• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
ale samozrejme... ehm.. ale niekto musi ist do kufra :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si musim pozicat VAN
26. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
26. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli rovno autobus :grinning:
26. jan 2010 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau meguska, ako ste dopadli v piatok? vsekto zvladnute?
26. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, viete poradit nejake ubytko nedaleko BA? nejaky utulny penzion. nepisem to preto, aby ste nas volali - mali by sme ku komu..ale chceme niekde sami sa ubytovat a pobudnut troska inak.....dajte tipy. diiiik.
26. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako magdusss??myslela som na vas,ako je na tom nati??
26. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolna streda je daleko??skusim si spomenut nazov penzionu,boli sme tam na svadbe
26. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to trochu dalej od BA ale mne sa pacilo na cervenom kameni (davno davno)
musim kuknut co to bolo
26. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela vela deti, tiez som jedinacik, ale budem velmi stastna, ked budem mat tieto moje dve :grinning: Aj moj muz je jedinacik a chcel len jedno, jemu bolo dobre :slight_smile: Dolezite je ako sa k tomu stavaju rodicia, lebo u mojho muza uz od malicka vedeli, ze bude jedinacik a tak mu vzdy len to dobre davali za priklad a oz bol velmi spokojny :sweat_smile:

Dnes idem na poradnu, tak mi drzte palce, ale citim, ze maly sa neotocil, asi sa zasekol, lebo je tam vzprieceny. Chudatko, dufam, ze ho to netlaci velmi :confused:
26. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super super..este dajte tipy...
26. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romantik je kusok od nas,to je daleko od BA

hobli a zmestia sa ti 2kociky do auta? :grinning:

svetlus tu na okoli je plno penzionov,ale v okoli BA netusim,pockaj porozmyslam
26. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotel KAmila kde byvaju secky svadby?
26. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.kamila.sk/kamila.php
alebo chcete vyslovene penzion?
26. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa stretneme doobeda tak kocik nepotrebujeme, do takej druhej, tretej lilly vydrzi a potom sa vyspi v aute :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy by si chcela ist?resp do kolkej?to by bolo super,keby sme mohli ist s vami :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by bolo najlepsie tak, aby som uz okolo 16tej bola na hoteli...aby sme sa mali kedy prichystat do divadla a dostat naspat do BA....
26. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Jozko bude tiez na stretku?nalozime mu na krk vsetky deti nech praxuje? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz mame kocky rezervacku...kastiel v Mojmirovciach :slight_smile:...pri Nitre, cca hodka a pol do BA....cize stretko najlepsie doobedu....sa tesim :slight_smile:...
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus to je poriadne daleko,tak to uz ten Romantik mate blizsie ku BA
my prideme asi z Hobli,tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile: :slight_smile: uvidite aka je lindula total hyperaktivna,pri nej mat druhe,je o drzku :grinning:
26. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi petru, on si s detmi poradi..ma decka rad i deti jeho...kamoskynej malej chodieva robit mikulasa :slight_smile:....podarena bola ..usta od cokolady a ked sme dosli, akoze neskor, bo sa musel z mikulasskeho prezliect, prisli sme, mala usta od cokolady, lentilky v jednej ruke...cokolada v druhej a reku jozko jozko, kde si bol..tu bol mikulas a uz ho tahala na balkon, ze ho mozno este uvidi :slight_smile:))
26. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zlate,tak mu dam lindulu na krk a ja si trosku oddychnem :grinning:
26. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus..... az v Mojmirovciach???? nechcete byt v Ba?????????? alebo blizsie??? v Petrzalke je krasny hotel Bonbon... pri drazdiaku kde sme boli na pivku....romantika

Inak operacia dopadla v pohode... mala je strasna hrdinka, dokonca z operacnej saly mi isla na rukach, este zamavala sestrickam..... potom chvilku spala a o 16.00 uz lietala akoby nic...
aj teraz sa tak chova, cirkusuje len keď jej to mam ist previazat, alebo podobne... ale to len zo strachu.
ja som sa asi bala viac nez ona...
vcera sme prisli domov.
26. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm to je super,ze to tak zvladla :slight_smile: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej magdus a ceny tiez bratislavske....chceme byt niekde mimo....ja som mimo uz teraz a potom este dlho b udem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus aj Natali odovzdám Jožkovi :slight_smile:
no OK, a nemám ti pozrieť niečo pri Ba???? Záhorskú, Stupavu alebo tak??????
26. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No svetlus cestou do ba ma mozes zobrat a budeme na stretku aj my
26. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus, len my v piatok nejdeme do BA. ciel pri Nitre. do BA len odskok v sobotu. ak ma kto po teba prist do Nitry, nie je problem. da sa tak? z KE startujeme v piatok niekedy po 15tej.
26. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus to bol len nahly popud,ak sa rozhodnem pridem aj vlakom,tomo by bol len rad. porozmyslam
26. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok