Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

ja som zvedava ako na tom budeme s plienkami my, ale kakame uz len do nocnika

evitkamalicka
4. dec 2009

cucuska dakujem

emily3
4. dec 2009

cucus supeeeer, my sme zatial vo faze kedy mi oznami ze je fuj...uz v plienke, ale uz sa mu podarilo aj na zachod, ale to som ho tam musela posadit ja, zatial sa nepyta.

cucuska
autor
4. dec 2009

Ja sa tomu taak moc tešim je to supeeeer a hlavne keď to zakriči vonku ta faza vyzliekania 🙂 ale tešime sa tomu
emily Lucka je krásna .! budeme spolu oslavova´t meninky

sloniiicek
4. dec 2009

jej cucuska gratulujem. aj my sa zaciname obcas pytat na nocnicek. tak som zvedava.

lolka
4. dec 2009

gratulujem vasim detickam, su to sikulky 🙂
Adi, a kupila si tie nalepky nakoniec v Tescu ?

sloniiicek
4. dec 2009

hej, hej. 🙂

lucim
4. dec 2009

dobry vecer, po dlhom case som vas prisla pozdravit a nakuknut.
dufam ze sda mate fajn. kto sa ma fajn?
😉

emily3
5. dec 2009

ahojte kika rodii...drzime palce 😉

veva1
5. dec 2009

jej tak sa narodi este aj v tom istom case ako tomino 😵

lia
5. dec 2009

ahojte,

co je s kikou,neviete??
aj ja som vcera rozmyslala a hnevala sa,na co jej nechaju rozbiehat kontrakcie ked jej lekar povedal ,ze je zabetonovana.
inak,aj ja som si myslela,ze v noci uz pojdeme,rozdychala som to ale a zaspala.a teraz to ide zas.ale cez den je lepsie ako v noci.ale nepanikarim,lekar povedal,ze sa vo stvrtok na poradni este uvidime

veva1
5. dec 2009

no co kika? neozvala sa ?

emily3
5. dec 2009

lia uz sa ti to krati, a kazdu chvilu tu budes mat malu pri sebe

kika sa neozvala, skusim jej poslat sms co je s nou.

smejko malej Lucke som obliekla tvoj overalit santa je v tom zlata a je jej to akuraaaat 😀

bershka
5. dec 2009

ahojte kocky.
dosla som vas sem skontrooolovat. no kikusa bude mat mikulsky darcek. tesiim

bershka
5. dec 2009

emily? tie tvoje deturence su takeee zlatee, ale ani jedno sa tusim na teba nepodoba. samy tatko 😀

emily3
5. dec 2009

tak spravy od kiky: skracuje sa jej doba medzi kontrakciami, ma prist porodnik, ale ide sekciou. a da nam hned vediet.
kika drzzz saaaaaaaaaaaaa.

evitkamalicka
5. dec 2009

drzime palce

veva1
5. dec 2009

myslim na kiku.
my oslavujeme v plnom prude,najvacsi uspech malo sfukovanie sviecok 😀 ,dali sme ho 6 x 😀 ,je nas plny dom a mam uz dost

emily3
5. dec 2009

veva gratulujeeeeemeee Tomaskovi, to uz je velky chlapec.
my sme tu mali navstevu, Monikinych jrstnych, a doniesli mikulasske balicky plne sladkosti ..uz to zacina...dostanu od nas ale len malo a ovocie a potom, jedny stari rodicia, druhi...v kostole , v skolke z roboty........ze budeme mat sladkosti az do vianoc.

bershka co si pozerala si moje fotky? no chalani su vypluty ocino..kopija jedna a dva.... 😅

veva1
5. dec 2009

dakujeme.Tomo teraz zbrechol,som zvedava kedy pojde vecer. No o chvilu ho idem zobudit pre istotu. 🙂

bershka
5. dec 2009

kikusa zasse cisarak? uf.

veva, secko naj tomaskovi/

no emily, aj monika je cely tato... lucinka sa este nevyfarbila, ale neviem neviem, ci to bude tvoje. esteze je mamina vzdy ista. 😀

emily3
5. dec 2009

bersh...ale mudri a sikovni po maminke 😉 😀
kika sa zatial neozvala 😨

zuzkaprofant
5. dec 2009

cafte no co rodime uz kika je v nemocke ci so bo som necitala vsetko drzim palceky mi sme u svagrinej tak maly mi je rozsanteny ze cely den neje len sa rehoce psa im tu nahana npo co vam poviem dnes spat nebudeme bo kym sa ukludni tak aj rano bude

liuska moj a aty ako sa citis drzim palce tehulkam
ja som si dnes kupila tehu slim rifle lebo nemam co nosit tak len to mi dako pasovalo na moje poporodne brucho no co asi zase budem musiet byt tehotna

emily3
5. dec 2009

ahojte, mam info nepodlozene....z inej temy, ze kika ma Johanku 😉 😀

evitkamalicka
5. dec 2009

jeeej takze dievcatko, gratulujeme

zuzkaprofant
5. dec 2009

emily to vazne gratulujeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeee super mikulasa maju

trpezliva
5. dec 2009

Baby,ano,mame johanku,pisala som lii aj svetluske.je nadhernaa!taky drobec,2820g a 49cm.isla von cisarakom,bo som mala dlho kontrakcie a otvorena na 1.5cm.teraz mi ju nosia na izbu kazde 3hodky.boli ma strasne jazva,ale prezijem to.za 2hodky uz mozem dvihnut hlavu,hura.

trpezliva
5. dec 2009

Kto tipoval babu,vyhral🙂.narodila sa inac uz o 14:25,baby asi neboli pri kompe,ked nedali info.prepaac emilyyyy

emily3
5. dec 2009

kika gratulujeeeeem atesime sa s vami.... 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
5. dec 2009

kika myslela som si ze budes mat babu, supeeer tesim sa...mate pekny milkulassky darcek. a s Tomaskom mozte oslavovat narodky......manzel bol pri tebe? lili to usrcite \vladne je sikulka....
prajem skore zotavenie a veeela mliecka a radosti s Johanky a hlavne veeeelaaaa trpezlivosti a pohody....

tesiiiiimeeeee sa vsetky moje emka aj Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre