Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
11. júl 2009

caute baby,
tak my sme dnes boli na vylete,bolo super,pridala som nejake fotecky

emily3
11. júl 2009

bers literatura uvadza ze sa dozije 7-9- rokov ale je to individualne..nase je asi rok stare. neviem presne, dostali sme ho...bolo krasne, srst malo lesklu a teraz je chudatko uplne vyplznute, par chlpov ma na sebe ☹ ...a asi ho boli, lebo nechce aby sme ho hladkali, ale aj tak som zakazala detom ho chytat kym nevyzdravie...dufam ze ho nebudem musiet dat utratit ( uz sme to raz absolvoali, mali sme mladatko a dostalo svrab a kvoli detom som ho dala utratit...) tak nechem prist o dalsie prasiatko...

bershka
11. júl 2009

sevas peti, kukala som. mala je riadne velka baba uz. aj ja som pridala. 😉

bershka
11. júl 2009

jeeeeeezis emily. to pokial je choré, tak z hladiska bezpečnosti mrňúsov a jeho zbytočného trápenia by som to nesilila. no budem držať palčeky aby sa vyzdravelo kým porodíš.

emily3
11. júl 2009

bers inak zerie a vyzera ze nechce umriet...tak dufam ze to zvladneme...

no pojdem ulozit posadku, Marek zostal u babky. lebo zaspal..tak som ho tam nechala,

bershka
11. júl 2009

wow a nebude ťa hladať? 😀

petruci6
11. júl 2009

zlata jak sa rehni 😀

bershka
11. júl 2009

peti, no ona je už dva týždne dosť vyrehnená. asi to obdobie večného revu pominulo a objaví sa pri zuboch. aj očkovanie sme zvládli bravúrne. len pomrnkala trochu. nebola to opera jak prvýkrát

petruci6
11. júl 2009

to je super 🙂 sikula

loss
12. júl 2009

caute
aj my sme dnes boli na vylete bolo super mala bola zlata stale isla niekam inam ako my a dorazila to ked chcela v restauracii zjest citron smiala som sa ako mala 😀 a ju triaslo ako keby sa drzala 220V

cucuska
autor
12. júl 2009

lossik paradička
Ja som si dnes s malou poslapa spali sme 3 hodiny, aspon som dohnala noc
lossik jak ti to krásne svieti źe 13 t
petru ako bolo na BOJNEJ????

petruci6
12. júl 2009

supeeeeeer,co si nas nedosla pozriet?
pozri do albumu,mam fotky 😉

teuska
13. júl 2009

Ahojte babulky 😅 Casto vas citam, ale nemala som doteraz odvahu pridat sa, aby som nieco nezakrikla. Drzte mi prosim palce, nech mi to uz teraz vyjde. 😉

emily3
13. júl 2009

teuska, nedavno som na teba myslela ako sa mas?
silnooooooooooooooooooooo drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce aby vam to tento raz uz vyslo a mali ste zdrave babatko....drzkajte sa 😉

teuska
13. júl 2009

Emily dakujem 🙂 Ako ti to pekne pribuda. Normalne ta obdivujem ako vsetko zvladas pri tolkych deturencoch. Klobuk dole.

emily3
13. júl 2009

teuska nie nezvladam....som max. vycerpana. a zase som si nieco predstavovala ako bude, a je to uplne inak a to ma vytaca....
no nic. pomaly sa pripravujem na babatko, uz osm to tu pisala ze najmensie veci nepamatam kam som schovala, ci som to uz nahodou cele nedala prec...tak nemam skoro nic.
a teraz sa mordujeme s kiahnami, teda jeden to mal, uz je vpohode, a ti dvaja su este v inkubacnej dobe, tak cakame kedy to vypukne..a aby to nestacilo, tak aj nase morca je chore a dnes ideme s nim uz treti krat k dr. ale nevidim to snim ruzovo, asi nam odporuci ho itratit, a to nase detvaky teda Mon neprezije...no neviem, ci budeme zanho bojovat..manzel sa vyjadril, ze radsej kupi nove a zdrave prasa ako platit za lieky...
no neviem...

teuska
13. júl 2009

No snad to dobre dopadne. Aj my mame morciatko a viem sa vcitit do situacie. Ale myslim, ze v tomto ma manzel pravdu. Aby sa chudatko zbytocne netrapilo.
A s tymi kiahnami to tiez nie je nic moc. Nastastie moja mala ich uz mala. A je vraj lepsie ked to deturence dostanu ako male.
Emily myslim na teba a viem, ze nie je kazdy den ruzovy, ale aj tak to vsetko super zvladas. 😉

petruci6
13. júl 2009

teus co to vidim?? gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,potisku 😉 😵

cucuska
autor
13. júl 2009

jeeemine TEUSKA super správička paradcka sa tešime s tebou 😀

cucuska
autor
13. júl 2009

petruci v sobotu sme mali oslavu muž je Ivan 😉

veva1
13. júl 2009

jej teus drzim palceky silno
inac cafte babky 😵

trpezliva
13. júl 2009

aoj veva, teba som tu uz veeelmi davno nevidela. asi si uzivas tomiho, ani sa ti necudujem.
teuska, tisko gratulujem!!! budes mat maleho vodnara alebo rybu 🙂 .
my sa mame dobre, dnes sme boli zase na kupku s Lili. je tam super, len keby so mnou niekto isiel, lebo ona so mnou do velkeho bazena nechce, na wcku ma tiez strach ked ju tam taham, takze vacsinou sedime dve hodky v malom bazene kde je voda po clenky a potom sa susime na deke..a tak dokolecka.
smejko, ty si sa pytala na tie celotelove plavky....kupila som ich, lebo Lili je strasne biela, ma najsvetlejsiu pokozku a doktorka nas upozornovala, ze so slnkom si mame davat oobrovsky pozor. tie plavky su supis, vobec sa mi pod nimi nespali/aj ked je pravda, ze je cela nakremovana/, no a ked vyjdeme von z vody, tak jej ich vyzleciem, vysusim..takze ani to nevadi, ze su mokre. vyzera v nich ako mala zabka, aj na kupku sa viacere maminy pytali, ze kde sa daju kupit take plavocky. ona ma aj trojo inych, ale tieto pouzivam najradsej. no a na hlavu davam samozrejme klobucik.
emily, s prasiatkom mi to je velmi luto, ale nenechajte ho trpiet...my sme mali skreckov a vsetci poumierali roznym sposobom...bolo to velmi smutne ☹ . /najkurioznejsi pripad sme mali, ze nam jeden skrecok usiel a po roku moja mama nasla vo velkom hrnci na spodku skrine jeho kostru..fuuj/

teuska
13. júl 2009

jaj babulky dakujem vam za podporu 🙂

sloniiicek
13. júl 2009

inak lia - ja umrem, ze 18 tt. to teda leti. ved si uz pomaly v polke tehu. 😀

inak baby - nedame zase nejake stretko. davnos me sa nevideli. 😀 😀

sloniiicek
13. júl 2009

caute kocky. tak my sme mali super vikend v sobotu sme si spravili vylet do bojnic do zoo. martinke sa hrozne pacilo. bola taka zlata, tak pozerala na zvieratka. 🙂

dnes sme boli v poradni. tak martinka ma 72 cm a 7.470 g, takze za 2 mesiace pribrala 400 g. co nie je az take zle. a ockovali nas. chudatko malinke.

cucuska
autor
13. júl 2009

😔 jeej stretko by bolo super ale nemohlo by byť niekde inde akov BA????? to je ďalekoooooo 😔

loss
13. júl 2009

caute
teuska gratulujem nech rastiete 🙂
stredko by bolo super ale co tak u nas 😵

cucuska
autor
13. júl 2009

lossik to je bomba napad a mohlo by byť v septembry od 13 do 18. xixixixi 😅 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
13. júl 2009

ahojte, tak mame jeden narocny den za sebou...boli sme s tym prasatom u dr. Misko spal u babky a tych dvoch som mala so sebou..dr. nas poslal do labaku aby zistili co mu vlastne je, a prve co bolo nam povedal, ze zdrave prasa by nas vyslo lacnejsie ako liecba tohto 😒 ...ale nechcela som ho dat utratit, uz sme to raz urobili, a Mon bola z toho velmi nestastna...a ked sa to da zachrnit ak zabojujeme...isli sme do toho labaku, a tiez nam vravel, ze to bude nieco stat...bola tam velmi mila tetuska, asi v mojich rokoch a este dve...vsetci sme sa nahrnuli k nim do labaku, zobrali z Mata ( to je to prasa) vzorky a ozerala po dmikroskopom, detvaky jej dychali na krk...a potom sa mohli pozriet aj oni, tak mali zazitok, pozerali do mikroskopu, potom aj ja...sice mne to tam nic nehovorilo...ale oni tam jasne videli maleho svraba....hnusak jeden...a potom nam ho este ukazali v knizke..a povedali ze sa to da liecit jedna dve injekcie a bude zase zdravi...a nemuseli sme platit ( no ked videli moje detvaky mna z bruchom a ked som povedala ze tretie spi u babky 😅 )...tak sme sa vratili k dr. a ten mu piochol injekciu a isli domov...doma sme mu vycistili, dfidezifikovali kliellu a vsetko....vyzera ze sa mu neche umierat...ma chut do zivota, len ho trapi svrab...deti maju zakazane ho chytat kkym nebude celkom ok....

a dnes som cez bazar isla kupit fusako tasku...do kocika..je to fusak s ruckami..chcela som to hlavne preto, ze doma si babatko do toho zabalim po tych schodoch vpohode znesiem dole do kocika...tak aspon nieco sa tesim.. 😉

petruci6
13. júl 2009

emily spravis si radost,to poznam,ja mam teraz maniu na hackovane veci,tak som objednala malej hackovane ciapocky a decku do kocika 🙂
vyhoda mat tolko deti,neplatite u veterinara 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre