Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
30. jan 2010

smeji, no, ved uvidime 😉
dojst mozete, ale nie vsetky naraaaaaz 😀

smejko1
30. jan 2010

no ved uvidime 😉 nechaj sa prekvapit 😉

lia
30. jan 2010

Svetlušik blahozelam a prajem vam vela deticiek a lasky 😵 😵 😵
loli 😅 uz uz?? 😀 bozeee,ako ti zavidiiiimmmmmm 😵 v dobrom samozrejme 😉 ale nezavidim ti koniec tehu,to som ja uz bola pekne nervna zo vsetkeho co ma tlacilo,trplo....🤐

lolka
30. jan 2010

lius, uz si zacinam pripadat ako tulen, v posteli sa prevraciam na etapy a z auta ma muz vytlaca 😅
a pritom mi narastlo len brucho, ale uz riadne zavadzia 😒 takze, hor sa rodit 😀

lia
30. jan 2010

no to boloi hrozne a u nas sa nastupuje pred domom tak,ze tu lietaju auta,stojime na chodniku,tak si vies predstavit kolko mi trvalo kym som nastupila 😀

smejko1
30. jan 2010

svetluska poslala mms malej Emilinej ako im krasne spievala....... a pisala ze stale tancuju a DJ je super..... no nema sa dobre ta nasa mlada pani??

lolka
30. jan 2010

lius 😀 a uz sa tesim ako vyspim na bruchu a nie na chrbte 😉

trpezliva
30. jan 2010

ahojte, tak svetluska uz je pani 🙂 🙂 . Zavidim emily, ze moze byt na svadbe a trsat 😎 .
my sme mali ist teraz vecer na party, aj my dosla "opatrovatelka" o siedmej..a teraz ju isiel muzik odviezt domov, lebo party sa nekonala, resp. kona ale zacina az teraz..a to uz ja nemozem, lebo do polnoci som chcela byt doma, urcite treba dovtedy Johanku nakojit. som sa taak tesila a nic z toho. takto to dopadne, ked mate bezdetnych kamaratov, nechapu, ze nemozete ist kedy sa vam zachce 😒 😖 . a pritom sa malo ist povodne von uz o 8mej. 😔 no nic, aj tak som utahana a mam nadchu, tak aspon sa mi to nezhorsi.
lolka, ja strasne rada spavam na bruchu, po cisarskom par dni sa nedalo, ale teraz uz v pohodicke. /aspon viem po kom to ma Johanka 🙂 /
ja som MS nemala uz dobre davno..naposledy taku ozajstnu 7.7.2007 😉 ..uz ani neviem ake to je. ale poviem vam, vobec mi to nechyba 😀 😀

lolka
30. jan 2010

teeeda, na vychode je riadna zabava 😀 budu trsat do rana bieleho.....

lolka
30. jan 2010

kika, pekna fotecka 🙂 ja by som si cez tyzden uz konecne mala ist pre DVD s fotkami, co som bola pred silvestrom 😅
ani mne mrcha vobec nechyba 😉
my uz mame docela dost kamosov co maju deti a ti posledni "bezdetni" z nasej party, co sme chodili aj na dovcu - su tak ako my tehotni 😀 4 baby zo 5 sme tehu 😀

petruci6
31. jan 2010

bre ranko,loli uz sa ti to blizi 😵 😵
svetluska tak ako to vsetko dopadlo??kde najdeme nejake fotecky aka si bola princezna? 🙂

smejko ja som len kojila,dokrmovala som len par dni po prichode z nemocnice,lebo som mala krvave bradavky a neodsala som si tolko kolko potrebovala,ale potom som uz len kojila a samozrejme,ze celych 6t po porode som krvacala a behala s vlozkou,islo mi to na nervy

lorelaig
31. jan 2010

ahojky, můžu se zeptat jak dlouho po revizi jste otěhotněly???

loss
31. jan 2010

no ja som otehotnela presne rok po kyrete ale snazili sme sa uz po prvej mrche po cisteni
zelam ti nech si opat rychlo tehulka a o 9mesiacov aj maminka

cucuska
autor
31. jan 2010

ahojte, zas som tu dlho nebola, stretko je perfiš nápad, len pozerala som diár, mne je to jedno lebo ešte aj tak neviem kedy budú štátnice takže povedzte termín a my sa s Emkou napasujeme a s autom nebude problém, veeľmi radi prideme, i mužik by šiel len dúfsam, že tam bude väčšie zastupenie aj chlapov 🙂

lossik ahojky ako sa mate ??? ani sa neozveŠ baba jedna. čo bambulky ???? poslúchajú ?????

lore:ja som po prvej otehotnela do 3 mesiacov a po druhej do roka, snažili sme sa ale asi tam zapracovala psychyka a skôr to nešlo ako po roku tak ti moc držim palce

emily3
31. jan 2010

ahojte tak sme stastne dorazili domov 😀 😀 svadba bola skvela, nevesta nadherna , zabava vinikajuca, D
j bol super, skvely.....zabavali sme sa do pol noci (kvoli detom sme isli uz ,)ale sa nam nechcelo od tial...bolo to skveeeleeeeee.. 😀 😀 😀 som rada ze sme tam boli...

cucuska
autor
31. jan 2010

emily na akej svadle u svetluš ?????

emily3
31. jan 2010

hej, boli sme svetluske na svadbe.

cucuska
autor
31. jan 2010

juuuj muselo byť úžastne, určite bola krásna , takže už je pod čepcom 🙂

emily3
31. jan 2010

ked ulozime deti naoisem viac, teraz pisem jednym prstom lucka mi tu kope do ruky....

cucuska
autor
31. jan 2010

máš pomocnicu 🙂 inak na východe je koopec snehu ako ste zvládli cestu ???

veva1
31. jan 2010

Emily,super ze ste zabavili. tu cestu vam nezavidim,manzel musi mat dost. cucka tak tento rok statnice? a zberas sa este pokracovat dalej?

emily3
1. feb 2010

cucus no ta cesta nic moc.....esteze sme vyrazili relativne skoro z Kosic, chcela som este navstivit kamaratky, ale sa nedalo..kalamita....manzel to zvladol a bezpecne nas doviezol domov..

veva1
1. feb 2010

A co dnes tu nikoho?

cucuska
autor
1. feb 2010

ja som tu
ahej mam statnice ale som len v 4tom rocniku a potomma caka este jeden piaty a dalšie štatnice. hrôza pomysliet

emily3
1. feb 2010

ahojte, boli sme vonku, u nas svieti slnko a je teplo...a este je sneh, tak sme sa smzkali a blbli 😀 MIsko uz spi a ostatni relaxuju...

no a bojujem s diplomovkou, a so skuskami 😝

h0blinka
1. feb 2010

caute baby,
ja od minuleho stvrtku nestiham. Lilly mala párty, dopadla úžasne.. kamarat ju balil, stale ju chcel bozkavat a Lilly stale prednim utekala, maly chlapik bol s toho nervny 😀 😀
Aka bola svetluskyna svadba????
kde je? roznasa zakusky? bola tu?

trpezliva
1. feb 2010

ahojte, emily, ty si supezena, vsetko stihas..este aj po takej unavnej ceste prides na konika nas pozdravit.
Ja som z nasej Lili taka vycerpana. MAnzel sa uz dnes rano tesil po vikende do prace, to jej obdobie vzdoru je coraz horsie a horsie. Neda sa s nou ist medzi ludi. Este doma ako tak, ma rada svoje hracky, izbicku, telku, ale ked ideme von, tak koniec. V sobotu sme boli na sankovacke na Kolibe, tak v strede kopca stala a kricala o zivot, okolo nej sankari a lyziari, skoro ju sundali, ani dopredu, ani dozadu, na rukach kope, vresti..no hroza. Vzdy si poviem, ze uz s nou nepojdem radsej von, ale dnes doobeda som sa opat rozhodlala zobrat ju aspon pred dom. utekala tam kde nema/susedovi do garaze/, chcela si vyzut cizmy v najvacsom snehu, nechcela ist smerom domov, ja som mala JOhanku v satke, tak sa mi tazko dvihala zo zeme, ked chytila amok, ale nakoniec som ju zdvihla za ruku do vzduchu a tak vyniesla hore do bytu. Chudatko, nic prijemne, ale inac sa s nou neda. Susedia na nas za chvilku zavolaju socialku 😝 😖 . Teraz obidve spia, ale inac aj Johanka je narocne babo, ked nespi a nemam ju na rukach tak place. Uz aby sme z tohto vyrastli, tesim sa ked budu mat 5 a 6 rokov 🙂 .
Svetluska, kde si?? Kedy pridas fotky zo svadby?

veva1
1. feb 2010

Kikus mas to tazke mojka. no nie je riesenie byt len doma. niekde so citala ze dieta ma niest dosledky za to co robi. mozno si ju mala nechat vyzut sa.uz by sa asi viac nevyzula.

veva1
1. feb 2010

u nas sa vzdy s tomom na vsetkom dohodujeme,ked niekde ideme tak vie ze ak sa mu nebude pacit tak ideme prec.celkom sa s nim da,ale je pravda ze cely den je prisposobeny jemu alebo aspon on to tak vidi. je to namahave,ale scenam sa vyhybame.

lolka
1. feb 2010

cafte sisky 🙂
svetluska asi dospava alebo si s muzikom uzivaju manzelske radovanky 😀
emily, tak super, ze ste dobre dosli, ved hlasia strasnu strasnuuuu kalamitu
😒

kika, no mas to tazke, asi ma kazde babo taketo obdobie 😒 v takom amoku asi dohovaranie alebo nieco podobne nepomaha, skusala si jej dar "par po zadku" ? 😕 nemyslim bitku, ale take to placnutie. inak, ja som bola tiez strasne tvrdohlava ako krpata, nasi to mali tazke 😅 svagrinna taketo amoky riesila totalnou ignoraciou, stala pri malom a nehala ho tak. maly coskoro zistil, ze mu nic nepomoze 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre