudeme musiet sa tocit okolo domacnosti a deti, a tych inych ...veci....
my ideme o tri tyzdne, na to sa tesim, netesim sa na balenie, pobalit vsetkych 😒 , nic moc a stale sa nevieme zmuzom dohodnut ako tam pojdeme ( zacina nam to az v nedelu a zvykneme vyrazit uz v piatok a niekde sa zastavit kupko, alebo tura a niekde prespat..no tentoraz najvacsia brzda budem ja 😅 )

lia
30. jún 2009

ok,natiahnem ti lano ked pojdem kolem 😉
kam idete emily??ty budes este vladat v tych horkach?? 😅
ja som teraz hotovson 😀

emily3
30. jún 2009

lia ja a vladat? kde uz teraz funim ako lokomotiva. to len manzel vymysla nejaku turu ale ja nie, ja sa budem za nimi vliec z nihy na nohu..uz terazs chodim jak kacica...vcera sme isli peso domov od mojich rodicov, vsetci leteli a ja tak pomaly, kazdy pohyb som citila.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre