Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
20. nov 2009

tu nieco o tom pisu,ale tam su ine hodnoty okolo 50 😕
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja sa v tom nevyznam

trpezliva
20. nov 2009

jaaaj, tak to si ty...boze, ja som nevedela kto je to na FBku..ale tuto fotku tam mas. Inac kraasne fotky Lindusky si pridala.
No tak zahada vyriesena....A Maria Benusova je kto? A Jana Hanulova? 😕

petruci6
20. nov 2009

to su od nas z januaroviek
aj tie mas pridane??

petruci6
20. nov 2009

dakujem za pochvalu 😉

trpezliva
20. nov 2009

Jaaaj, tak uz viem, vzdy mi vypise aj ked oni prispevaju. Majusku si pamatam dobre.
takze pani Mizerakova.... 😉

trpezliva
20. nov 2009

petru a ty prides na stretko??

petruci6
20. nov 2009

kikus rada by som,ale bez auta do BA s malou sa mi neda
musela by som na 4 buse a dlho by sme sa neohriali a musela by som naspat ☹

trpezliva
20. nov 2009

toto doslo od Lii:
"Kika neviem, doteraz som si myslela, ze zajtra idem domov,ale monitor ukazal kontrakcie,povedali stopovat to nebudu, mala ma uz 3kg, ze vraj aj krcok sa rozbieha,nechapem,vcera to este tak vobec nevyzeralao. lekarka povedala,mozno to v noci pride.neviem,ja sa na to necitim a horsie,ze moj lekar je v cine alebo kde v riti.ani epi,nic."

petruci6
20. nov 2009

fuuuuha,tak tu sa uz naostro rodi 😨
joooj liuska vydrz moja,mozno zach uz budes mat princeznu pri sebe,len ci ste jej uz stihli meno vybrat 😅

trpezliva
20. nov 2009

skooooda, petru,ze si imobilna. 😒 ja bez auta by som bola ako bez ruk....teraz si uz vsade vyvazam zadok.

trpezliva
20. nov 2009

petru, mali v uzsom vybere Lea,Lara,Bianka...aj ja som zvedava, ktore nakoneic vybrali. 😵 mozno uuuplne ine.
Ja uz radsej nikomu nehovorim,ktore mame my, lebo len pocujem z kazdej strany, ze fuj, hento nie, take nie...preboha..atd.

petruci6
20. nov 2009

ja by som uz tiez nehovorila nikomu meno
co koho do toho
ja som pocuvala tiez rovnake bludy 😠
ako ste to vyriesili s kocikom?
liuska uz nebude potrebovat,ci mate surodenecky?

trpezliva
20. nov 2009

mame surodenecky! ten graco quattro tour delux, este som ho nevidela, je u sesrty v garazi v Kalifornii. 🙂
ale nasi mi ho privezu 4.decembra. len Lili uz velmi nechce sediet v kociku,tak mozno ho ani nevyuzjeme.
a je dost tazky...tak sama ho asi ani skladat nebudem vediet.
petru, ale vy ste mali Lindu od zaciatku /meno/. tak komu sa nepacilo?
my sme prekladali do slovneciny serial Linda../nasa rodina/, tak vzdy ma napadne Linda Veszpremiova,ked pocujem to meno. 🙂

petruci6
20. nov 2009

to napadne kazdeho 😀 ja vzdy odpoviem,ze to nie je po nej,ale po Rezesovej,len skoda,ze tata neni Rezes 😀
mali by sme aj auto 😀

nemali sme od zac toto meno,asi az od 6mes
preedtym som mala johanku,rebeccu,nellu,....veeeeeeeela
lebo som neratala s babou
u mna bol jasny chlapec Alex 😀

no na ten kocik som sa pytala,lebo uz aj baby od nas z temy sa niektore snazia o druhe a ja si neviem predstavit pri tak malom babu ako je to s kocikmi

zuzkaprofant
20. nov 2009

petru na fb si ma najdi moje meno vies ja tvoje nie a aj ty kukus si ?

trpezliva
20. nov 2009

uz sa tesim, ked dostanete moju smsku z porodnice ako zareagujete, ze jeeej, tak Kika ma chlapca...Jeeeej, tak Kika ma dievcatko...Jeeeej, ake pekne meno....Alebo jeeej, no to meno mohli vybrat aj krajsie. 😵 😵
smejko, odkaz pre teba, dik za vianocny overalik!! bola tu dnes emily, doniesla mi ho , aj papucky.
tie dupacky s capicou som nechala pre Lucku. vyzeralo to aj tak trosku vacsie.
ale dakujeeem este raz.

smejko1
20. nov 2009

to som rada Kika....... ono tieto cacky macky sa tak malo vynosia, ze je fajn, ze to viac deticiek vyuzije........ ved kto vie, ci aj ja budem mat este take zimne....... mozno letne???

lia aj mne pisala........ ja si myslim, ze je na monitoroch a sledovali cinnost srdiecka malej a tam nieco nasli...... ale ak nam ide rodit...... waw..... to je take vzrusujuce.......

OK...... takze zatial je to UTOROK o 14-15stej ( ako sa komu deti zobudia) v Avione pri zvieratkach.......

vedvieska - je mi to moc moc luto, ......... drz sa a neboj opat na buduce uz bude vsetko 100%centne...... myslim na teba

ja som videla niektore tie kociky pre 2 deti a su fakt vymakane........ niesu ani o moc vacsie ako pre jedno dieta..... no ale baby, vyskusajte a az to bude aktualne tak sa opyatam na rady 😉

zuzkaprofant
20. nov 2009

kto je lucia nov....ova

petruci6
20. nov 2009

zuzi IP 😀

vedvies
20. nov 2009

dakujem babenky,
kika, necistili ma, lebo vraj som vsetko potratila. Po mrche mam ist na kontrolne sono, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku.
emily hovorila, ze ked takto potratila, tak mala bolesti - krce, no ja som nic nemala, aj doki sa cudoval 😕

nejako to prezijem, hladam v tom vyhody, aby som sa nezblaznila. Tak sa tesim na vianocne nakupy, lyzovacku a snad aj nejaku dovolenku v lete. Pauzu si dame dovtedy, kym budem zase ochotna prezit tie strasne tyzdne strachu a neistoty.

petruci6
21. nov 2009

baby viete nieco nove o liuske?ozvala sa niekomu?

lolka
21. nov 2009

cafte 😉
baby, napiste ked budete vediet o lii - mozno uz ma babulku pri sebe 😉

vedvies, to je mi luto, ale verim ze Ninka ti pomoze zahojit ranu 😵

kikus, dufam, ze ked budes rodit, tak nebudu zatrhnute navstevy kvoli chripke, chceme ta dojst kuknut 😉

lia
21. nov 2009

ahojte,nemam este mojku pri sebe 😒 .porod sa nerozbehol ,vcera mi pichli plegomazin,kontrakcie su obcas,ale slabunke.este tt moze pockat 🙂

petruci6
21. nov 2009

super,ze si v poriadku 🙂
babulka nech este vydrzi,v brusku jej je dobre 😉 😵

lia
21. nov 2009

sak to,aj ja sa chcem na to este psychicky pripravovat,nie jak vcera sok som schytala a vyrovnavala som sa s nim asi hodinu 😅 😀

ciefulik
21. nov 2009

aj my budeme mat Linduskuuu 😀

lia
21. nov 2009

schvalujem,aj ja by som mala keby ze mozem 😉

ciefulik
21. nov 2009

lius a preco nemozes?

lia
21. nov 2009

lebo ja sa tak volam a nechcem byt potom stara Linda 😉

ciefulik
21. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeej ty si lindus, sranda, to som nevedela
to je dobree 😀
za pl roka, co piseme, ma to nemnapadlo!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre