• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
kika, urcite tam nabehnem, ked sa brusko trochu zagulati :slight_smile: po lete uz urcite moje nohavice nezapnem - uz teraz mam problemy :sweat_smile: na kupku si to uzite, ja som rada, ze som doma v chladku, slniecka a vody som si uzila az - az :slight_smile:
3. aug 2009 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jej loli,uz 13tt??gratulujem :dizzy_face:
3. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
zúrim MS nikde a ak sa mi to posunie na dovolenku tak ma picne
3. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus,tebe meskava??
3. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam idete??to by som si dala radsej posunut ako travit dovolenku s mrchou :unamused:
3. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď to , že nie, prave naopak o deń dopredu, hádam je to tým teplom , veď to, mam tam ešte rezervu ale no nech sa už dostaví
a ideme do tatier ale na welnws týždeň, bazeny, masaže a ....
3. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vam bude fajnovo :dizzy_face: vyborne sa zregenerujes :wink:
3. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verím tomu, hádam tam nepôjdeme štyria :sweat_smile:
3. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja som nevidela tvoju bruchatu fotecku :frowning2: vloz ju sem na chvilku, nech kuknem, pls :sweat_smile:
cucus, to vam bude uuuuuzasne, len relax a oddych, to je dovolenka :wink: a ta mrcha by do bazenov bola len otrava :confounded:
3. aug 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno,to by si ma potesila cucusik :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty mi ukazes loli?? :grinning: idem vlozit,jo??
3. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink:
3. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ake krasne fotecky, pekne satky mas a v nom tehulkovske bruseno :wink:
idem teda aj ja nejaku pozriet, ale moje je este male
3. aug 2009 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjj ,zlatunke majinke brusinko.ty uz nevracaj,ved si jak palicka.nie jak ja :grinning:
dakujeeeemmmmeeeee :dizzy_face:
3. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem to popozerať
no neviem koho by som potešila
3. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink:
baby, od rana periem a jedno biele muzikove tricko som zafarbila na zlto, taka jemna zlta :unamused: to tricko je nove......pomoooooc, co mam robit ??? mam ho svihnut do nejakeho odfarbovaca alebo sava ? jeeezis, uz sa mi to dlho nestalo :angry:
3. aug 2009 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daj to jna hodinu hneď do vanishu a potom do práčky na 60 tku a tam ešte prilej vanish
3. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli,mas vanish a ariel alebo persil??skus to namocit a potom vyprat na viac stupnov,ale negarantujem :confounded:
3. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, dnes sa odvazim u doki, tak som zvedava ako som na tom, ci sa aspon drzim na tom co som mala pred 4 tyzdnami :sweat_smile: ved ja uz necem vracat !!! idem si dat melonik, mnam. vcera som mala na neho strasnu chut, tak som poverila nasich nech mi kupia a oni doteperili 10 kg melon !!! ak mate niektora chut - dojdite :wink:
3. aug 2009 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja melon nemusím a bruškaté ste obe krásne :sweat_smile: :slight_smile:
3. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som to zafarbila, tak som to supla este raz s bielym pradlom na 60 (s persilom) a este je to furt do zlta :unamused: idem skusit po troske to savo :unamused:
3. aug 2009 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: lolka savo ja neoporúčam, ale skús :unamused:
3. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco cucus ? je moc silne ?
3. aug 2009 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
savo som nikdy neskusala.
ja mam teraz hroznovu maniu :wink:
vanish by ti asi pomohol alebo teraz ten novy ariel
3. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej savo je moc silné a nahodou ho naleješ na tričkpo a to už potom nezmažeš
3. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lolka tak ako si dopadla na kontrole? dufam ze je vsetko ok :wink:

kika prosim ta nestras ma d terminom porodu, vcera vecer som mala takych poslov, ze by som myslela ze uz rodim..ale este to nebolo ono a z hrozou som zistila ze som nepripravenaaaaaaaaaaaaa....dnes som si kupila tie podlozky pod seba a nohavicky a vlozky..a chcela som este plienky pre babo, ale tam som sa nedostala a uz sa idem vrhnut na veci a dat to prat...
Misko mi prave teraz zaspava na kolenach...nechcel zaspat ked mal, a tych dvoch som vyhodila von za dom, ale neviem neviem , vyzera to na dazd....
3. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,tie podlozky nedavaju v nemocke??a vlozky??ked som bola ,tak tam bolo milion vloziek
kolko treba plienok emily??su aj vselijake velkosti,ktore sa pouzivaju??
3. aug 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia zalezi kde budes rodit, ale sa to stale meni..pri prvej som si priniesla nocnu koselu...ostatne som dostala tam..
a teraz si musim brat vsetko..podlozky na postel, vlozky, a pre babatko jednorazove plienky aj platene pod hlavicku..nemoznice uz nemaju sponzorov...
plienky by mal stacit jeden balik pre novorodencov..znaciek je milion...my pouzivame tesco plienky fialove, vyrovnaju sa pamperskam a su lacnejsie, ale pre novorodencov som nevidela...kupim jeden balik pre novorodenca v DM znacka babylove a potom uz 2jky max. 2baliky a najviac sa potom pouzivaju 3..inak na baliku mas napisane od do kolko kil to je.
3. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde budes rodit??
oblecenie pre babatko davaju oni kym si tam??to sa musi??
myslim platene plienky
3. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Kramaroch...oni maju take kosielky pre babatko a balia do perinky, je tam velmi horuco, takze babo viac nepotrebuje..a mala som svoju ciapocku a deku...mala by si dostat zoznam co si priniest pre seba aj pre babo...a tie platene plienky sa ti oplati mat, babatku pod hlavicku, a ked to ogrcka aby si mala cistu a pripadne aj pre seba, lebo ked sa naleje mlieko do prsnikou dost do boli, tak na studene obklady.....
3. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9000 :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok