• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
evit tesim sa s vami :dizzy_face:
lius riadne krasna buchtoska :dizzy_face:
17. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi gratulujeeeeeeeeemmmm super správičky

je tu niekto???
17. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lia to je buchtošinka :sweat_smile:
17. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu .
robim si party :grinning:
17. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuu aj ja chcem party :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lia mala je krasna velka. a si super mamina, Lea bude v pohode....my tiez bojujeme so soplikmi zase, deti proste rastu so soplikmi a inak to asi ani nebude.
17. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lius mala je krasna :slight_smile:
17. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva vseeetko najlepsie k narodkam, si zase o rok mudrejsia a krajsia :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit gratulujeme,super :dizzy_face: :dizzy_face:

loli teutonia je tiez pekny kocik,ale su tiez dost drahe a hlavne,ked sa pre neho rozhodnete,tak musite cim skor objednat,lebo sa na nich cakaju aj 3mes :unamused:

a co concord fusion?nepaci sa ti?

loss ja mam 159cm :grinning:

baby je mi hrozne,mam horucku,hlava boli,hrdlo boli,cely den fungovat okolo Lindusky,ako sa to da? :frowning2:
nastastie ona sa este drzi a dufam,ze neochorie :pensive:
18. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja zatial tu vahu nersiesim mam 75kg vychodzia bola 60kg takze budem mat co robit aby som zhodila chcem takych 50kg
evi gratulka ku fazulienke nech len krasne rastie
lius mala je prekrasna tak nech je zdravucka a dobrucka tebe skore fit aby si bola Ok
ja mam dnes skusku z prava o 16,30h drzte palce
pa vecer sa ozvem
18. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva vsetko naaajlepsie! Tak aj ty si strelec, ako nasa Johanka. :slight_smile:
Loss, jasne, drzime palce!
Nestiham sem chodit, Johanka zacina byt castejsie hore a chce sa nosit na rukach. A Lili ta ako zvycajne opakuje po nej. Ked Johanka zakasle, tak kasle aj Lili...a pod. Celkom sranda.
Este sme neboli furt vonku, lebo ma zapalene ocko. Neviem kde to chytila, chuda ho ma cele zalepene ked sa zobudi.Ale inac sa mame dobre, uz nam mama kupila aj vianocny stromcek v Ikey, tak sa vytesujem.
Len by som fakt chcela aspon na chvilku skocit do obchodov, ale neda sa. :angry:
Buduci tyzden ma byt teplejsie, tak snad sa dostaneme aj na vianocne trhy s detickami.
Tak pekny den vam prajem a este krajsi vikend. My uz budeme mat 2tyzdne...fiiha, ale to leti. :confused:
18. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
dakujem kocky za gratulacie. Celkom fajn som oslavila. MAnzel na sluzobke ,tak som si otvorila cokosku,naliala kolu,nabrala slane pecivo a zapla PC a ordinaciu. Pekny vecer,paradna party :grinning:
Ano ja som so svojim synacikom strelec :dizzy_face: perfektne znamenie
18. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky skusku som spravila na 3 ale maaaam ju
18. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gratuliiiren Táni
18. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
19. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.

boze lius, ja by som vrazdila za toto spravanie v nemockach. segra zas mala na izbe holku, co nemohla po cisaraku vstat este po troch dnoch, vobec ho nemala pri sebe a poslali ju domov.

inak kukam ze sa tu riesi vaha. no cicky, ja som mala pred porodom 85kg a teraz mam 60 kg. aj tak vypadam jak svina. :confounded: :confounded: :confounded:

petru ty mas 45? a to ako robis? aj ja chcem.
19. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis lossik, tebe to letiiii. boze, ved uz mas druhu krasku pomaly doma :wink:
19. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss super gratulujem :wink:

bersh ja neviem ako to robim,asi mam dobry metabolizmus alebo co a je pravda,ze pri Linde sa kolko x nemam cas ani najest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik gratulujem k skuske
19. dec 2009 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem
Evi a ako sa mas? uz mas nevolnosti?mne zacali v 6tt a skoncili v 36tt :grinning:
bershka no som rada ze to budem mat za sebou :dizzy_face:
19. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik, aj ja som si to odgrcala do 39tt
19. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik zaludok mi strajkuje len ked ho mam prazdny, ale este som negrcala, skor mam teraz opacny problem a to ze takmer kazde jedlo co zjem, ide von zadkom
19. dec 2009 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevula, dodatocne vsetko naj naj naj. pocuj, ty si tu medzi prvymi porodila, kedy bude druhe?
19. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ty si jak kacica. vysprtnes hned vsetko von :grinning: :grinning: :grinning:

aspon ti to stihne prejst traktom. horsie keby nestravene vyletelo vrchom
19. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bersh no veru, aspon nepriberiem i ked nic moc teda :sweat_smile:
19. dec 2009 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi to je ten lepsi pripad :grinning:
20. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ako sa máte ????
Evi bodaj by si ani nevedla ze si tehulka nech to všetko prebehe úplne hladko :slight_smile:
20. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, v teme februarovky 2010, kam chodim, mame prve babetko :wink: dievcatko ma 1970 gr. a 43 cm, baba porodila v 32 tt......videla som aj fotecky :slight_smile: je sice malinke, ale krasne :grinning:
uz sa mi to bliiiiiizi :sweat_smile: :confused:
lossik, ty ma este predbehnes :grinning:
20. dec 2009 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ani vás nejdem čítať, nestíham a za tri dni ste toho dost popísali....

a kto kupuje darčeky na posl. chvíľku tak iba dnes sú v Tescu všetky kozmetické balíčky s 50% zľavou....
tak som ráno bola ešte čo to dokúpiť....

Jáj ale čo je dôležité, tak aby mi nebolo smutno, že našej Janke dedko zrovnal auto ( inak vyzerá to na totálku vraj, tak neviem :frowning2: , tak nejaký PAN DOKONALY SOFER mi nacúval do predneho blatníka a krásne mi ho ohol a zdrhol,,,,,ani sa neunuval mi nechať papier.
takže teraz pojde oprava z mojej poistky... Paráda, som natešená... a to podotýkam, že mám najazdených len 5600 km, čiže je to nové autíčko.... BABY TAKA SOM NASERINKANA...... :angry: :angry: :angry: Načo sadá niekto za volant,
keď to pri 5 cm snehu nezvláda :angry:
21. dec 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zbežne som Vás preletela....

Liuš, a Kikuš, malé princezny sú nááááááááááááádherné, pozerala som ich aj v Pravde samozrejme :slight_smile:

Lossik pekné brušinko...... :slight_smile:

Evit gratulujem k machulke so srdiečkom.... :slight_smile:
21. dec 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok