Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
8. sep 2009

ahojte
lia to musim mat oci v sade a usi tiez..uz poznam Misa a podla toho ako krici..mamaa tak viem ze je vylezeny na posteli, alebo ked je ticho tak nieco robi co nema..
Lucka ta chuda mrauci ako mala macicka a dnes rano si aj porevala, ale nemala som cas ist k nej, tak aj prestala..
Monika dnes stavala hore zadkom, taka bola mrzuta, nic jej nebolo dobre, ledva som ju vyhodila do skoly..ale isla jak velke mracno 😠 ...

loss
8. sep 2009

petru fusak vyzera uzastne velmi sa mi paci
cisarsky bol pre mna celkom fajm najhorsi den bol ten ked som sama musela vstat ale inak celkom dobre bola som motoricka az az
vevus ved prave neviem ci sa budem vediet zladit a toho sa najviac obavam
od zajtra ideme este na dovcu tak dufam ze pocaSIE BUDE oK

mm1
8. sep 2009

Táni, neboj, zvládneš to.....
Peknú dovolenku, kam sa chystáte????

lolka
8. sep 2009

kikus, dik za tip, Koziu ulicu nemame daleko a dosli by sme aj peso 😉 ved sa ti potom ozvem a povies mi viac.
petru, ten fusak vyzera fajne a teplucko 😉
lossik, peknu dovolenku a nech vam vyjde poco 😵
lius, no, este je to take slabe a pocitujem to len ked som v klude. v piatok mame poradnu, tak sa uz veeelmi tesim, ze opat uvidime s muzikom mrnuska 🙂
emily, to by chcelo 10 rúk a oci aj na chrbte, ze ? 😀

emily3
8. sep 2009

loss tak si uzi dovcu 😉
pridala som fotky do albumu aj to co sme sa stretli na hrade so smejkom.

lia
8. sep 2009

lossik,peknu dovolenku 😵
emily,u vas je stale veselo,ze?? 😀
loli,bude ti robit aj sono?? 🙂 aj ja sa velmi tesim na stvrtok 😵
inak,zase sa mi vyhodil pupak na jazyku,nikdy som to nemavala,neviete mi poradit co na to??taky pozor si davam na vsetko,ja to nechapem
inak,akurat sa napchavam tiramisu,kto si da?? 😀

emily3
8. sep 2009

lia aj ja ceeeeem mnam.

no rozmyslam ako pojdem s detvakmi von, co Lucku do kocika a Miso na peso, alebo Miso do kocika a Lucia do babyvaku ( chcem este skocit do obchodu a nechce se mi tam nahanat Misa. v kociku ho mozem pripnut a uz sa nepohne...) no uvidime.

lia
8. sep 2009

no emily ,mas to tazke 😒 asi lepsie ked bude teda Misko v kociku,aby ti nebehal a rychlejsie to vybavis.

posielaaaammmmm 😉

emily3
8. sep 2009

lia chytaaaaaaam 😀 😀

idem ich teda vyvencit a uz vypinam pC lebo tu stvrdnem, cely den.. 😅

lolka
8. sep 2009

lius, posli mi kusok tiramisu, to ja radaaa 😀
no, dufam, ze bude robit aj sono, budu vysledky z AFP a v poradni som nebola uz skoro 5 tyzdnov. a chceme vidiet krpca !!
emily, tak sup s Miskom do kociku a Lucku do vaku 😵

emmaelzer
8. sep 2009

Ahojte, kocky, gratulujem vsetkym novym mamimckam a tehulkam. Dlho som tu nebola, ako sa mavate?

mm1
8. sep 2009

ahoj Emus, tulacka 🙂

trpezliva
8. sep 2009

ahojteee..ema, fakt si tu dlho nebola. my sa mame dobre a co vy?
lolka, potom ti porozpravam viac o tej nasej pediatricke. nie je mlada, moze mat tak okolo 50 rokov ale ma moderne zmyslanie 😉 . a tiez nam povedala o umelom mlieku, ze je to zbytocne drahe a mozeme davat Lili aj krabicove kravske...ze je to len reklama a v umelom je rpedsa tak isto kravske.
petru, kraasny fusak! my mame z babetkova ten emitex, zatial som s nou spokojna, uvidime v zime ako bude plnit svoju funkciu.
adiiiii.....prepac ze som ti neodpisala, ale vtedy sme boli akurat tusim chore alebo som nieco mala.
budete cez vikend na vinobrani?? pojdes aj s Matkou? my urcite prideme. ozaj, baby, nechystate sa aj vy do Race? dame nealko burciak 😉
emiyl, ja by som dala tiez Lili do kocika a mimco do satky...takto budeme chodit na prechadzdky my. este riesim tu satku, lebo ja chcem hrozne hrozne nieco jednoduchsie...liliputi nosic, ergo a pod. len kazdy mi hovori ze tam take male novorodeniatko nemoze. nechce sa mi tomu verit 😕 🙄

lia
8. sep 2009

tak prisla som z obchodu,bola som aj s nelou,ja som totalne vycerpana,ale nechcem si uz davat to zelezo,nemozem chodit na wc,este ma to viac zapeka.a ja ani neviem z coho som taka unavena.
teraz sa mi zase na jazyku vyhodil pupak ,tak som isla do lekarne,ci nieco na to je,dala mi roboflavin,nie je tam nic pisane o tehulach,ale je pisane,ze deti do 3 rokov to nesmu.tak co teraz ??mam si to dat ci nie??
asi mam oslabeny organizmus.
a volali mi za cukor,mam ho uuuppllnee v poriadku,fuu 🙂

cucuska
autor
8. sep 2009

ahoijte aj my ideme v nedeľu na dovču juuuj s tešime
lia gratulujem z cukerných výsledkov

veva1
8. sep 2009

ahojte
emily a nedavas miska do nakupneho kosika?
my sme uz kocik predali tak ideme vsade napeso

lolka
8. sep 2009

lius, a to zelezo co beries, to su tablety ? a to ta vycerpava ? 😕 ked ta zapeka papaj activiu alebo susene slivky, to pomaha. super, ze mas cukor v norme, uz ked ta trapi zelezo a pupak na jazyku. 😒 namiesto riboflavinu si mozes dat kvasnice - to je prirodnejsie 😉
cucus, aj vy sa dovolenkujete ? sa maaate 🙂

kikus, tento vikend ideme na svadbu,ale ked bude vinobranie v Pezinku, tak chceme ist. V sobotu som si dala asi 5 hltov z burciaku - mnam, ale hned sa mi hlava motala 😀 no, uz som si odvykla....

bambi7
8. sep 2009

cafte tehulky ako sa mate jej ale vam to pekne ideeee tesimmm sa 🙂

cucuska
autor
8. sep 2009

loli hej ideme na dovolenku
bambi ahoj ako sa máte????
a železo je potvora poznám to aj ja som ho jedla síce až po pôrode

lolka
8. sep 2009

ahoj bambi, ako sa mate? domika poslucha ? 🙂
baby blavacky, chodili ste niekam na tehu cvicenie ? rozmyslam nad cvicenim s fit loptami.
kikus, ty si chodila myslim do Ruzinova, ze ? ako si s tym bola spokojna ?

mm1
8. sep 2009

LOLI IPčko.... 🙂

zuzkaprofant
8. sep 2009

lia ja som tiez brala stale zelezo su aj kvapky a ze stych nie su zapchy

lia
8. sep 2009

juj,dovolenky,zavidim 🙂
zelezo mam v tabl.,dala mi to hemoska preventivne,ale gyndos povedal,ze ked uz mam zacpu a este k tomu zelezo,ze ma to bude este viac zapekat.loli,jem uz vsetko mozne 😖
caf bambi 🙂 ja pohodicka,tlstnem 😝 a vy ako??mala uz lepsie spinka??
loli,ja nemozem cvicit a uz som z toho dost na nerv 🙄
kaslem na zelezo zuzi,nechcem ho ani vidiet,ked mi bude chybat,doplnime,teraz si do kontroly na hemat.nebudem davat a poviem to lekarke,som zvedava co na to povie ona 🙄 kazdy lekar ma iny nazor 🙄

petruci6
8. sep 2009

lia gratulujem k cukrovym vysledkom 🙂 🙂
nepapaj to zelezo, zelezo je hlavne v mase,papaj masko
citala som,ze dr sa kedysi pomylili v desatinnej ciarke,vraj v spenate vobec nie je tolko zeleza ako sa hovori
radsej si daj calibrum mami,vitaminy pre tehotne a vela listovej zeleniny a maska,to pomoze aj malickej viac ako tabletky zeleza 😉

lia
8. sep 2009

jaj kikus a vysvetli prosim ta, ty nedas nic take ako sunar??iba obyc.mlieko??

lolka
8. sep 2009

pridala som fotecku brusina, kuk 😉
tak som sa dobre najedla, ze idem prasknut 😅 dostala som chut na spenatove torteliny - mali sme v mrazaku, na to parmezan - super mnamka 😉
lius, ja som uz tiez riadne dlho necvicila a aj to citim, vyjdem par schodov a fucim jak slon 😒

loss
8. sep 2009

kocky dakujem
lius aj ja gratulujem k cukrovemu tesu
emmus dlho predlho si tu nebola vitaj a prehanaj ako sa mate?
bambi ahojky ako sa dari?Dominka poslucha?

lia
8. sep 2009

kuknem 😉
dakujem petru,aj cucus,lossik 🙂
mnam loli,ani nevrav,ja mam teraz tiez cestovinove dni 🙂
este len budes fucat loli,ja uz chodim jak slimak a to som si od zaciatku hovorila,ze musim pomalsie chodit,ale nevedela som to,teraz ked uz zrychlim,tak konec,tam ma boli,tam ma picha,brucho je zrazu jak balon.ja furt neviem ci mi tvrdne

lia
8. sep 2009

jeejjj,uz sa zagulatujes lolik 😵 😵
ty budes modelka tehulka 😵

petruci6
8. sep 2009

loli jeeeeeej ake krasne male brusko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre