• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Linduske vsetko najlepsie k prvym narodeninkam :slight_smile:
29. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi ja a povolilo to aqž po pôrode
petru Linduške všetko naj naj naj nech ste zdravé a nech ti linduška rastie do krásy
29. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
linduske vsetko naj :dizzy_face:
lius a ako vies ze to bolo od hladu?
29. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj Linduska!!!
baby, ved mna ukazovali v telke dve milisekundy, to vas obdivujem, ze ste ma vcera spoznali.
lius, presne, ako vies, ze bola Leuska hladna? mozno uz dlho plakala a potom prisiel cas dalsieho kojenia a preto ti tak sala :wink: . aspon u nas to tak je.
konecne chrnia obidve, idem si aj ja lahnut.
dobruuuu noc!!!!
29. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru kikus
29. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma zelenu stolicu,zvija sa,nie je kludna,volali sme s doktorkou,musime dokrmovat
29. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skuste sak uvidis ci sa ukludni :wink: ci to bol fakt hlad. Drzim palce aby bolo uz dobre :wink:
29. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme este raz za gratulacie,vcera som ju ani nevedela uspat,same brm brm brm,dostala trojkolku a nic ine nechce robit,len vozit si tu malu prdel :grinning: :grinning:

lius ja som na zac tiez dokrmovala,to je v pohode
ked sa ti rozbehne tolko mliecka,ze nebudes vediet co s nim,prestanes dokrmovat
ja som musela,lebo som mala cele dohryzene bradavky,bolelo to jak svina,co je slabe slovo a isla jej aj s mliekom krv,tak som odsavala rucne do flasky,aby sa mi rozbiehalo,to som jej davala vypit a 2x denne dostala aj flasku s mlieckom,potom kludne spala napapana,ale postupne som to znizovala,az som jej UM nedavala vobec a ked sa mi zahojili kozy,uz som ju stale len prikladala
a nakoniec sme sa kojili 11 mes a 2 tyzdne :wink:
30. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze petru si myslim,ze mi uz odchadza,ja som o mala dost,ale doktorka pov.,ze to moze byt lakt.kriza

ako casto si kojila??
u nas vcera uz bolo tak,ze som ju mala pol hodku na jednom,pol hodku na druhom ,odstavila som ju a strasny rev zase.teraz je taka spokojnucka :dizzy_face: .nie je nad spokojne dietatko :slight_smile: .
30. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus, jasne, ze sme ta spoznali :grinning:

petru, pozerala som fotky na FB, mala je rozkosna, krasna babika :slight_smile: s tolkymi hrackami to mala asi narocne, urcite sa jej o tom aj snivalo :wink:
evit, krasna torta, si sikulka :wink:
30. dec 2009 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit pravdu ti poviem ano ja ti nezavidim este mas jajaaj pred sebou
ja o dnesnej poradni uz sa otvaram na 1cm som otvorena takze mam lezat na boku predpokladana vaha je 3800g a co je nahorsie zatial rodime normalne :pensive: bojim,bojim
30. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss preco normalne?ved si mala mat cisarsky,nie?

lius ja si nepamatam ako casto som ju kojila,ale vzdy max 5min,ona sama sa odtiahla,laktacna kriza prejde a zasa to bude ok,len sa nesmies stresovat,to velmi vplyva na mliecko
musis vela pit tekutin o dost vela ako predtym,sprav si kojenecke caje a nalievaj sa doslova cely den
inak je tu na MK baba menom annag a ona fakt super radi kockam,ked zac kojit a pod veci,skus jej napisat
ja som s nou uz tiez pisala na zac ked som si nevedela rady :wink:
30. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada lossik,ja by som chcela este normalne rodit,musi to byt krasny pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a na tie bolesti zabudnes za par hodin :wink: horsie to sitie :unamused:
skusim jej napisat,za kazdym mi mala vypije aj z prsnikov a este je hladna,teraz az 90 nutr.stiahla :confounded:
kojime sa najmenej 50 minut,nadajam sa stale cajmi,aj homeo davam :confounded:
30. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
loss??? čooooo normálne ??? No tak to je góoool práve u teba som si vždy myslela že cisarák to istí. Tak no už aby si to mala za sebou :slight_smile: ale neboj normálny pôrod je krásny a hlavne tá úľava po ňon :grinning:
30. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lia ja so kojila malú tak cca 15 minut z jedného a 15 minút z druhého prsníka a potoms a to skracovalo. A keď som chcela vidieť koľko vypije odsala som si do flašky a tak som videla. A to ti malá krasne stiahla že 90 z flašky je to riadny hladoško

Ni idem dať moju malú drichmať už si mi tu ľahá na koberec
30. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mala už spinká a tu nikoho, zase som tu sama :cry:
30. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to nechapem cucus,mozno je tam dost a mozno je slabe,nie??urobila som jej 60ml a este pytala :unamused: a potom este stiahla 30ml.uz v nemoc.mi povedali,ze ona len tak nezaspi,ze je strasny hlados.sak je chudatko o polovicu mensia ako bola ked sa narodila.teda podla lic,este sme neboli na poradni.
30. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nechcem rodit normalne stacilo mi tych 9hodin,povedal mi ze nevidi dovod zatial na cisarsky ze mame mensiu hlavku tak ze to pojde :frowning2:
30. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pevne verim, ze bude aj druhy cisarsky, lebo inac si to neviem predstavit, ja normalne rodit nechcem
30. dec 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ved prave
30. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa mas ako?
30. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac sa mam dobre, akurat mam troska behacku na WC
30. dec 2009 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, želám Vám krásneho a veselého Silvestra, dúfam, že drobčekovia sa nebudú báť svetlíc, petárd a delobuchov a aby sa Vám v novom roku splnilo to, čo si prajete.

Dnes makám, takže som si skoro všetko nachystala včera. Udene masko, kapustnica, upiekla som koláč, dnes ešte chlebíčky spravím a hotovo......

Tak sa tu majte krásne....

A LINDUSKE VSETKO NAJ NAJ NAJ K ROCIKU.....

papa.
31. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme magdi :slight_smile:

baby ja by som rodila normalne,ja uz cisarsky viac zazit nechcem
nedokazala som sa ani pohnut,ani chodit,babo som nemala pri sebe
zavidela som babam co boli po par hod ok :unamused:
31. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cisarsky zlvadla velmi dobre, na druhy den som uz behala ako srnka a bolesti takmer ziadne, to zalezi asi aj od prahu bolesti
31. dec 2009 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano evit,ja mam potom dost nizky :frowning2:
31. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vzdy myslela, ze som citlivka a ze to bude ovela horsie, ale bola som celkom prekvapena, ze to az take strasne nebolo.....to klasicky porod by som asi nezvladla niekolko hodin robit, takto som zaspala, zobudila sa a bolo po vsetkom
31. dec 2009 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit, neboj, zvládla by si aj klasiku.... a nie vzdy musis rodit niekolko hodin ..... :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tiez si myslim,niektore baby to maju hned za sebou
a hlavne druhe ide jednoduchsie :wink:
31. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Natali rodila všeho všudy 20 min.... :slight_smile:
31. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok