• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
jej Lius, pekna bruskata fotka :slight_smile: tehu ti veelmi pristane :slight_smile:
26. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius jej ty si uz v polovicke :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: to letiiiiiiiiiiiiiiiii
krasne brusko :slight_smile:

mne krvacalo cele tehu z nosa,tiez som mala upchaty a preslo az po sestonedeli :unamused:
26. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

petru kde mas foto a album? :astonished:
26. júl 2009 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulenky :slight_smile:
co si si vymazala aj fotku peti??
26. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez cele tehu upchaty nos
26. júl 2009 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na to dovody...
26. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm,chapem :confounded:
aj ja za chvilku mazem
26. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru no takych nas je tu asi viac, ja som tiez vymazala vsetky ostatne albumy
26. júl 2009 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by dat vyhradne pravo ukazovat albumy iba tomu komu chces a nie vsetkym,hoci kto !z ulice! si to tu otvori
26. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete o niekom kto by chcel kombinovany kocik twister?neviem sa ho zbavit,mne len zavadzia
26. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala si ho do bazaru petru??
26. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,uz dva mesiace ho mam vo vsetkych inzerciach :unamused:
26. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do rici a nist??
26. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nist,uz som mala 3 kupujuce,ale vymyslali,alebo kupili nakoniec nove
ked teraz je tolko lacnych kocarov,ze kazdy kupi radsej novy a tomuto fakt nic neni
26. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je peknunky
26. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je super,lahucky,teplucky,len nam je uz vanicka na nic a sportak mame novy,tak sa ho potrebujem zbavit,lebo mame total preplneny byt
26. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim,ani ja neviem kam budem vsetko davat :confounded:
26. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som predala vsetko okrem kocika
lehatko,klokanku,kolotoc nad postielku,teplomer do vody :grinning: ,odsavacku,secko
to je tak,ze nakupis plno zbytocnosti ako prvorodicka a nakoniec nemas kde skladovat
pri druhom by som uz vedela,co kupit a co je zbytocne
26. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som z vas hotova.... chcem kuk liine brusko a nikde nic...... sa tvaroite vsetky akoby vasa identita bola statne tajomstvo.... no ak mate dovody OK..... ja tam mam synceka a aj seba, aby si ti co si so mnou pisu vedeli predstavit s kym si pisu a tak..... neviem, zatial som negativne zazitky s tym chvalabohu nemala.......

dobru nocku
26. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,tak sikula si :slight_smile:
a kolotoc je zbytocne??ved to je mile
26. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile je vela veci a su na prd :grinning:
26. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp iba na chvilku :wink:
26. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko,ak si tu,vlozim ti na chvilu,ale mam na to dovody,fakt,inak by som to tu mala od zaciatku.
bud rada
si tu??mam vlozit??
26. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je velka hovadina :grinning:
26. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut k malej
bru nocku a pohladkaj dievcatko :slight_smile:
26. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,pomaly uz idem aj ja,lebo ma uz stadialto aj tak kope :dizzy_face:
dobruuu a aj ty pohladkaj malu Lindušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykonam :wink:
26. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky..hlasim sa z dovolenky..teda aj z materskej ale dnes sme sa vratili z dovolenky...nakonoiec som rada ze nas manzel vytiahol aspon na chalalkupúu, aj ked detvaky mali horucky..bolo tam super, neboli tam take horucavy ako v Blave a nebolo tam tolko komarov...dom je so zahradou, takze deti rano rozlepili oci a uz boli vonku...a nemuseli sme sa bat ze niekoho nakazia...Misko tam prekonal kiahne , dve noci sme nespali co mal horicky, nemala som ani odvahu mu odmerat..urcite by sa mu to vysvihlo ku 40 :frowning2: ..ale zvladli sme to..Monika s Misom rozkvitli..mali tie pupaky vsade, kde si len zmyslite...vyzerali hrozne...ale uz je dobre, hoji sa im to a mizne.. zoznamili sme sa tam s jednou rodinou co tam byvaju, a oni uz kiahne mali, tak sme sa citili trosku slobodnejsi...

Boli sme v Stiavnici, pozreli sme si banu, Misko to prespal, aj sme boli na tych jazerach, detvaky sa trocha kupali, Misko namocil len palec do vody a to mu stacilo...uz sme ho tam nedostali, ale MOn sme nemohli dostat z vody..., na zahrade im ocko spravil hojdacky, opekali sme si, a urobil im na strome bunker..tak tam boli vylezeni...a urobil nam prekvapko, v piatok prisli za nami kamarati s dvoma detmi ( mali kiahne za sebou) tak detska boli v siedmom nebi..a v sobotu nas ocino vsetkych vytiahol na Sitno..zvladli sme to az na to ze cestou dole som myslela ze porodim...bolo nam super, a nechcelo sa nam pat, ale ocino ide do prace, a uz musim zacat chystat veci pre babo :wink:

este pojdeme na buduci vikend do Ciech a potom deti Mo Ma do tabora a to sme asi tak skoncili s nasimi vyletmi..
26. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok