Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
10. okt 2009

petka, hlavne si nozky vykladaj kde sa da.

lia
10. okt 2009

loli,aj ja mam opuchnute,kym ti netrpnu,tak si to nevsimaj,to je len kozm.vada
mala bude pri nas v koliske,v izbicke bude postielka,neviem na co 😅
ale asi ju tam budem davat cez den,to nevadi??ked bude cez noc v spalni,cez den vo svojej izbe??aby jej to nebolo uplne cudzie

bershka
10. okt 2009

lius, ja by som jej to nestriedala, aby si najprv zvykla zaspavat

lolka
10. okt 2009

bershik, jasne, ked sa na to necitis, nemusis sa ponahlat 😉
lius, neviem, podla mna prve 3-4 mesiace jej to vadit nemusi, ale potom by uz asi bolo lepsie, keby mala jedno miesto na spinkanie. hm....?

bershka
10. okt 2009

baby sak kuknite do mojho albumu, jake som mala hnaty ja 😀 😀 😀

bershka
10. okt 2009

inak nasa si zvykla az po nejakych par mesiacoch automaticky zaspavat v postielke. inak som ju musela drncat v kocari

lolka
10. okt 2009

bersh, pekne nozky 😀 ja este take nemam, ale ved som len v 6m. 😅

lia
10. okt 2009

no ,ja by som chcela ,aby bola po 6.mesiacoch v izbicke uz sama.no uvidime,ci sa nam to podari

evitkamalicka
10. okt 2009

lia nas Adamko je vo svojej izbicke sam od 4. mesiacov

lia
10. okt 2009

to fakt??

emily3
10. okt 2009

Ahojte
evitka tak drzim palce nech sa to podari cim skor 😉

Lulu je babatko ako sa patri, pekne spi a potom vecer nam koncertuje a nosi sa na rukach.tlaci ju brusko 😒 ...ale potom je to dobre.
ozaj zajtra je v STVecke konkurz na mini talent a nasa MOna tam straaaasne chce ist, tak nam drzte palce. pesnicku cvicime od stvrtka. od Bartosovej Tri orisky pro popelklu.

lia fakt, za par tyzdnou sa nenazdas a pride den D 😉
dnes sa kamoske narodil syn ( tretie dieta) 3800g 51 cm pekny macko ze? 😉

bershka
10. okt 2009

lius? a myslis, ze ti bude spavat cele noci a ani raz k nej nestanes? budes v polospanku behat z izby do izby...?? 😉

lolka
10. okt 2009

lius, tak drzim palce, aby vam to vyslo 😵 v spalni budete mat kosik alebo kolisku ?

lia
10. okt 2009

drzime emily 🙂
veru emily,ale uz len par drobnostiek a mame secko 🙂
evit a v pohode si zvykol??

evitkamalicka
10. okt 2009

lia fakt, lebo od 4. mesiacov prespi celu noc, tak sme ho tam preto prestahovali, vecer zaspava o tej 18:30+- a vstava az rano 6-6:30

emily dakujem

bershka
10. okt 2009

emily, serus.
sak ked chce ist, tak ju podpor. cica bude v telke. poslem jej hlas. ozaj, ma napadlo, co si nesla rodit bartkovjakovi ked je to tvoj kamos?inak on si ma pamatal ked som bola na pohotovosti v 7. mesiaci. podla jazvy ma na sale spoznal, jazvy po slepaku.
inak emily, 4 kusky zvladat. klobuk dolu

evitkamalicka
10. okt 2009

lia zvykol si, teraz ako nahle ho polozim do postielky otoci sa na brusko a uz aj spi

lia
10. okt 2009

budem behat urcite,ale nie cely zivot.aj tak budem hore aj ked bude v spalni.
kosik loli.
a vy uz nakupujete loli??aky kocik si si vybrala??
tak to je super evit,ty si nekojila,ze??

emily3
10. okt 2009

evit ale nekojis maleho ze? to je potom o niecom ine 😉 ...tie kojene su dudlosi 😉 .
Misko spi s Marekom v izbe ale odkedy sa narodila mala je u nas kazdu noc ( mozno tri noci co nebol). 😅

lia
10. okt 2009

zlate dieta evit 🙂

lia
10. okt 2009

emily a ´ty kojis aj miska este??

evitkamalicka
10. okt 2009

kojila som len tyzden, ale co ja viem tak nie je pravidlom ze kojene deti v noci nespinkaju....poznam v okoli aj mamicky ktore koja a deticky aj tak pekne spinkaju v noci....a cez den mi tiez este spi 2x po 2 hodinky

evitkamalicka
10. okt 2009

lia keby nebol taky dobry spachtos asi by sme sa tiez este do druheho nepustili

bershka
10. okt 2009

evit, nemala si mlieko?

evitkamalicka
10. okt 2009

bersh Adamko bol velmi lenivy papat, takze sme sa trapili, odsavala som, ale to nebolo ono az sa mliecko uplne stratilo

lolka
10. okt 2009

caf emily, tak u vas vyrasta mlada hviezda 🙂 tak sa drzte, zvladne to 😉
lius, to asi zavisi aj od toho ako dlho budes kojit, nie ? po UM spia deti lepsie a dlhsie ako ked sa v noci koja....si myslim.

lia
10. okt 2009

neviem,to je hudba buducnosti este,uvidime

emily3
10. okt 2009

lia nie mIska som odstavila ako som sa dozvedela ze som tehu, to mal rok

evit nehadam sa s tebou, ale moje ratolesti su take, sice najviac dudlala Monika, ostatni nie su taky. Lucka ked zaspi tak od polnoci do rana pije tak raz.dvakrat..a pravidelne rano o 7 sa budi 😅

evitkamalicka
10. okt 2009

emily tak to nie je az take hrozne ked pije raz dvakrat, ja mam jednu kamosku a jej maly ma rok ako nas a ten sa este koji aj 5x za noc

emily3
10. okt 2009

lolka dam potom vediet...pripravujem ju na vsetko, ze aj ked ju nevyberu, tak je pre nas hviezda a ze to nie je ziadna tragedia. vcera vecer sme to pozerali a snazila som ju odhovorit, ale ona zas sa tam viac a viac videla 😅 ..ale spievat vie pekne, uc. na speve ju chvali a vyhrala 3. miesto v obvocnom kole slavika..tak snad si tam neurobi hambu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre