• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
ahoj svetlus, vdaka :slight_smile:
este nebudem davat fotky, pockame este do budl tyzdna :slight_smile:)
idem pospat troska.
opatrujte sa setky.
11. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska skvele spavy....neboj viroza neposkodila babatko, je silne a tentoraz bude pekne rast a v oktobri budete mat svoj pokladik na svete....jeeej tesim sa stebou... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji dvaja marodi zaspali..a ja idem si lahnut tiez, uz nevladzem pozerat po svete....ahojko
11. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super svetlus. viroza neposkodila.od teraz sa uz len tesime ok?
11. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus, hura :slight_smile: .
11. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslite na Mirku z junoviek a temy Prvy krat tehotne..narodilo sa im mimco v 23 tyzdni, doteraz sa malo vyborne, aj priberalo, ale ze vraj dnes sa jej stav velmi zhorsil a nevyzera to dobre s nou. :pensive:
11. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjeeeeeeej svetlusik superne spravy tesim sa velmi,len oddychuj a nech si skoro fit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sojky :dizzy_face: .tesime vevus, tesime :dizzy_face:
11. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani ja by som si hlavu nerobila z grgania keby bola len kojena,ale um je tazke a tym,ze ma reflux,jej sa to vracia hore dole a stipe ju to,vzdy sa na to zobudi a ked nevstanem hned,musim aj tak vstat neskor,lebo sa jej zle spi a tazi ju to.neviem kika,ona mi stiahne 120-150 ml nutrilonu,tak neviem,keby stiahla 50 ml ,tak by som asi uvazovala viac,skusim vydrzat este dnes,zajtra ako sa to vykristalizuje,lebo bojujeme uz od pondelka.ona spusti hystericky rev a v noci to nie je nic prijemne a ja som z toho nestastna,lebo kojenie ma zblizovat a ja to vidim len na ublizovanie,je mi z toho do placu,strasne som sa tesila,ze kojim,ale asi to uz nejde.
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj svetlusik,co to citam,som stastna ,prestastna,po tichucky gratulkujem :dizzy_face: to je uzasne,ako z romanu :grinning:
11. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, cio sa mi stalo.mala som nenormalnu chut na sardinky, tak som si dala, mali sme v spajyi kupene v parsadajkovej omacke. zjedla som ich s chutou a teraz som zistila, ze datum spotreby bol 15.3.2008!!!!!!!!
11. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze chutili svetlus,babo este nie je na teba napojene,podla mna sa nic nemoze stat ked neboli skysnute,mozno ta prezenie
11. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, chutili mi.....super..takto budem kontrolovat setko, co zjem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne mi mala zaspala,to je des doma so spanim,co mam robit aby som ju naucila doma spat??zas je na balkone v kociku
tak skus to kontrolovat pred jedenim :grinning:
zase je hore,tak uz sa nevyjadrujem,dufam,ze zaspi este nech sa mozem najest
11. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlušík máš IP a neboj... max. sa na dva krát skamarátiš s WC misou... a tehu chute už začínajú :grinning: :grinning:

Liuš... podľa mňa je to laktačná kríza... u nás bolo to isté a bohužiaľ už sme to nerozbehli... ale aj keby mala byť Leuška na UM nič sa jej nestane.... vidíš Natálku? a je odchovaná na Bebke.... :slight_smile:
11. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Vám som sa ešte nepochválila... moje posledné dielko.... :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=662351
11. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz 4 tyzdne magdi??keby som vedela kolko si zo mna vytiahne
ved jasne magdi,snazila som sa
inak svetlus,aj ja som cele tehu slapala na rybkach :wink: aj teraz chrumem taku zapecenu v trube so spenatom,mnamiky :grinning:
11. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha magdi,ty sa nudis :sweat_smile:
krasne,s laskou vysivane :dizzy_face:
11. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus super spravy,ale ine sme ani necakali :wink: :slight_smile: :dizzy_face: gratulujemeeeeee
11. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridal som cerstve foto z dnesnej navstevy...
mala papa o 106, pocas navstevy kojila dvakrat :slight_smile:
malinka sa pomalicky zacina podobat na maminu :grinning: tak dufam, ze bude po nej pekna...
pekny den vsetkym
11. feb 2010 o 17:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mala je krasna.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, nova fotka Viki..je fakt krasnucka. VIdim, ze navstevy znasala rovnako ako JOhanka...ta ich vzdy preplakala a musela som ju pocas nich kojit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Martin, uz len jedna noc a mas ich doma. Urcite sa ich nevies dockat. A ty budes patrit medzi tych oteckov, ktory bude vstavat v noci s Lolkou a keby si mohol, tak by si malinku aj kojil, vsak? :grinning:
Svetlus, ako sa mas? Teplota uz klesla?
11. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co s tym Valentinom, vy tajnostkarky...len petru na-pisala, co kupila :confused:
11. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manyel ignoruje veskere sviatky....ale priniesol tulipan, a boli sme vcera v divadle, sice to bol darcek k narodkam... :wink:
11. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

liuska moja mala riadne hladoska moj tolko nevypije on tak po 120 ml mi pije a to ma 9mesiacov

musime sa pochvalit dnes 3 hodky bol u kamosky a jej mamky a ze vraj ani neplackal len pri prebalovani ho museli obed drzat :grinning: ale sa drzal pekne a ked pürislöa kamoska tak jej cely cas co tu bola sedel na kolienkach co som kukala lebo on neobsedi asi to bude laska :grinning: :grinning:

svetluska nic si nerob stoho co si pojedla ja som za cele tehu ttolko skazenych veci zozrala ani za cely zivot:slight_smile:
11. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svetlusiktak som dnes na teba myslela a keď som sa sem teraz dostala hneď som nakukla.
tak superrrrrrrr myslime na teba a držime palceky
11. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky cuci ako sa mi mate?
11. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasa tu niet nikoho? ja som ulozila tomika a nemam s kym kecat. vcera sme boli vonku od 10 do 15 s hodinovou prestavkou na obed a dnes od 9 do 18,30 s dvojhodinovou prestavkou. som k.o. ale tomo konecne vyjaseny
11. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
u dokiny vsetko ok, vysledky krvi su v pohode, vraj ninka kriva po prekonanej viroze :fearful:

svetlusik, cely den som na vas myslela ... parada "vzhuru HCG" tesim sa cmuk
ja som v tehu zase ryby nemohla - strasne mi smrdeli /pardon za vyraz/ a nejako mi to zostalo aj po porode :sweat_smile: , predtym som mala ryby velmi rada.
svetlus, hlavne ze ti chutili a ukojili tvoje tehu chute :grinning: ... podla mna konzervy vydrzia aj 2 roky po zaruke :grinning:

magdi, ty si ina vyšívačka - sikulka

lia, bojuj, prikladaj si malu casto-ked bude chciet tak sa napije a ked nie tak jej nedavaj flasu, lebo uz nebude chciet z cicika, kriza pominie ... ja som mala krizu kazdy 2 tyzden :wink: drzim paste

lossik, mas krasne bambulky :wink:

lolkovci, Viki je nadherna! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som chcela, aby ninka mala po tatinovi pery, oci a mihalnice a to sa mi aj splnilo. A teda ma z neho ovela viac :grinning:

nasa trpezliva kika tusim pozera Panelak - tam sa Imro zamysla nad otazkou, ako pomoze Angelicke s kojenim :grinning:
12. feb 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok