Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
11. feb 2010

ahoj svetlus, vdaka 🙂
este nebudem davat fotky, pockame este do budl tyzdna 🙂)
idem pospat troska.
opatrujte sa setky.

emily3
11. feb 2010

svetluska skvele spavy....neboj viroza neposkodila babatko, je silne a tentoraz bude pekne rast a v oktobri budete mat svoj pokladik na svete....jeeej tesim sa stebou... 😀 😀 😀

emily3
11. feb 2010

moji dvaja marodi zaspali..a ja idem si lahnut tiez, uz nevladzem pozerat po svete....ahojko

veva1
11. feb 2010

Super svetlus. viroza neposkodila.od teraz sa uz len tesime ok?

trpezliva
11. feb 2010

Svetlus, hura 🙂 .

trpezliva
11. feb 2010

Myslite na Mirku z junoviek a temy Prvy krat tehotne..narodilo sa im mimco v 23 tyzdni, doteraz sa malo vyborne, aj priberalo, ale ze vraj dnes sa jej stav velmi zhorsil a nevyzera to dobre s nou. 😔

loss
11. feb 2010

jjeeeeeeej svetlusik superne spravy tesim sa velmi,len oddychuj a nech si skoro fit 😵 😵 😵 😵

svetluska.p
11. feb 2010

dakujem sojky 😵 .tesime vevus, tesime 😵

lia
11. feb 2010

tak ani ja by som si hlavu nerobila z grgania keby bola len kojena,ale um je tazke a tym,ze ma reflux,jej sa to vracia hore dole a stipe ju to,vzdy sa na to zobudi a ked nevstanem hned,musim aj tak vstat neskor,lebo sa jej zle spi a tazi ju to.neviem kika,ona mi stiahne 120-150 ml nutrilonu,tak neviem,keby stiahla 50 ml ,tak by som asi uvazovala viac,skusim vydrzat este dnes,zajtra ako sa to vykristalizuje,lebo bojujeme uz od pondelka.ona spusti hystericky rev a v noci to nie je nic prijemne a ja som z toho nestastna,lebo kojenie ma zblizovat a ja to vidim len na ublizovanie,je mi z toho do placu,strasne som sa tesila,ze kojim,ale asi to uz nejde.
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj svetlusik,co to citam,som stastna ,prestastna,po tichucky gratulkujem 😵 to je uzasne,ako z romanu 😀

svetluska.p
11. feb 2010

no baby, cio sa mi stalo.mala som nenormalnu chut na sardinky, tak som si dala, mali sme v spajyi kupene v parsadajkovej omacke. zjedla som ich s chutou a teraz som zistila, ze datum spotreby bol 15.3.2008!!!!!!!!

lia
11. feb 2010

hlavne ze chutili svetlus,babo este nie je na teba napojene,podla mna sa nic nemoze stat ked neboli skysnute,mozno ta prezenie

svetluska.p
11. feb 2010

hej, chutili mi.....super..takto budem kontrolovat setko, co zjem? 😀 😀 😀 😀

lia
11. feb 2010

konecne mi mala zaspala,to je des doma so spanim,co mam robit aby som ju naucila doma spat??zas je na balkone v kociku

lia
11. feb 2010

tak skus to kontrolovat pred jedenim 😀

lia
11. feb 2010

zase je hore,tak uz sa nevyjadrujem,dufam,ze zaspi este nech sa mozem najest

mm1
11. feb 2010

Svetlušík máš IP a neboj... max. sa na dva krát skamarátiš s WC misou... a tehu chute už začínajú 😀 😀

Liuš... podľa mňa je to laktačná kríza... u nás bolo to isté a bohužiaľ už sme to nerozbehli... ale aj keby mala byť Leuška na UM nič sa jej nestane.... vidíš Natálku? a je odchovaná na Bebke.... 🙂

mm1
11. feb 2010

a Vám som sa ešte nepochválila... moje posledné dielko.... 🙂

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=662351

lia
11. feb 2010

uz 4 tyzdne magdi??keby som vedela kolko si zo mna vytiahne
ved jasne magdi,snazila som sa
inak svetlus,aj ja som cele tehu slapala na rybkach 😉 aj teraz chrumem taku zapecenu v trube so spenatom,mnamiky 😀

lia
11. feb 2010

fiiiiha magdi,ty sa nudis 😅
krasne,s laskou vysivane 😵

petruci6
11. feb 2010

svetlus super spravy,ale ine sme ani necakali 😉 🙂 😵 gratulujemeeeeee

lolka
11. feb 2010

ahojte, pridal som cerstve foto z dnesnej navstevy...
mala papa o 106, pocas navstevy kojila dvakrat 🙂
malinka sa pomalicky zacina podobat na maminu 😀 tak dufam, ze bude po nej pekna...
pekny den vsetkym

emily3
11. feb 2010

jeeej mala je krasna.... 😀 😀 😀

trpezliva
11. feb 2010

Jej, nova fotka Viki..je fakt krasnucka. VIdim, ze navstevy znasala rovnako ako JOhanka...ta ich vzdy preplakala a musela som ju pocas nich kojit. 😝 Tak Martin, uz len jedna noc a mas ich doma. Urcite sa ich nevies dockat. A ty budes patrit medzi tych oteckov, ktory bude vstavat v noci s Lolkou a keby si mohol, tak by si malinku aj kojil, vsak? 😀
Svetlus, ako sa mas? Teplota uz klesla?

trpezliva
11. feb 2010

a co s tym Valentinom, vy tajnostkarky...len petru na-pisala, co kupila 😕

emily3
11. feb 2010

moj manyel ignoruje veskere sviatky....ale priniesol tulipan, a boli sme vcera v divadle, sice to bol darcek k narodkam... 😉

zuzkaprofant
11. feb 2010

cafte

liuska moja mala riadne hladoska moj tolko nevypije on tak po 120 ml mi pije a to ma 9mesiacov

musime sa pochvalit dnes 3 hodky bol u kamosky a jej mamky a ze vraj ani neplackal len pri prebalovani ho museli obed drzat 😀 ale sa drzal pekne a ked pürislöa kamoska tak jej cely cas co tu bola sedel na kolienkach co som kukala lebo on neobsedi asi to bude laska 😀 😀

svetluska nic si nerob stoho co si pojedla ja som za cele tehu ttolko skazenych veci zozrala ani za cely zivot🙂

cucuska
autor
11. feb 2010

svetlusiktak som dnes na teba myslela a keď som sa sem teraz dostala hneď som nakukla.
tak superrrrrrrr myslime na teba a držime palceky

loss
11. feb 2010

cauky cuci ako sa mi mate?

veva1
11. feb 2010

Zasa tu niet nikoho? ja som ulozila tomika a nemam s kym kecat. vcera sme boli vonku od 10 do 15 s hodinovou prestavkou na obed a dnes od 9 do 18,30 s dvojhodinovou prestavkou. som k.o. ale tomo konecne vyjaseny

vedvies
11. feb 2010

ahojte babenky,
u dokiny vsetko ok, vysledky krvi su v pohode, vraj ninka kriva po prekonanej viroze 😨

svetlusik, cely den som na vas myslela ... parada "vzhuru HCG" tesim sa cmuk
ja som v tehu zase ryby nemohla - strasne mi smrdeli /pardon za vyraz/ a nejako mi to zostalo aj po porode 😅 , predtym som mala ryby velmi rada.
svetlus, hlavne ze ti chutili a ukojili tvoje tehu chute 😀 ... podla mna konzervy vydrzia aj 2 roky po zaruke 😀

magdi, ty si ina vyšívačka - sikulka

lia, bojuj, prikladaj si malu casto-ked bude chciet tak sa napije a ked nie tak jej nedavaj flasu, lebo uz nebude chciet z cicika, kriza pominie ... ja som mala krizu kazdy 2 tyzden 😉 drzim paste

lossik, mas krasne bambulky 😉

lolkovci, Viki je nadherna! 😵 😵 😵
ja som chcela, aby ninka mala po tatinovi pery, oci a mihalnice a to sa mi aj splnilo. A teda ma z neho ovela viac 😀

nasa trpezliva kika tusim pozera Panelak - tam sa Imro zamysla nad otazkou, ako pomoze Angelicke s kojenim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre