Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
8. feb 2010

tomo spal 20 min v aute,boli sme na angline potom u kamosky,potom von a este prisli aj stary rodicia co ho vybijali ale dorazila som ho az pred chvilou 😀

trpezliva
8. feb 2010

fiha, tak to mate tazke. moje dnes spali super. a spinkaju uz od pol osmej.
Lolka s muzikom teraz prezivaju najkrajsie momentky vo svojom zivote. Som si premietla v hlave ako to bolo u nas hned po porode...len som kukala na malu a bola stastna, ako nikdy predtym. To sa ani neda opisat, co zena citi, ked privedie babatko na svet. 😵 😵 😵 Lolka, uzivaj si tieto chviiile. To mas super, ze si sama na izbe, vidis, nakoniec aj nadstandard bol volny.
Emily, tak daj vediet, kedy vyjde clanok. A budes tam mat aj foto? Si zapozovala? 😅
No hej, teuska je dalsia na rade a potom svetluska 😵 😵 . A potom bud adka alebo kto sa chysta na druhe /tretie/ kolo? Ozaj, hobli, ved ja ani neviem, ako to s tebou dopadlo?? Pisala si to tu niekde?? Bola to MS ci fazulka?? Este by som bola zvedava, ako sa ma Evelyin, pamatate si ju? Nebola tu sto rokov...

veva1
8. feb 2010

Evelyn som hladala vo fotoalbume a nic som nenasla. viem ze sem tam nakukne a mozno teraz ked sa docita ze je svetlus tehu tak sa ozve.

trpezliva
8. feb 2010

a este ta napada niekto kto prestal chodit na konika?

veva1
8. feb 2010

Kafulienka ,ma par mes. dievcatko. fotky su v albume. pred svetluskou este rodi evitka.

veva1
8. feb 2010

A ema-neviem ako sa dalej pisalo jej meno. si pri pc? ja pisem z mobilu a je to nepohodlne

trpezliva
8. feb 2010

aaanooo....evitka, no jasne!!! 🙂
kafulienku si nepamatam.. 😕

trpezliva
8. feb 2010

hej, ale uz idem spinkat
mylsis emmaelzer asi.

veva1
8. feb 2010

Dobru bozkaj bambulky

lante
8. feb 2010

Loli gratulujem. Viete preco sa Viky narodila dnes? Lebo jej tato pestoval nasho Miska a on ma dnes presne 8m

vedvies
8. feb 2010

ahojte bambulky,
takze ked tipujete, tak ja sa pridavam k hoblinke a som za dievca 😵

lolikovci, drzim paste, snad uz to mate za sebou a Viki vam krasne buvinka v naruci 😉 😵
inak martinovi poklona, ze sa sem do babinca napojil 🙂

lante
8. feb 2010

😅 Tak mi to nestihlo poslat do polnoci :-P

vedvies
8. feb 2010

lolikovci, nejako som preskocila stranu pri citani, takze gratulujeeeem, hlavne vela vela mliecka a nech Viki krasne papka a spinka ... tatinko nech dobre zapije obe bambulky ... a mozes sa tesit na kolotoc 🙂

idem spat, majte sa krasky

😉

svetlusikovci, hcg rastie urcite k vysinam 😀

lolka
8. feb 2010

vikinka bola na kojeni u maminy, a pekne sa prisala a potom ju zobrali na noc prec....ale je to super, ze saje 🙂
ja sa sem rad zapojim, vsak ja som odchovany babincom...za chvilu sa snad dokopem k tomu, ze sem prasknetm fotos...
dboru noc...
m.

mm1
9. feb 2010

Dobré ránko...

Tak Peťka, Viktorka a Martinko veeeeeeeeeeeeeeeeeeľká GRATULÁCIA. A Vikinke hlavne veľa veľa zdravíčka a šťastíčka na tomto svete... a všetci kamoši a kamošky vrátane Natálky sa už na ňu tešia 🙂 🙂 🙂

Ocinko Martinko, len si pekne vypi.... treba zapiť dcérku, hlavne keď bola tak túžobne očakávaná......a veľké pozdravenie pre maminku Petinku a dcérenku Vikinku 🙂

Baby dnes som spala 3 hodky ale som OK. Najskôr som nemohla zaspať a potom bola už o 5.00 hod hore.

evitkamalicka
9. feb 2010

dobre ranecko sa praje

veva1
9. feb 2010

Dobre ranko. zienky vy v noci nespite?

mm1
9. feb 2010

vevi, dnes 3 hodky.... 🙂 😀

trpezliva
9. feb 2010

Muzik isiel do poradne s Johankou, som zvedava ako to zvladnu, lebo uz odchadzala strasne mrzuta a unavena, skoro vstavala. Ale som nechcela ist, aby som tam nahodou nejake mimina nenakazila.
Tak to je super, ze sa Viki prisala! Urcite sa ti Lolka aj mliecko rychlo rozbehne. Uz sa tesiiiime na fotecky. Ze cely tato? No uvidime, zhodnotime 😉 .
Veva ja som spala so 4mi kojeniami.
😵

evitkamalicka
9. feb 2010

ja som spala celkom dobre

veva1
9. feb 2010

Tomino este spi,kojili sme 1x. kika 4? to je dost,ale menej ako 12

evitkamalicka
9. feb 2010

aj mne Adamko este spi, zobudil sa len na ranajky a hned znova zaspal

veva1
9. feb 2010

A uz je hore. prva veta- chcem ist do bratislavy

mm1
9. feb 2010

Vevi, tak musíte zasa prísť...
my máme nové slovíčko--- IPAMINY... to je Biogaia 🙂

trpezliva
9. feb 2010

No 4 kojenia ktore si pamatam, mozno boli aj dalsie, ale ja len niekedy jej dam cicik do pusy a spime dalej a to sa ani nezobudim pritom. 😅 😵
Teraz by som dopriala Lolkinmu muzovi, aby mohol byt s nimi a uzivat si spolocne prve chvilky s Viki. Mne to v nemocke tak chybalo, ze vsetko len cez telefon som mohla zreferovat a aj pocas navstevnych hodin ked je taka tlacenica a kopec pribuznych, kamaratov, tak ani vtedy sme nemali sukromie a nemohli sme si uzivat prichod nasho babatka. Toto sa mi paci ze v zahranici moze byt muz s mamickou a babatkom cely cas..../u nas aj v B.Stiavnici/.

svetluska.p
9. feb 2010

ahoj babule

evitkamalicka
9. feb 2010

caf svetlus

mm1
9. feb 2010

ahoj Svetlanka.... 🙂

svetluska.p
9. feb 2010

co novebabule? tesim sa z lolky 😵 .....

emily3
9. feb 2010

dobre ranko, ja som vcera zalomila s detmi, mm nebol este doma...Misko jkrasne chripi...a uz aj Lucka zacina kycht...cela rodina...

lolka dobre ranko mamina 😉

svetluska a ty ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre