• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
svetlus ahoj tehulka :wink:
mam doma vsetky deti..krixa, stale sa kockuju a robia si zle :angry:
15. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru a ty si si kvoli komu kupovala pradlo???? Nieco mi uslo????? :grinning: :grinning:
svetlu, kedy ti nabehnu tt? A kedy nam ukazes svoj testik pozitivus?? :grinning: :grinning:
kedy ides najblizsie k dokine?
15. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sojky
habibi, ideme v stvrtok na uzv, tak stresujem troska.......ked bude setko ok, dam nabehnut tt a dam do albumu testik :dizzy_face:
15. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrus, z astratexu aj ja nakupujem...pekne veci maju a maju aj na ake kozatice, ako som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru, oteplovačky na traky v Tescu nemaju :frowning2:
15. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maju tam aj pradlo na laty????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru a to chceš pre Lindulu už na budúci rok? posuniem ti naše mame 92 ale väčšie...
15. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm zistila som,vcera sme tam boli,sak uz tam nemaju nic zimne,ani ziadny hruby sveter pre mna :frowning2: tak som bola sklamana
chcela som to pre nu na teraz este tuto zimu,ale rozmyslam,ze uz kaslem na to,ved ktovie ci este nasnezi,ked sa takto otepluje
15. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dnes sme boli na zápis do MŠ, no už sa nám to blíži a v septembry sa ide na vec :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak tak to by som sa už na to tento rok vykašlala Petru... inak tiež som napálená... boli sme v sobotu v tescu v Lamači a mali omnoho väčší výber a hlavne iné ako tu v našom v Petržke... konkrétne pozerala som gumáčiky... tu žiadne, alebo otras, tam pekné ale strašne veľké....
Ale v Petržalskom mali komplety overaly zimné ešte keby si teda chcela...

ahoj cucus, gratulujeme k zápisu do MŠ.
15. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej cucus aj my ideme od septembra do skolky :dizzy_face:
15. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my v sept. sa tesiiiime veeelmi :dizzy_face:

evelyn nesklamala si a ozvala sa :grinning:
15. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus serus, eve mi napisala hned, ako sokj zverejnila novinku :dizzy_face: . tomi ide do skolky? vracias sa do prace?
15. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som tomiho fotky a uz je to veelky sraaaac!
15. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus, ja som si precitala, ako to vyznelo, kedze pisem bez diakritiky...soory...povedala som ŠRAAAC......neze to niekto inac precita.. :sweat_smile:
15. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, tiez som citala, ze odkial vies, ze Tomi je sráááááč..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby, uz riesite skolku? My ideme na zapis az buduci rok v marci..... od septembra 2010 bude chodit do skolocky a od septembra 2011 do skolky.....
15. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, skolocka, skolka..to je take pekne :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus..no sak ked som to po sebe precitala, ma chytila hroza, ze jak to setky precitate presne ako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus ??????? :confused:
nasi su doma, idu sa " zozrat:.....ocko dnes behal po uradoch a vybavoval papiere na dane..aspon vidi ake to je, tento rok som sa na to vyflakla... :sweat_smile:
15. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktual. foto su na FB. a chystam sa .ooooo do ggddswsq roboty est1e100 nevie m kam. tomo pise so mno tak hadajte
15. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
asi sa chcem len vyrozpravat, alebo počut vaš nazor, radu.... Začnem asi tym že v novembri som potratila v 9tt, od vtedy som mala tri normalne ms, tu poslednu februarovu trochu slabšiu, ale vramci normy myslim.... No už od konca januara mam take zvlaštne pobolievanie brucha, a som strašne citliva na pachy, a citim sa tak čudne.... Ako by som v autobuse či aute čitala...pre tie ktore to poznate, tak zvlaštne zle mi je.....A teraz neviem čo to ma byť...Mala ste niektora MS a zaroven ste boli tehotne? Viem že by to vyriešil jeden test, ale mam strašny strach.....
15. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexkaa moze byt aj mrcha a byt zaroven tehu. Urcite sprav testik,neboj :wink:
15. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čítala som veľa diskusií na nete, niekde tvrdia že nemože byť, že iba take špinenie a niekde zase že ano.... No neviem, asi budem ešte čakať, neviem prekonaať ten strach, že čo ak zase.....Viem že čo sa ma stať stane sa, ale....
15. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kazdom pripade strasne silno drzim palce :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ďakujem.......
15. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj JA som mala po otehotnení ešte 1 menštrulaciu.Síce len 3dnovu ale veľmi silnu.A babätko sa udržalo.Držím päste.
15. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emiyl, svetluska ma preto oslovuje svetlus, lebo aj ja som svetlus... :grinning:
15. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibi myslela som svetlusku :wink: ...
tak Miska este nedavame do skolky, ma este cas, a som doma s Luckou..tak pojdu potom spolu....budeme mat dvoch skolakoch a dvoch skolkaroch...uf, ale este nemyslim tak dopredu...
15. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tomo spi,doma ticha domacnost,tak mam trochu klud pochatovat.
15. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok