Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
12. feb 2010

no uz aspon tomo nevstava kazdu hodku a nedozaduje sa cicika. Este teraz pocujem : dame, este trochu mliecka, posledny krat, mama daj mi ,este druhe ,daaame ,daaame mliecko ,mama kde si ,daaame 😀 😀 ,

petruci6
12. feb 2010

😀 😀 to je uz ina sranda,ked to aj sam povie,taky velky este na ciciku 😀

lucim
12. feb 2010

v prvomm rade, svetluska -supeeeeeerrrrr, gratulko, tisko drzime palce 🙂
a viky ma krasne foto, ved ma uzasnych rodicov. 😵
veva hihihi to muselo byt zlateeee, som zvedava, so kedy budem kojit ja. 😉
do kedy vam deti v noci pytali mliecko? u nas stale bezo zmeny - ci skor - okrem jedenia sa ma chce aspon dotknut ... nepamatam, co je to prespata noc ...
lius, ked to nejdeeee, tak to nejdeeeee, skusila si, , urcite to nevzdavas, su aj ine moznosti, napr, UM. hlavne ze budete obe v pohodke. 🙂
cau peti 😵

petruci6
12. feb 2010

cau luci 🙂
dufam,ze sa uz stretneme na dalsom stretku,ved som tvojho chrobacika este ani nevidela a aky ste uz velikyyyyyyyy 😵

petruci6
12. feb 2010

lius nestresuj sa kvoli mliecku,co bude prva alebo posledna na UM?ked to nejde tak to nejde,musite byt obe v pohode a to,ze ty si nervozna lebo neni mliecka,ona je nervozna lebo je hladna,to vam vobec na pohode nepridava
skusila si to a urobila si vsetko co sa dalo 😉

lucim
12. feb 2010

peti, tak dobre, tak sa stretnime na tom stretku, sak ja som tvoju babulku tiez videla len v minus prvom mesiaci, ked si sa este gulala. 😉

petruci6
12. feb 2010

😀 😀 to jo a ty si uz mala Matejka tiez v brusku 🙂

lucim
12. feb 2010

to jo, a dudlik od teba este mame a cucame - tusim aj teraz ho ma v postielke. 😝

petruci6
12. feb 2010

vazne? 😅 jeeeeeeeeeej
chrobacik,nadherny je,tak by som ho vybozkavala 🙂

lucim
12. feb 2010

hihih pamatas, ked sme sa kedysi bavili, ze ty chces alexa a ja terezku? 😀 A mame to opacne. 😉

petruci6
12. feb 2010

no presne! 😀 dobre sa nam to otocilo 😀
no mozno druhe u teba bude Terezka,ale u mna uz Alex nehrozi 😀

lucim
12. feb 2010

dakujeeem, lindulinka je tiez uzasna, krasna, sibalka fotogenicka. 🙂 ake robite teraz pokroky? ze co ma caka o par mesiacov. 😉 cmuky odovzdam, ale nie hned, dnes zalahol skor , tak porelaxujem. tiez posielam zlatej princeznicke. 😵

smejko1
12. feb 2010

ahojte babulky,

od bud. tyzdna budem viac pisat, mam teraz viac doma muzika a akos mam viac povinnosti 😀

viki vitaj doma..... nech Ta ti tvoji rodicia pekne posluchaju 😉

kika - ja som nemala vobec pekny prichod domov z porodnice........ bola som uslzena........ no hroza spominat, ale postumne sa hormony ukludnili a potom to uz bolo super......... ale mas total pravdu, ze kebyze to prezivam este raz tak by som mala vela casu a vtedy som akosi nic nestihala a bola som hotova........ asi je to tym, ze pri prvom savsetko ucime a nic nechceme zanedbat a ideme na 200% a pri druhom to ucenie odpadava a ide vsetko akosi automaticky.......

svetlanka - ja Ta neskutocne sledujem a prezivam to s tebou........ oddychuj neboj vsetko bude OK....... a pozdravuj mladomanzela, za 1. ze je taky sikovny a nadelil vam naj naj svadobny darcek a po druhe, ako sa pekne o Vas stara 😉

vedvieka - to je vynikajuce, ze vysledky z krvi su OK........ ale zas treba hladat dalej preco ma mala problemy.... ale snad to je daka banalita.......

hoblinka sa neozyva co to ma v tom brusku?

ohladne kojenia......... mne naozaj vyhovovalo kojit rok..... a asi by som viac ani nechcela..... u nas hlavne koli tomu budeniu, lebo ja som neni taka hrdinka aby som vydrzala tak dlho vstavat kazde 2 hodiny...... ach jo........ teraz sa sice v noci budi a mrvi, ale mlieko dostane iba 1x a to v druhej polovici noci ( i ked viem, ze uz je velky na mlieko v noci, ale cajiky a vodu mi nechce......... a ked ypije mliecko tak spinka az do rana )

mm1 - nadherne vysivas.......

baby mate nieco originalne ale jednoduche vymyslene na valentina.,.......... mna nic normalne nenapada...... poradte 😉

petruci6
12. feb 2010

pokroky??no spime za cely den max 1hod,behame ako o dusu po celom byte celyyyyyyyy den,hracky ju bavia tak na 3 sek,bojujeme s jedlom a co este?? momentalne ma nic nenapada 😅

lucim
12. feb 2010

a kto povedal ze chcem druhe? terezka mala byt rozmaznancek jedinacik. 😝 a pokial som tu dobre citala, tak ani u teba nic nie je nemozne 😀 😀

petruci6
12. feb 2010

ved ty si tvrdila,ze si bola jedinacik a neni to dobre,tak som myslela,ze spravite Matejkovi sestricku 😉 🙂
u mna je to isteeeee,ideme vybavit vasektomiu 😀

lucim
12. feb 2010

neeeee cica, to vasko bol jedinacik, ja mam braska aj polosestru. 🙂

petruci6
12. feb 2010

jaaaaaaaaaaaj 🙂 ale este ste neskoncili nie?

trpezliva
12. feb 2010

uff...300 fotiek odoslanych na vyvolanie..uz som aj tak prekrocila limit 2 GB co mame predplatenych, neviete ci sa toto zarata do toho? sa vtom nevyznam..
smejko, hm..aj ja som sa pytala na ten originalny darcek na valentina..ale okrem petru nikto nenapisal.
Ja som chcela dat takymi farbami na ruky vyrobit odtlacky Lilinej a Johankinej ruky../a EMilovho nufaka 😝 / a napisat k tomu daco, ale nezohnala som farby. 😒 Tak som dala vyrobit XXL obrazy na platno Lilusky a Johanky, ale to uz som mu akoze dala. Dalej mam este uteraky Playboy odlozene, dufam, ze ho potesia. No a kupila som vinko na nedelu.
Luci a Petru, obidve budete mat po dve deti, uvidite! 😉

petruci6
12. feb 2010

kika nebosoruj!!!!!!!u nas je ta vasektomia viac nez ista 😀

trpezliva
12. feb 2010

chudaaakkkkk priatel.
ozaj, od veci otazky, kolko stoji sterilizacia fenky?? neviete nahodou?

petruci6
12. feb 2010

😀 sterilizacia fenky?to netusim
ale sterilizacia chlapa 300eur 😀 a neni chudak,sam to chce 😀

lucim
12. feb 2010

ahaho vestica sa nam tu objavila 😀
nuz, co mna trocha brzdi je , ze by som chcela pri plnom vedomi a nie senilne - vidiet moje dieta promovat, alebo nieco podobne. 😵
kikus, to si bola akcna. ja nemam na valentina nic. ideme k mojej mame na 60tku a drahy sa moze zajtra vecer pripit s mojim braskom, si sadli. 😉

jo a farby na odtlacok - ja som skusila vodovky, ale ee, tak som dala matkovi na nozku a rucku tekuty makeup na citlivu pokozku a boli fajne. 😀

petruci6
12. feb 2010

luci tak nestracajte cas a sup do toho 😉 🙂

kika skus kuk sem,ale ved vy mate Emila-chlapca nie?
http://www.vetambraca.sk/?zak=2

lucim
12. feb 2010

tiez sa divim, ze emil je ona 😀
peti, nechame to na prirodu ... ak bude nejaky kondom deravy, nebude mi to teda vadit. 😝 😀 😀

petruci6
12. feb 2010

😀 😀 tak ja HAK brat nemozem,gumu nemame radi 😀 tak sme sa rozhodli pre smyk smyk
jemu 3 deti stacia a mne 1 tiez,ved mi ich budeme zivit aj satit a este aj skoly platit,tak to staciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

trpezliva
12. feb 2010

tekuty make-up? a to je co?? 😀 😝 Ja som rozmyslala skor nad kecupom. 😎
Nie, pre Emila, ale nasi maju fenku Bellu a teraz druhy krat v zivote hara..a prvy krat im otehotnela, ony na nu nevedia dat pozor. zase budu mat 5 steniatok a starosti , kam ich dat. Tak radsej im chcem vybavit tu sterilizaciu. dik za link, idem prestudovat.

petruci6
12. feb 2010

kika nerozumiem reci tvojho kmena 😀 aky make up a aky kecup?

trpezliva
12. feb 2010

no na tie odtlacky...necitas pozorne 😉

petruci6
12. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tak sorry 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre