Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
21. nov 2008

1. navsteva v nedelu, ak bude vsetko OK

veru, cely daniel...... len nostek po mamicke 😎

mal slabu zltacku, ale s tym ma pod svetielko neposielali.........

trpezliva
21. nov 2008

a kto pride v nedelu? 😕
inac uzi si ho smejko, vies ako rychlo vyrastie...kukam na nasu Lili, len nedavno sa narodila a aka je uz velka. 🙄

smejko1
21. nov 2008

uzivam si kika...... priala som este par foto..... inak aj teraz vidim, ma 10 dnickov a uz je inyyyy ......

pridu nasi kamosi, ona slovenka on holandan / velmi nam pomahaju

lolka
21. nov 2008

mas pravdu smejko, maly je cely tato az na nostek 🙂 zlate je, ked su mimco a tato vedla seba, vtedy je vidiet ten velky rozdiel.

smejko1
21. nov 2008

loli - daniel sa v malom uplne vidi som uplne dojata vzdy ked ich vidim spolu - taki su uzasni

zuzkaprofant
21. nov 2008

ahoj smejko super opis porodu to mas tak aj tu co som pocula a co som bola ja v nemocke 😀 😀

malicky je velmi zlatucky noztek ma po tebe 😀

trpezliva
21. nov 2008

to aj nas tatino je vzdy pysny, ked mu hovoria, ze je dcerka po nom 😢 .
my sme mali navstevy uz piaty den..ale len blizka rodina..inac kamosi po dvoch tyzdnoch.
to budu pekne vianoce, ze smejko..takto v trojici. a to ste pred rokom este netusili, ze budete traja..my sme o taktomto case este nevedeli, ze cakame dievcatko. 😝

trpezliva
21. nov 2008

tam som nechcela dat smutnu tvar ale 😵

petruci6
21. nov 2008

zeby som stihla este odist do zahranicia porodit? 😅

zuzkaprofant
21. nov 2008

Petu neboj tvoj porod bude lahky ani sa nenazdas a malicka bude vonku 😉

petruci6
21. nov 2008

odkial vies? 😀

trpezliva
21. nov 2008

zuzi, aj ja si myslim 😉

zuzkaprofant
21. nov 2008

ta viem petu neboj pozitivne mysli ja som dnes cely den hmatala busko ci nieco citim a asi aj hej ale dnes dako spinkalo cely den ono rano o 4 je velmi aktivne 😀 😀

petruci6
21. nov 2008

moja spi so mnou v noci,buntosi cez den 🙂

zuzkaprofant
21. nov 2008

to mas dobre , ja rano stale sa zobudim na bolest bruska a uz som hore a hram hru na telefone do 6 potom budim martina a ja idem zase spat 😀

petruci6
21. nov 2008

uz mas krasnu 17tt 🙂 kedy mas 3D?

zuzkaprofant
21. nov 2008

neviem este som nebola na kontrole teraz mam v utorok tak uvidime co povie doky tu to je take inac troska ako na sk , tak som zvedava ci aj tie testy mi bude robit a by samohlo babtkouz ukazat co to bude 😀 😀 nech mozem pomalicky decku robit a vybavisku nakupovat pomalicky

petruci6
21. nov 2008

tipujem babu,ale zatial nie na sto percent 😉

zuzkaprofant
21. nov 2008

no ved uvidime by ma to aj potesilo lebo ja som na ruzovu aj pampersky by malo ruzove 😀 ale mne je jedno nech je len zdravucke, ja sa snim kazdy den ozpravam simu spievam som mu zlozila taku pesnicku a spolu pocuvame pred spanim klavirnu hudbu take zlate to je 😀

petruci6
21. nov 2008

tak som zvedava co ukaze medzi nozkami 🙂 ale mien mate nejako vela na jedno dieta 😀

zuzkaprofant
21. nov 2008

no hej to bude martinko vyberat som to nechala na neho nech sa realizuje 😀 😀

petruci6
21. nov 2008

to mate pekne podele 🙂 mne sa najviac paci Kristian a Sofia 🙂

cicus idem si lahnut,lebo ma strasne boli chrbat a mala sa vyduva von,asi sa jej to nepaci

pekny vecer 😉

smejko1
21. nov 2008

babule Vy ste zlate, musim aj ja tomu mojmu zacat pustat daku peknu hudbu...... uz tu mame tatinka tak koncim cmuky a pekne priberajte 😉

zuzkaprofant
21. nov 2008

kristian je podla mojej mamky 😀 smejko pustaj hlavne mozata to pomaha ja mu hrajem na klaviriku 😀

keikei
22. nov 2008

ahojte babulky 😉

ako víkendujete? my máme ocinka preč, tak sme samé baby doma ☹ ale už by mal každú chvíľu prísť, tak sa tešíme.

Natálka sa práve zobudila, tak tu dlho nezotrvám....

smejko, konečne som si pozrela vášho Damienka, naozaj krásne bábätko, už od prvých dní 😵 je krásnučky

tehulky a vy sa ako máte?

mm1
22. nov 2008

ahojte babulky spravila som kratky kuk 🙂

keikei
22. nov 2008

ahoj magduška (dobre si pamätám meno? ) , ty si tu dlho nebola ..... ako sa máte aj s Natálkou?

mm1
22. nov 2008

ahoj Kei, no veru, dlho sme tu neboli.... ale máme sa fajn,,,,

smejko1
22. nov 2008

magduska co uz mate doma PC? vitaj na konikovi po dlhej dobe 😉

petruci6
22. nov 2008

ahoj smeji,co robka malicky? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre