• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
svetlluuus, drzim palce../ako nasim hokejistom :slight_smile: /
18. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ja poctivo pozeram hokej od 6tej :sweat_smile:
18. feb 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky. pozerate? kikus diiik, idem o 11:45.......
18. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerame
18. feb 2010 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleska, poslednu ms som mala 30.12. ale nemozme sa riadit podla toho...sme pozadu asi 2 tt...ked sme zistili, ze som tehu, podla ms vychadzal nejaky 6tt, podla toho, co videla dr a hcg doktorka odhadla 3-4 tt....

do kelu aj s cechmi..keby nasi aspon stiahli mensi rozdiel.....to je nenormalne, ked s cechmi hraju....
18. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluáska to neva ze ste posunuty, nasa Lucka cely cas vyzerala mensia a posunuta a nakoniec sa narodila skor a v pohode :wink: ....pekny zazitok z ultrazvuku.... :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka emily :slight_smile:
18. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli na zac posunuty na 2.1. a potom ako rastla a bola vacsia a vacsia stale to posuvali smerom spat,najprv na 27.12. a nakoniec na 25.12. :grinning:
a von isla nasilu 29.12.
18. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus a dnes ides na USG ci aj na krv?
18. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petru
kocky, spominali ste kubka..volala mi, aj sme si pisali...su ok, len nestiha.maju sa fajn :slight_smile:.
18. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrus, neviem..povedala, nech pridem, ze ma skontroluje, ci je vsetko ok....
18. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a doma mam dve deti..konecne..Lucka uz psinaka - vacsinou doobeda spi..a MIsko vymysla..snazim sa ho naucit basnicku, ale stale sa rehoce a neche nic povedat... :grinning: ..a ucime ho povedat jeho meno..tak sa vola Miťo :grinning: a vsetky vety stale opakuje...Maek znicil? ( ked mu znicil jeho hracku) a " kde oto? (ocko) kde je Mona? kde Maek? taky je zlaty.... :grinning: :grinning:

svetlus neboj bude to dobre, babo potrebuje svoj cas...tak to stebou prezivam, ze stale na to myslim tiez.... :sweat_smile:
18. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce :wink:
18. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vdaka
18. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svetluš, ja ťa aj opľúvam pre šťastie :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pfuj pfuj pfuj :dizzy_face:
18. feb 2010 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, drzim s viki palce :wink:
aj u nas sa dnes pozeral hokej - teda muz a potom aj Viki pri odgrgnutí :grinning:
18. feb 2010 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka mala je krasnucka :wink:
svetluska este hodina a tristvrte.... :fearful:
18. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus sorry ta moja matika :sweat_smile: ...hodina 15 min...a potom daj hlasenie....
18. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska myslim na teba bude dobre uvidis :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik ako sa mate? kedy das nejake aktualne foto Miusky?
18. feb 2010 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus myslime na vas
18. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

takze akurat sa dr. pozera na male svetlusiatko........... uz som myslela, ze tu budu aj vysledky....... tak pockam...... ach jaj......

svetluska moja posledna MS 29.12.09 :grinning:

emily - to je super, ze miskou uzhovori vety, moc sa nato tesim.... lebo zatial hovorime, prvu slabiku vacsiny slov a znakuje........ alebo hovori na vsetko tato (odkedy tu bol muzik castejsie :wink: )

ja som kaslala na hokej.......... nevymenim mojich par minut spanku za nic na svete :grinning:
18. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky... LOLKA malá je nádherná... už sa teším, keď ju vystískam :slight_smile:

Svetluška myslím na teba...... daj hneeeeeeeeeeeeeeeeeeď vedieť.....

Natálka už tiež kecá ako stará večera..... tieto dni má stále nejaké nové slovíčka..... :grinning: a je to super, strašne sa tomu tesím...... ešte zatiaľ nekomolíme, ale aj to bude. Jediná skomoleninka bola zatiaľ IPAMINE. :grinning:
18. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko kde si naucila alebo ako maleho znakovat ja to chcem mojho naucit ale neviem ako

svetluska drzime palceky
18. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este strale nkto nema spravy o svetluske??

zuzka - este mas aj cas........ ja som sice znakovala uz od 9 mesiaca, ale bolo to depresivne, lebo on este moc neopakoval a tak som nevidela efekt......... zacalo to tak lepsie v 11 mesiaci........
no a mala som taky slovnik na DVD kde mi ukazali akeznaky patria k danym slovam a tak ked som to slovo vyslovila tak som vzdy urobila aj znak........
ako ked hovoris papa a mavas rukou.......... da sa to objednat na nette - babysigns.sk a inak som si kupila aj take karticky na vyuku akoze anglictiny, ale su t vlastne obrazky, ktore malemu ukazujem napr. ked sedi na serbliku a on opakuje alebo teraz z sam ukazuje a pomaly zacina aj ydavat zvuky..........
ono ked sa dieta nauci dane slovo povedat tak automaticky vypusta znak.........

magdska - ved mala je taka ukecana asi po maminke, no nie? :wink:
18. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kuknut tu stranku mi uz vieme po vedat mama ba meme to je mleicko a ne ne vie krutit hlavou ked nieco nehcce a aj mi vypiskuje ked na neho kricim co som si vsimla stale to iste mi povie asi ze daj pokoj mami neotravuje :grinning: :grinning: :grinning:

ja tu cakam na info dievcence
18. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska sa neozvala?
18. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je to potom dobre,lebo zle veci sa clovek doznie rychlo
18. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu..dnes mame zly den, nie a nie uspat Johanku a musela som ist k Lili aby ona zaspala a medzitym sa Johanka skoro zadusila v druhej izbe...ale na stastie uz su obe ticho. Rano sme boli na cviceni, tak nam to trosku naburalo stereotypny program.
Svetlus, nedockavo cakame na spravicky.
18. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok