Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
16. júl 2009

ahoj Luci 🙂 , maly je na spapanie... si to uzi... nasa furt spekuluje.... dnes sme jej kuipili maly bazen na balkon a clapkala sa....

lolka
16. júl 2009

emily, veeeelmi gratulujem ku skuske 😉 ved ty to zvladas pomaly aj bez ucenia, deti ta zamestnavaju az az a skusky pri tom robis. klobuk dolu 😵 monike prajem rychle uzdravenie a co najnizsie teploty a tomto teple 😖
kika, gratulujem k vyrociu, naozaj ste to pekne oslavili a fotak je super darcek 😉
lucim, maly je rozkosnyyyyy, uplne na spapanie 😉 ako rodinke vam to sekne 😉
lius, dojdi sa vyspat k nam, mame klimu a byte je velmi prijemne. sme radi, ze sme si ju dali namontovat, hlavne, ked je vonku horuco a neda sa ani dychat. u nas v meste spadlo par kvapiek, ale blyskalo sa statocne 😨

trpezliva
16. júl 2009

ahojte, lili spi uz od 11tej, to je rekord, dnes som ju dala spat len raz....tak preto. asi prejdeme na tento rezim.
zase ideme na kupko ked sa zobudi, rozmyslam,z e si kupim permanentku...dnes pride za nami aj muzik po robote, tak sa tesim,z e mi pomoze a sa aj ja okupem.
zajtra rano nas caka morfo uzv a potom odchadzame na svadbu do CR.
aj tu bolo vcera skaredo, som sa bala, lebo muzik bol v lese s chalanmi na tej rozlucke, ale ze vraj to stihli pred burkou a potom sa do druhej motkali po podnikoch v meste. vyhral ten beh s pivom, tak bol velmi spokojny 😵 .
lolka, ze 10tt...ja to u druhych vidim, ako ten cas letiiiii.....za chvilku mas meranie NT, potom odbery, potom uz ultrazvuk v 20tt a dozviete sa co sa v brusku skryva.
jej, klima by sa zisla aj nam...a hlavne daco proti komarom...je ich tu ako nas...ych...pardon. ze vraj v Karlovke uz boli postreky, zatial som to neregistrovala. Lili ma na tvaricke tri velikanske stipance.. 😠

petruci6
16. júl 2009

kika nebojis sa kupat ked si tehu? predsa si nachylnejsia na mykozy a ine svinstva teraz

smejko1
16. júl 2009

ahojte, ja vobec nestiham sorry..... iba co Vas precitam... damienko si uplne pokazil zaspavanie.... stale len s placom a ja som hotova,,,, srdce mi trha ked placka..... ale co narobim. a dnes teda ani doobeda nespinkal lebo nevedel zapinkat a kocik bol prec...... no ale nie ako lilly , ze to potom dospala..... poobede v kociku 1 hodina na minutu presne a hotovo....

a este mame novinku........ je to mamickym kliestik.... nielenze na mna musi vidiet, ale musi sa po mne liepat o dusu....... je zlaty stavia sa na kolienka a plazi sa po mne 😀

tehlky, tie tyzdne vam prenadherne pribudaju blahozelam, len ma mrzia tie vase nevolnosti..... a emily.... ty sa asi ucis zo sna, kedze vsetky skusky robil lavou zadnou 😉

kika aj ja sa pytam ci sa nebojis mykoz? ja som neni tehu a aj tak sa bojim a nekupem sa.... a more tento rok nebude z coho som straaaasne sklamana...... kedze muzik nemoze tak som chcela ist ason s nasimi, ale do ich fabie sa aj s malym a s kocikom nezmestime, lebo ocino nema na streche tie listy kam by sa dal dat stresny box a v nasej oktavke ist nemozeme, lebo nemame klimu a neviem si to s damienkom v tom horku predstavit....

cmuky vsetkym...zajtra mame poslednu hodku plavania, ale mame aj 2 nahradky a zaplatila som aj na dalsi kurz tak sa tesim..... muzik mi na buduci tyzden ide prec tak som zvedava ako to sama zvladnem.... aj ked mozno to bude lahsie, kedze ked si upracem tak mi to nikto nerozhadze 😀 😀 😀

emily3
16. júl 2009

ahojte, tesim sa ze vam je fajn .
bianca, nevzdavaj sa , ja mam momentalne tiez max. krizu, vsetko ma vytaca, a muz tomu len pridava...
Monika ma horucky a vzdy na noc sa jej to zvysi dve noci sme uz nespali, a uz je cela vyhadzana..vyzera hrozne.. ☹ , Misko ma zvysenu teplotu a par pupakov, a netvari sa ze by mu nieco bolo....
infekcni su dva dni pred prvymi vyraskami do uschutnia poslednej mokvajucej vyrasky..inkubaca doba je 2-3 tyzdne.

smejko 😉 kliestik., Miso je taky kliestik, ze ekd prideme k babke uz vie ze idem prec a zavesi sa na mna a nepusti...dnes som bola s Marekom u logopedky...musime cvicit rozpravanie lebo mu ani vlastna mater nerozumie 😅 ....a poobede som zas bola s babatkom na kontrole, posledny krat u svojho dr. a o dva tyzdne uz v nem, kde budem rodit...ty brdo uz sa to tak ryzhlo blizi...a trocha som sa presla po meste a kupila nejake dupky pre babo...aspon nieco..a potom som bola s Marekom na kupku...chore deti u babky...a teraz sa tu jasia, teda chalani, Monika nevladze..uz spi

petruci6
17. júl 2009

aj moja je kliestik,to bola uz v bruchu,ked nechcela von a ostalo jej to 😀

lolka
17. júl 2009

dobre ranko 😉
smejko, neboj, urcite malemu prejde toto obdobie zleho zaspavania a bude lepsie. len si uzivaj, ze ho mas stale pri sebe ako opicku, za chvilu vyrastie a bude lietat s kamaratmi 😀 joooj, ja sa budem s mojim mimcom mojkat, aj ked to asi nie je velmi vychovne 😅
a nechces ist s vasimi na dovcu niekam na Slovensko ? cestu by ste zvladli aj v aute bez klimi a trosku by si si oddychla 😉

emily, veru, uz sa vam to krati. myslis, ze porodis skor ako mas termin ? 😕 tesia sa uz deti na surodenca ?

kika, ja sa tiez obavam kupat v bazene, ale k moru ideme, tam je to bezpečnejsie. hned by som sla s vami na kupko a trosko sa zahrala s lili, no ale co uz ...... akurat tak trcat v praci 😒

uz iba jeden tyzden v robote a mam dovolenku, huraaaaaaa 😉 ideme na cca 5 dni do Chorvatska, uz sa strasne tesim na more, slniecko.... Najskor som moc nechcela ist, ked mi byva blbo, grciam a cestu v aute tiez moc nemusim, ale pojdeme na noc - to nejako zvladnem, budeme si robit prestavky a relax pri mori je nieco uplne ine ako v BA 🙂 mama ma trochu plasi, ze co ked sa nieco stane (blbe skusenosti), ale je verim, ze bude vsetko ok a keby daco, za 7 hodin sme doma.

petruci6
17. júl 2009

loli ty si neni na rizikovom? skusobka uz skoncila?

lolka
17. júl 2009

nie, petru, normalne chodim do prace. skusobku som mala do 31.3. 😉 dobre naplanovane 😉

lucim
17. júl 2009

ahojte papulky 😵

stankatt
17. júl 2009

cafte 🙂
Luci ako? Lolka tisko zavidim to more 🙂

lucim
17. júl 2009

lolka to mas lepsie naplanovane ako ja ,ja som otehotnela v prvy mesiac v novej praci. ale potrebovali ma, tak si ma nechali 😝
achhh isla by som kdekolvek k vode ... este 2 tyzdne sa nemozem kupat 😒 chorvatsko,jaaaaj, dobre spomienky nan mam - s mm pravdaze 😅 😵

petruci6
17. júl 2009

loli a nechces byt radsej doma?
aj moja to mala na minutu vyratane,v tyzden ked prepustali,mali aj mna a vtedy som dostala tehu knizku od dr 🙂

darmo,mame sikovne deti 🤐

petruci6
17. júl 2009

ja mam nadchu,je mi na prd
lindula si zapla sama Xenu a vykrikuje na nu 😀 sikovne dieta

loss
17. júl 2009

ahojte
takze dalsi teply den sa zacal hruza
mala isla von so starkou a ja idem dokoncit seminarku do skoly
zelam kazdemu krasny dnicek 😵

lolka
17. júl 2009

lucim, no toto leto ti na kupanie nepraje, ale za to mas Mateja a ten ti to vynahradi 😉 buduci rok si uz vodu uzijete vsetci.
petru, nie neuvazujem nad tym, v robote mam pohodu, nestresujem sa a aspon mi to rychlejsie leti. doma by som len upratovala - aspon by ma to nutilo 😅
Lindula je telko maniak ? 😀 alebo bude mozno herecka 😀 😀
loss, aj u vas je tak horuco ? tak nech sa ti to rychlo pise a mas to z krku 😉

loss
17. júl 2009

loli je teplo,teplo,teplo
v tomto stave mi to vadi a co ty ako sa mas?

lolka
17. júl 2009

u mna nic nove, stale mi je blivno, ale niekedy je aj lepsie,grcam rano, cez obed a ked mam velku pauzu medzi jedlami, tak aj vecer. klasika 😅 tie tepla mi ani nevadia, lebo v robote aj doma mame klimu a po vonku to zvladam. a co ty? este ti je stale blbo ? uz by to malo ustupovat, nie ?

emily3
17. júl 2009

ahojte, spravy z domova, deti sa maju relativne lepsie, nemaju uz take horucky ale su krasne rozkvitnute, Misko teraz kvitne priamo pred ocami...

lolka len si to pekne uzi mora, a drzim ti prsty aby bolo vsetko ok. 😉

loss este seminarku do skoly?

cucuska
autor
17. júl 2009

ahojte My sme boli včra prvýkrat na kupku, dve hodiny nám trvalo, kým sme sa osmelilil a šli do vody a potom nie nie z vody. Dnes ideme zase, aspoň toto teplo prežijeme vo vodičke, len čakam kedy sa zobudí. Inak sa jej to potom cele potom pačilo.
Lossik ešte seminárku????
emily no máte to veselé, nezávidím ti, ale obivujem ťa 😉
všetkým tehulkám želém nech im je tehulkovsky aspoň vedie že je všetko v najlepšom poriadku a to je hlavné

cucuska
autor
18. júl 2009

ahojte to tu dnes nik ešte nebol?????

smejko1
19. júl 2009

cucuska - akosi to viazne..... asi vsetci dovolenkuju........... super, ze STe uz boli vo vodicke......

ja sa teraz trapim s muzom...... vybavila som si, ze nasi a svokra by nas zobrali k moru, kedze muz nemoze a on protestuje..... ze sa boji, aby maly isiel bez neho k moru......... no ide ma porazit.... ja sa nebojim, myslim si, ze je to super pre babo....... cisty vzduch a podobne...... ach jo..... ako ho mam ukludnit, a presvedcit, ze je to pre nas to naj naj naj???

pekny pondelocek prajem papa

lia
20. júl 2009

ahojte 🙂
smejus,no musis ho presvedcit,je to fakt aj pre maleho,aj pre teba super,aj ty si super oddychnes.no musis vyuzit vsetko 😉 ja by som hned slaaaaa.uz sa tesim na buduci rok 🙂

stankatt
20. júl 2009

Ahojte 🙂 smejus drzim palceky, aby si ho presvedcila 😉 aj ja ceeeeeeem
Kika uz vie, co budu mat?

lolka
20. júl 2009

ahojte 😉
smejus, a nejde skor o to, ze by bolo muzikovi luto, ze ho neuvidi pri mori a neuzije si to s nim - zvlast, ked je to 1x? 😅 ved maly bude aj tak len pri brehu a bude vas dost na strazenie, tak co by sa mu malo stat? a kedze idu vasi, tak bude mat deda, ako zastupcu "dospeleho chlapa" 😵 morsky vzduch je velmi zdravy ci uz pre dospelych alebo deti a maly bude uplne happy z kamienkov a vodicky 🙂 drzim palce 😉

smejko1
20. júl 2009

dakujem, ste zlatunke....... vidim, ze vy moje dovody chapete........ on sa boji cesty..... lebo on je naj sofer a iba on moze damienka viezt...... no ale bojujem.... lebo v case ked chceme ist bude on aj tak v zahranici na reprezentacii, takze co??/

cmuky

bambi7
20. júl 2009

cafteee 🙂

ako sa mate?

smejko drzkam palce aby vas muzik pustil 😉 ved ked bude prec tak by ste aspon neboli sami a boli aj pri mori a bude tam mat aj babku a bedka 😉

babulky tehulky losik,lolka lius,trpezliva pekne vam tt pribudaju to je superrrrrrrrrrrrrrrrrr tesim sa len tak dalejjjjjj 😉

cucuska
autor
20. júl 2009

ahojte pridavam nové foto do albumika z kupka 😀

cucuska
autor
20. júl 2009

smejko držim všetky 4 palce na to aby si ho ukecala, len sa nedajte, bude to pre vás to naj naj,naozaj
jeeej bambi ako sa máte????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre