• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Ahoj Emily.
No brusko mam vselijake, obcas tvrdne, obcas tlaci, snazim sa v ramci moznosti co najviac lezat. No a prave teraz bojujem so zapchou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily ty si pri Miskovi aj lezala? No lebo pri dvoch detoch si to neviem predstavit.
8. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus nie, bolo to v pohode, nemala som to tak casto, a neotvarala som sa...
8. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to mi az tak nevadi,teda ked ho nemam cely den tvrde a nic ani nespravim.
no veru emily,neskutocne to leti :zipper_mouth:
8. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
tak u nas celu noc prsalo astale prsi :frowning2: hrozne
9. nov 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

aj u nas leje stale :confounded:
ako sa citis lossik??
9. nov 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute sojky. nenormalne pocasie. zatvaraju sa mi oci.
9. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, u nas tiez neprsi a neprsi :sweat_smile:
9. nov 2009 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau svetlus,evit :slight_smile:
svetlus,co si nam posielala??stale chodim do schranky a nist :frowning2:
9. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius ako sa citis?
9. nov 2009 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ako sa mate tehulky joooooj jak sa vam to krati

emily ty ako stihas pri 4 detoch este chodit do skoly ty si pre mna super mama ja by som tiez tak chcela vsetko stihat
9. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa konecne vyspala,asi som bola nadopovana magneziom,zobudila som sa az oo 5tej h. :slight_smile: skoro mi prasklo brucho :sweat_smile:
tie ruky stipu stale viac,no neviem ako to bude ked uz nebudem moc brat magnezium :confounded: no musim to uz vydrzat,uz dufam len 4 tt
a ty co mas nove evit??
9. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic, mrcha prisla a tento mesiac asi nesnazilkujeme, chcem este troska schudnut a zacala som brat femi kvapky na upravu cyklu
9. nov 2009 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved potom schudnes evit,pri dvoch detoch ani nebudes vediet ako :grinning:
9. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius uvidime, este sme nepovedali tento mesiac definitivne nie
9. nov 2009 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,nie ze budes prevracat kabaty!! :grinning:
9. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius ja hrozne skusky uz ficia v plnom prude a ja som taaaaka unavena a 14kg navyse je tiez riadna zataz mala uz vsetko rozprava tak ta je uzastna a co ty boze uz finisujes aj s kikou a potom ja vsak uz aby to bolo vo stvrtok mam poradnu som zvedava co mi povie
9. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ty si este aj medialna hviezda :grinning: hned som pozrela kalendar co sme dostali domov, ale teba sme tam nevideli - asi maju viac "typov", ale zato sme tam nasli jedneho dobreho znameho..... :sweat_smile:
9. nov 2009 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentalne si to zase neviem predstavit lossik :grinning:
ze uz rodit??joj bojim a hlavne kjed citam ako sa tu rodi ,je mi az zle :confounded:
9. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia neboj kabat nebudem prevracat...
lolka to je za Dubravku, kazda cast ma iny kalendar, su tam ini kandidati....ja som v prvom momente ten kalendar hodila do kosa, stacilo mi, ked som tam videla toho "uzasneho " uja...a potom som si ho pozerala u nasich a ked som sa tam zbadala, az zle mi doslo... :angry: akosi dovoluje bez mojho suhlasu ma tam dat??? mna tu pozna pol Dubravky a teraz si budu mysliet ze som smeracka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: emily, dnes mi o tebe hovoril ocko a ani nevedel, ze hovori o tebe......... vravel o ludoch co boli na tom kalendari a nevedeli o tom :grinning:

damienko stihol do svojho 1 rocika zacat chodit :grinning: sopm pysna pysna pysna mamina :wink:
9. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem sikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, aj ja gratulujem,mas doma sikovneho chlapceka :slight_smile: . v stredu uz moze ponahanat Lili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emily,muzik odkazuje,ze ti pomoze sudit sa so Smerom...nechcete dostat miliony??? :grinning: inac svinstvo...ja by som bola tiez nahnevana,kebyze uverejnia moju fotku. a ty si na hromadnej fotke ci akej?
nam dosiel kalendar Karlova Ves...
9. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co hovorite na vypadnutie Leony??
9. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika na vypandutie...bola faforitka majho muza :unamused:
na tej fotke sme na ihrisku na peknicke...sedime pri pieskovisku, je tam aj Mona, a kamoska a svagrina..vlastne vsetky tri co sme tam hovorili..a este jedna mamina s dcerou ale tu nepozname...
no uz v spravach bolo, smeracky pravnik..ze je to ok a nic neporusili, a hned na to dali nazor pravnika, ze to potusili...
9. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za preklepy :sweat_smile: :rolling_eyes:
idem uz spat, vcera som mala kratku noc, stale ma niekto budil od najstarsieho (mm) po najmladsie..a mala som hekticky den.

smejko tesime sa na stredu :wink:
9. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa leiona az tak nepacila, ale zas bola dobra spevacka a je mi luto, ze vypadla.......

ja by som najprv vyhodila vsetkych chalanov okrem 2 - chodura a toho maleho....... no a nechapem preco vypadavaju dievcata co pekne spievaju....... uz minule mi bolo luto ej blondiny.......

no ale vlastne chapem, smskuju pubertiacky a tie posielaju chalanom......... fnuk

nafukala som skoro 20 balonov ( som zacala zdobit v predstihu :grinning: )
9. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20 balonov si ty nafukala smejko?? :sweat_smile: to si dobra,ja by som pri prvom skoncila so skrizenymii ocami
10. nov 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, Damienko je sikulka, on vie, ze bude mat party, tak sa musi pred babami ukazat :grinning:
20 balonov ?? fuuu, ja by som bola hotova z 1 :sweat_smile:

lius, kika, uz sa vam to kraaati :wink:
10. nov 2009 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - to nic neni - ja som ich zle zaviazala a oni mi do rana skoro vsetky vyfucali........ tak som fukala doteraz zas........ zurim........ ale co......... ( ak zas vyfucia...... je mi luto, ale viac nefukam :angry:)

tesim sa na zajtra, snad bude damienko v lepsej nalade ako dnes.........

papa idem sa trochu vyspat.........
10. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok