Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
12. jan 2010

dobry den 😀 ..dnes som bola s Marekom u logopedicky...to som ho musela podplacat kinderkom, ale bol zlatyi a pekne cvicil, ale musime cvicit aj doma, co je horsie...a potom som stihla ist na urad vybavit si rodicak, kedze mi materska konci 😒 ....a odviest mareka do skolky na anglistinu...a ist pre miska a Lucku a s nimi pre Mareka a utekali sme pre Mon.... 😝 ale uz sme doma, spolu sme si konecne urobili pizzu, co som im slubovala uz neviem kedy, ale som nevymastila plech tak sa nam krasne prilepila 😅 ...detom to na stastie neva..uz sme ju celu zjedli...
no a zajtra idem s Marcom k zubarke, to bude zas dalsie podplacacky aby to vydrzal.

loss
12. jan 2010

ahojte
takze ja som stale 2v1 zajtra idem ku kaderke a vo stvrtok poradna ,okrem zahy a staleho cikania mi nie je nic 😔

petruci6
12. jan 2010

loss stale 2v1? chekujem ci si sa uz nerozpadla,tak sup sup schody,sex,prechadzky 😉

loli my mame vanicku onda,je super

smejko,ze princ na bielom koni 😀 😀 si ma pobavila,toho nepotrebujem,staci nas tato a aj tak nechcem druhe 😀

habibi78
12. jan 2010

ahoj petru, kde by som mohla vidiet fotky malej krasavice? 😵
ty nechce princa???? ze ty chces rovno krala?????? 😀
ja druhe chcem, ale az po svadbe.....koncom roka..... 😀

loss
13. jan 2010

petru ha ha nic nezabera

mm1
13. jan 2010

Lossík, môj druhý dátum je 17.1. nesklam ma!!!!! 🙂

trpezliva
13. jan 2010

nie, nie, lossik porodi v sobotu, tak ako som vravela, na moje meniny 🙂 .
Vcera sme maly taky hroznyyy den, dufam, ze uz taky nebude. Johanka sa len jedovala, plakala, neviem cim to bolo. Ani Lili som nemohla cez obed uspat. Vecer som isla na 19tu s Johankou na sono klbikov, tak som myslela, ze aspon v aute mi zaspi, ale nie, potom vecer este do 22hej som s nou saskovala /ale za to teraz este dospava. 😅 /Na sone mi povedali, ze nemusim balit nasiroko. Hanba mi, ale aj tak som ju ani predtym nebalila, tak mi odlahlo, ze s tym nemame problem.
Ideme za chvilku na cvicenie do telocvicne, dufam, ze to zvladnem s 2mi detmi.
Svetlus, tak co?? AKe pradielko mas kupene?
😀

mm1
13. jan 2010

Kikuš, krásne fotečky.... 🙂

svetluska.p
13. jan 2010

ahoj sojky 😀 , no vcera ste tu vela vody nenamutili, nemam co citat 🙂...kikuuus, ty provokaterka...pradielko pradielko....este vyberam ;-D.........

petruci6
13. jan 2010

svetlus vazne sa vydavas?
habibi si na fb?tam mam fotky malej

loss
13. jan 2010

no Kika zajtra budem mudrejsia mam poradnu

dnes som bola u kaderky takze som upravena rodit sa moze 😀
svetlus a kkedy mas ten den D srdecne gratulujem a zelam vam nech na svadobnu noc zamutite toho chrusta 😵

zuzkaprofant
13. jan 2010

habibi na facebooku co nie si musis tam kuknut tam sme vsetci mamdojem

svetkus sa vydavas???A kedy bude svadba mne asi uslo nieco lebo sem ani nechodim

habibi78
13. jan 2010

ja na fb nie som, som rada ze stiham kona a momentalne svadbu.....

emily3
13. jan 2010

Ahojte,
svetlus sa vydava a tesime sa 😉

tak dnes som bola s Marekom u zubarky, zvladol to skvele....vydrzal vrtanie aj blombovanie, dva zuby mu robila hrdina 😀
no dnes som mala ist na skusku a na stastie neprisla vyucujuca, preklada sa to o tyzden, co je fajn, a nie je, lebo budem mat dve skusky dva dni po sebe 😒 ..no bude to zaujimave, netvrdim ze som dnes vedela ( nevedela som nic) a o tyzden nebudem asi o nic mudrejsia 😅 ..no snad sa mi to podari nejak dokopat do konca a konecne koneeeeeec.

aurra
13. jan 2010

ahojte, prosim vas mali ste kvoli missedom odporucane rodit sekciou?

emily3
13. jan 2010

aura nie...mala som missed a potom dve bezproblemove teho a rodila som normalne...missed nie je dovod na sekciu 😉

stankatt
13. jan 2010

svetlus sa vydava? jeej kedy? 😉 😉

aurra
13. jan 2010

emily dakujem, moja doktorka mi stale kaze spravit si predoperacne na sekciu, co keby, a moj porodnik to nevydi, ze mam mat sekciu, nemam sa tym vraj stresovat, tak neviem co si vybrat, lebo ta lekarka sa ma furt pyta ci som si to uz vybavila, no mne sa to nechce obiehat

smejko1
13. jan 2010

ja som ziadne pradielko na svadob noc nepotrebovala............. hihi........ skoncili sme o pol siedmej rano (ale netvrdim, ze.......... 😀 😀 😀 , proste vsetko bolo ako ma byt)

aurra - na sekciu musi mat iny dovod ako je MA.......... je mi to divne....... 😕

kika - snad ste to zvladli na cviceni 😉

cucuska
autor
13. jan 2010

svetluŠ sa vydáva ????? jupíiii zákusky a kolače

sloniiicek
13. jan 2010

caute kocky. daaavno som tu nebola. co mate nove? 🙂

sloniiicek
13. jan 2010

jeeej lolka, ty si uz 36 tt. tak to uz bude ochvilu. tesime sa. a loss ta uz teraz. ja umrem.😀

sloniiicek
13. jan 2010

ahoj magduska. prepac, ze som sa ti neozvala. ☹ neviem, ci si mi zrovna nepisala, ked sme boli v cechach alebo sme sa chystali. ☹ prepaaaaaaaaaaaaaaaaac. 😀

mm1
14. jan 2010

AHojte babule,
to je v pohode Adi, že si sa neozvala... len som si robila o teba starosti, ale Kika mi povedala, že ste v Ostrave........

Aurra aj ja som rodila prirodzene a bez nijakých komplikácií....

Cucuš, ahoj moja... prípravy na sobotu vrcholia??????? čo ste Emke kúpili????? ja premýšľam o kuchynke.....

Baby zajtra ideme s Natálkou na tú ortopediu... čím je to bližšie, tým mám väčší stres, tak na nás myslite....

cucuska
autor
14. jan 2010

ahojte mam novinku, prišla mi v noci smska od Lossika, že UŽ. V noci dostala bolesti a o pol 3, čiže 02:30, bola už v pôrodnici. ZAtial nič nocé neviem, neberie mobil. Držte jej palčeky 😀 a Lossik TEŠIME sa na MIUŠKU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
14. jan 2010

Vrholia ako vrcholia 🙂
V piatok mám dve skúŠky a po ich sa stavím v hypermarkete a začnem sa chystať na sobotu 😅 torta je ale objenaná takže sa tešim . a Emka každému rozráva, že ona má v sobotu narodky a dostane tortu a darčeky 😀

cucuska
autor
14. jan 2010

aurra aj ja som rodila spontánne a všetko prebehlo v pohode, až na to že som po pôrode musela ísť na kyret, lebo, vraj vďaka mojim missedom, sa mi neodlučila placenta a ostali kúsky vo vnútry a tak ma museli vyčistiť, ale inak pôrod ??? úplne v pohodičke 😎

evitkamalicka
14. jan 2010

dobre ranko,

LOSSIk drzime palce

mm1
14. jan 2010

Cucus???? to fáááááákt. tak super. Táni držíme palčeky... a tešíme sa na Miušku....
ale dobre si to mrška vymyslela... Ešte aj kaderníčku stihla 🙂
a čo ste Emuš kúpili??????

mm1
14. jan 2010

Babule, tak práve mi volala Cucuška. žehlí, tak sa vypla z koňa..... dobrá to žienka, Cucuš, môžeš prísť i k nám požehliť.... 😀

Loss už má MIUšku dnes o 4.00 hod. 4270 g a 52 cm a obe sú v poriadku.... 🙂 🙂

GRATULUJEME Táni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre