Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
28. jan 2010

Loli myslim, ze psychika vela robi, ked budes v pohode aj mala bude v pohode a aj porod bude super 😉
Ja to sice hovorim, ale dost dlho som sa zmierovala s tym CS, ale povedala som si, ze asi maly vie co sa deje a mozno mi to chcel ulahcit, ked sa takto zvrtol a bude pre nas oboch ten CS lepsi. 😅

veva1
28. jan 2010

presne tak loli,nemas sa coho bat,kontrakcie su bolave straaaaaasne,ale raz skoncia a ak si spominam ides s epiduralkou a samotny porod je uz malina. Tlacis o dusu nech uz je ten pokladik von. Hlavne pocuvaj sestricky aj keby sa zdalo ze nemaju dobru naladu ,vedia co a ako.

tomino spi,kedze na obed zasa vynechal. Manzel v robote a ja veget uprostred bordelu,ale aj zajtra je den

veva1
28. jan 2010

mam 31

teuska
28. jan 2010

no vidis, este mas cas, ja uz mam 33 a v maji my nabuhne dalsi rocik 😅
No aj ja mam veget uprostred bordelu 😀 😀

lolka
28. jan 2010

teus, asi to tak ma byt, radsej CS ako nejake problemy. ako si rodila Livinku ?

vevi, to vies, neviem do coho idem, tak som v pohode 😀 😀
ja mam o par mesiacov tiez 31 😉

veva1
28. jan 2010

si eate spominam ked ma muz viezol do porodnice. Ma vystieralo v aute,som sa smiala ze akoze toto nooo boli ale nejako prezijem. Zazvonila som a vravim sestricke. Dobre ranko prisla som si po babatko. A ona s usmevom no ale to si najprv musite porodit 😀 a potom to zacalo ach som si spomenula na to hladkanie v aute 😀

veva1
28. jan 2010

ja viem ze mam este cas rozhodnut sa ci bude druhe dietatko,preto pisem nateraz nie. Ale vsetko by som si rada znovu zopakovala. 😵

teuska
28. jan 2010

Loli spontanne a celkom fajn bez problemov, podobne ako ty som sa na nu velmi tesila a uz som sa jej nevedela dockat. Pri kazdej kontrakcii som jej opakovala, ze to zvladneme a uz za chvilu budeme spolu. No vobec som netusila, ci to bude chlapec alebo dievca 😀 Babulky musim sa rozlucit, idem strcit malu dovane a trosku preriedit ten bordel 😀 Dobru noc

trpezliva
28. jan 2010

Ahojte, jej, spominate na porody...ja mam tento este cerstvo hlave, ale ten prvy, to bolo nieco uplne ine. Nehovorim, ze teraz som sa netesila z malej, ale prve babo je predsa len jedno, Lolka, ako veva pise, uzi si kazdy moment, je to krasa priviest na svet dietatko. 🙂 🙂 Urcite si aj muzik poplace 😉 . a pekne brusko, pozerala som foto. Tipujem ze Viki bude mat 2900 g a 49 cm. 🙂 a narodi sa v piatok 😀 .
teus, priprav sa na velke bolesti prvy den po cs a potom uz to je supeeer...hlavne aby ste boli ty aj babo v poriadku, to uz je jedno, ako pride na svet. Ja kebyze normalne rodim, tak mam doma postihnutu JOhanku../hlavicku mala vykryvenu v porodnych cestach a poskodili by jej mozog pri vytahovani 😖 ..takze hura, nech zije cisarsky 😵 /
hobli, pridam foto tych stoliciek a stolika, pockaj

veva1
28. jan 2010

dobru teus a poskrabkaj za mna chrustika 😉

veva1
28. jan 2010

presne tak kikus vsetko je tak ako ma byt a netreba sa trapit ze nieco vyslo inac ako sme chceli. Len nech sme vsetci zdravy 😔

lolka
28. jan 2010

teus, caf 😉

kika, piatoooook - zajtraaaaaaa ? 😀 😀 tak dobre, ako chces, idem ukecat Viki 😀 dnes je spln mesiaca, tak ti to mozno aj vyjde 😵

trpezliva
28. jan 2010

aj ja sedim v uprostred bordelu 🙂 🙂
babiky uz spia, muzik beha..a aj tak musim byt ticho, aby sa nahodou neiktora neprebudila. 🙂

veva1
28. jan 2010

to nastastie tomovi mozem aj vrtat pri uchu a nezobudi sa

trpezliva
28. jan 2010

nieee zajtra, ten dalsi piatok, alebo az ten dalsi 😉 Ale Viki by urcite chcela prist na stretko, takze asi az o tie 2tyzdne... 😎
teus a ty si nezabudni zobrat aspon 5 flias vody do nemocky....ja som teraz zabudla a po cisaraku treba pit, pit..mne vraveli, ze do rana stihanut min. 3 litre..na stastie mi spolubyvajuca dala svoje mineralky.

veva1
28. jan 2010

loli zajtra? No to by si aj stretko stihla 😀

trpezliva
28. jan 2010

hobli, petru, tak ktora z vas je tehula? musite predsa nakazit svetlusku a ked nahodou bude lolka uz v nemocke, tak kto prinesie virus. 😝 😅
veva, tak to mas dobre...Lil je hypersenzitivna na zvuky. dnes na obed ju zobudil sused, ktory si oklepaval topanky od snehu 😠 😠 .

lolka
28. jan 2010

kika 😀 o 2 tyzdne, to je straaaasne daleko, to nebudeme cakat 🙂 ale na stretko by som rada dosla....uz ked bude taka hojna ucast.
aj po epiduralke sa odporuca vela pit, vidis, musim si nachystat k taske aj vodu 😵

veva1
28. jan 2010

a kde a o kolkej je to stretko? Sa uz tesim,dufam ze nam to vyjde

trpezliva
28. jan 2010

to nevie nikto, iba ten hore 🙂 🙂

zuzkaprofant
28. jan 2010

lolka neboj nic ja ked pozeram v telke porody tak vkuse placem si spomeniem ako som christianka rodila bolo to bolestive a dlhe ja som mala velmi dlhy porod a kontrakcie ale ti poviem stalo to za to ked vidim mojho drobceka pri mne a este budem rodit ak boh da dalsie babtka da sa to vydrzat lebo vies ze to o chvilu skonci a potom uz su to len krasne radosti a ked budes mat epi tak nic neboj to nebudes az take bolesti citis drzime palceky 😉

a etse jedno ja aj ked som tu pisala ze pojdem cisarskym nakoniec som bola stastna ze som rodila normalne lebo hned popoode by som isla aj pesi domov jasne ze ma nepustili musela som lezat az kym na mepreviezli na posteli aj s malym na izbu

joooj ked si to spomeniem dali mi hned maleho este s pupocnou snurou neprestrihnutou a on tymi okalkami na mmna kukal sa sa smial az mi slzy vyhrknu 😵 😵 ja som velmi naviazana na maleho ja aj snim spinkam v posteli vkuse chodime spolu ja som bez neho nebola najdlsie len raz na 2 hodky 😀

veva1
28. jan 2010

zuzi podobne,aj ja som naviazana a aj ja milujem v tv ked ide na svet dietatko,lebo sa mi vracaju tie spomienky. A hocikedy placem od stastia ked sa na toma len tak pozeram 😵

lolka
28. jan 2010

no, mala by byt nejaka tehula na stretku, zatial vzdy bola 😉
myslim, ze babam skor vyhovuje Avion. pokial budem v celku, je mi jedno kam dojdem.
vevi a o kolkej ? to zavisi od tych co doju z najvacsej dialky, teba niekto berie, ci dojdes sama s Tomim ?

veva1
28. jan 2010

pridem vlakom uz v piatok takze mne je vsetko jedno 😀

zuzkaprofant
28. jan 2010

by som sa rada uz aaj ja svami stretla keby to tak daleko nebolo ☹

lolka
28. jan 2010

zuzi 🙂 juuj, uz sa tesim na Viki, sla by som rodit aj hned 🙂
no, skoda, ze ste tak daleko 😒

vevi, ty si teda cestovatelka, supis 😉

veva1
28. jan 2010

no sla by som aj autom ale vlakom je to lacnejsie 😉

lolka
28. jan 2010

a v tomto pocasi aj bezpecnejsie, ved tie cestu su hrozneeee a ludia jazdia jak blazni 😠 nasnezilo a opat su same buracky a zapchy 😖 dobry spoj si si zvolila 🙂

trpezliva
28. jan 2010

emily vy idete ako do KE v sobotu?? Nebojis sa cesty? 😕

smejko1
28. jan 2010

ja ked citam ake Ste hrdinky az sa idem pod zem zakopat........ ja som totiz vedela, ze pojdem CS a tak ked mi praskla voda a mala som kontrakcie tak som si stale hovorila, ze nech mi uz pichnu spinal, ved ja nejdem rodit normalne a nechcem si uzivat tie kontrakcie........ veru neviem ako by som rodila normalne ........ 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre