• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
veva - nefunguje......... dam si horku a uz leziem do skrinky za mliecnou........ asi iba ked som bola tehula tak som na cokoladu nemale ani pomyslenie.......... snivala som len o bravcovych reznikoch :grinning: to Damienko si pytal a ja som len pekne posluchala.........

petru kde si???? pod to sem pekne objasnit.... cmuk

loli - t satku teda nechces pozicat?
25. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, krizko ml. ci starsi?
25. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zehlenie je cooo????
a nasi nespia, teraz tu bola Mon ze cikat, MArek ze pit a Miso reve, lebo :confused: neviem co...tak a tiez pisem diplo, napisala som vetu...to je uspech.....
25. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikus kuknes 24? Chlapcenske
25. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko,mas babysatku??lii ci lie by si mohla pozicat,zhana taku, aspon si ju vyskusa,ci sa Leuske paci v nej.
emily,nezavidim...a manzel uz spi ci kde je? :confused:
presne tak,pekne poskladaj a mas to ako ozehlene :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem tie gumaky..dufam,ze sa tam dostanem...ak nie zajtra tak neskor.ved to nebolo v letaku,tak mozno trva dlhsie ta akcia.
25. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi hned zajtra idem kupovat cokoladu podla percent :grinning: len neviem, ci ti nepokazim tvoju statistiku uspesnosti, zozeriem ju celu naraz. :slight_smile:

kolkatky cizmicky by tak mohol matko nosit na jesen? to bude mat tak rok a stvrt ... teraz na jar este asi nebudeme chodit. :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim 20. no je tazke kupit mliecnu coko s 40. a to som citala ze takato coko je liek
25. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, anoooo, aj som ti chcela pisat, ze pokial ponuka na satku plati, rada vyuzijem :wink: len mi potom musis ukazat, ako sa to vlastne viaze, aby mi mala z nej nevypadla...
ja som do 5 mesiaca nejedla v podstate nist, ale teraz uz spapam skoro vsetko a cokinu mozem :wink:

kika, Krizko st.

lucim, dakujem, povedala som si, ze budem mat dobry a rychly porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi to hovosris farmaceutke, od zajtra predavam v lekarni coko a davkovanie 3x denne :grinning:
25. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko,potom ti vratim ten mikulassky overalcek,nevyuzili sme ho..aj teraz je Johanke velky :grinning: .Ale nevadi.
luci,myslim ze c.19-20,ale je to indivindi. ma matko velku nohu?? :sweat_smile:
25. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, mne sa najviac paci ta cast vety "coko je liek", to mi staci vediet :grinning: :grinning:

ozaj, zajtra na mna myslite o 9.30 hod., idem si dat vytrhnut ten hnusny zub :unamused: som sa na to pytala dokiho, tak povedal, ze je to lepsie ako keby som mala trpiet, ale ze niektori zubari to neradi robia, lebo v tehu je horsia zrazanlivost krvi :confused:
25. jan 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim sak by to aj malo efekt ako vela inych liekov.
25. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli - ponuka plati....... a uvidis...... neni to zas take zlozite aj tak tozo zaciatku budes nosit len po dome a tak sa do toho zamotas :wink:

lia - ak si ju lolka neoblubi tak jasne ze ti ju pozciam...... mam aj maduncu, tak mozem pozicat tu :wink: ozvi sa

baby mam uplne znicenu kozu na prstoch....... zas som nieco doma drhla a asi mi rozleptalo kozu...... musim si zvyknut na rukavice, ale akosi mi to nejde :sunglasses:
25. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do gumackov sa dava tazsie nozka a treba aj hrubsie ponozky. ze najblizsie stretko v gumakoch?
25. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem pozicat manducu!! teraz satkujeme o sto tristo,ale planujem kupit nieco jednoduchsie..mne staci tu manducu pozicat,lebo ak v nej bude J.spokojna,tak ju kupim...ved to vyuzijem,ta je aj do 15kg,ci nie? a mozem ju do nej supnut uz teraz,ked nedrzi hlavicku?
25. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli - drz sa a budeme na teba mysliet, ja som dnes bola na preventivke a robili mi dentalnu hygienu....... to je inak hroza ked mam citlive krcky.... len mam nastastie moc moc milu zubarku tak som to zvladla a mam na rok pokoj

baby idem spat, papa a rada som si pokecala
25. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loli drz sa zajtra,aby ta ten zubar hned aj neodrodil. dobru noc vsetkym. pisem z mobilu a uz mam toho plne zuby
25. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretko gumkacov :slight_smile:
smejko,co ty tolko upratujes? ved ani psa nemas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, ok, dakujem :wink: kedy sa chystate najblizsie do BA ? mohla by sme sa niekde stretnut. ja uz za volant nesadam, len ked idem kusok od domu.
a co mas za cistiace prostriedky ? nejaku kyselinu ? :confused: rukavice su dobra vec :wink:
25. jan 2010 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus tusim ma matko velku nozku, capacky ma velkost 3, papucky ze 18-19 pisu .. tusim na jesen aj vacsie bude treba.

loli, verim a moc prajem, nech ten porod taky je ... a hlavne - prajem ti ten pohlad - pohlady, nebudes sa vediet na Vikinku vynadivat, ja doteraz z matka nemozem. :slight_smile:
25. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz ideeem...ved za chvilku kojim,skoro som zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
super sme si pokecali,dobru noc!! petru,zajtra pridaj novy testik :sunglasses: .
25. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli ozvem sa........

ja stale vsetko drhnem....... a hlavne vanu........ tak mozno z toho..... fakt papa
25. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim tomo od maja do teraz obuje rovnake cislo
25. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra vam napisem ako som dopadla :sweat_smile:
papa a dobru noc :wink:
25. jan 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj nemozem sa odtrhnut..uz mi manzel nadava ze chatujem a nepisem ...ale neviem sa do toho dostat... :unamused: a uz mi hori terim
25. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi aha - tak ich radsej nebuem kupovat, tazko odhadnut, snad na nejake na jesen natrafim. :wink:
dobru nocku kika, smejko. :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sojky
vevus, napadlo mi, ze kikus ti mze kupit a my, ked pojdeme 7.eho y BA sa cestou zastavime a podam ti ich z okna :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sojky sojky, kdeze ste? cem sa roypraaaaaavat.....uz len 4 dni :slight_smile:.....tesim sa velmi :slight_smile:....dufam, ze sa budem Jozkovi pacit :slight_smile:..uces mi spravi krasny kadernicka..rozpustene vlasy budem mta...panecku, len nech neprsi, nesnezi a nefuka týpikus kosicky vietor, bo budem jak diva bara.......:slight_smile:
26. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, ste toho napisali vcera :angry:
No sojka ako sa citis?
26. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok