Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
18. feb 2010

teuskin Petko mal 3610 gr a 51 cm 🙂

svetluska.p
18. feb 2010

super 😵 vitame dalsie novorodeniatko mrdzi nami 😵

veva1
18. feb 2010

Teus gratulujeme.

petruci6
18. feb 2010

svetlusim super spravy,ine sme ani necakali 😉 🙂 🙂 🙂

teuska gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee k Petkovi,oslavovat meninky budeme spolu 😵 😵

lolka
18. feb 2010

svetlus paraaaaaada 😉 pekne oddychovat a prihovarat sa kpcovi do bruska 😵

smejko1
18. feb 2010

ahoj svetluska,............ jajaa b bnh n ALE SA S DAMIENKOM TESIME AKO VIDIS 😀 😀

podla mna si presne o 1 tt za mnou, lebo toto iste mi videli pred 2 tt vtedy malo babo iba 1,5 mm a vidis o tyzden uz 6 mm a bilo srdiecko........ ale sa mi ulavilo velmi blahozelam a nohy hore a oddychuj........ pri druhom si z neoddychnes 😀

svetluska.p
18. feb 2010

lolik petrus vdakaa 😵

svetluska.p
18. feb 2010

aleska, aj uu teba si neboli isti, ci bola akcia, al. nie?

smejko1
18. feb 2010

prsne to pisem, lebo to bolo velmi malililinke a o tzyden uy vsetko OK........ a uz davno si myslim, ze si o tyzden po mne, lebo aj tie testy ked si robila ja som mala uz silne ciarky........ no a tak je zahada vyriesena........

sice sme mali MS rovnako, ale ovulku som mala najprv ja a potom o tyzden Ty ............ cmuk cmuk cmuk

smejko1
18. feb 2010

a teuska moc moc blahozelammmmmme 😉 vela zdravicka a spokojnosti 😉

svetluska.p
18. feb 2010

smejus 😀 😀

mm1
18. feb 2010

a kočíkovať na stretkách budete spolu 😀 😀

svetluska.p
18. feb 2010

viete co robim uz 3ti den? mame doma 6 serii Frasiera. Mam strasne rada ten serial- tak si pustam 😀

zuzkaprofant
18. feb 2010

Jej gratulko teusko maly sa tak isto narodil ako ja sa mi zda ze aj caj ja som mala okolo 14hod 😀 😀

dievcence ja som dnes s malym spala po dlho case 40moin ale super apson nieoc lebo dnes som hotofka maly uz ani poobede nechce spat sam mrnci tak asi si budem snim stale lahat a hotovo nic neporobim ale co uz

teraz mi kuka telku simsonovcov a keca si do toho musim ho niekedy natocit a dat na fb 😀 😀

cucuska
autor
18. feb 2010

takže teuška moc gratulujeme

a svetluška -moc gratratulujeme

baby super správičky

smejko1
18. feb 2010

zuzka vsetko naj naj k narodkam......... nech si nam zdravunka a nech Ti tvoj drobcek robi len a len radost a aj ten tvoj velkac. 😉

svetluska.p
18. feb 2010

cucus, vdaka 🙂 .
bany, de ste setky?
scem tehulkovat medzi vami 😵

emily3
18. feb 2010

teuska graaaauluuuuuuujeeeeeeeeem k Petkovi, prajem vela radosti a lasky ...tesim sa.... 😀 😀 😀

svetluska no vies kym ulozime nase ratolesti to chvilku trva..a teraz sa snazim pozerat ruzovku, ale Lucka do toho statocne recni, skor krici....tesim sa s tebou...

smejko ti tajnoskarka, ale tentoraz si to prezradila skor 😉 tak sa opatruj a vychutnavaj si to...

emily3
18. feb 2010

lante to je ako u nas, kde si to nasa? este by mali pridat dvoch starsich 😅 ....a na druhej strane ma " tesi" ze to nie len u nas take.... 😉

veva1
18. feb 2010

Cafte.nieco na mna lezie a nie je to moj manzel.

lante
18. feb 2010

Emily, to mi poslala kamoška, čo má detičky trošku menšie ako ja, no s rovnakým rozdielom medzi nimi ako ja mám medzi Vilkom a Miškom.

Teuuuška 🙂 😵

lante
18. feb 2010

Inak Smejuš ak to o týždeň pretiahneš budeš rodiť na Viliamkove narodky 😀

lia
18. feb 2010

ahojte 🙂

som tu lavne kvoli svetluske,mooooccc sa tesiiimmmm,ja som vedela,ze to bude krasne zdrave miminko 😵 😵 😵 😵 dnes len same uzasne spravy pocuvam,gratulujem este raz svetlus,oddychuj vela 😉

a teuske gratulujem k syncekovi,jeeejjjj,uzivaj si miminko,tak to rychle potom ratsie,ani neviem ako mi vyrastla a teraz sa tak krasne uz skeri,to je nadherne 🙂

emily3
19. feb 2010

dobre ranoko tehulky a mamulky 😀 ako sa mate?
nase ratolesti uz celkovo dobre. len este doznievaju kasliky, ale uz to nie je take strasne...

smejko , svetlus ako?

trpezliva
19. feb 2010

poradte prosim, ktory ergo nosic by ste kupili:
http://www.ergobabycarriers.com/babycarriers/it...
http://www.lullabylane.com/buy/3/102/5980/Ergo-...

kukajte farby, lebo su rovnake, aj cenovo. Sestra mi ho donesie z USA. Len neviem, ci ten prvy nie je az moc ruzovy../ked ho bude nosit muzik, tak to bude asi divne, nie? ale inac mne sa viac paci./

trpezliva
19. feb 2010

hokej ste nekukali?? nasi vyhraliiiiii

svetluska.p
19. feb 2010

ahoj babule, pozerali sme hokej. super zapas dnes bol.sme kricali s Jozkom 😀 😀 😀 .

emily, dobre dobre. neviem, ci sa zacinaju ranne nevolnosti, ale rano o 5tej ma zobudilo take sucho v ustach a pocit, ze ma napina. potom neskor sa to este raz vratilo, ale nesablila som. ale strasne chcem chcem chcem 😀 . kika s bershkou su moje vzory. chcem byt taka mama ako oni - ze statocne si to odsablili, hihi.

emily, super, ze uz odznievaju choroby. u nas este nie celkom.

evitkamalicka
19. feb 2010

dobre ranecko, ja som uz stihla byt na krvicke na tie AFP testy a stihla som aj hokej od poslednej tretiny a vyhrali sme huraaaaaaaa

trpezliva
19. feb 2010

ten druhy link sa neotvoril spravne, tam som chcela ten "grey" s takymi hviezdickami. 🙂

svetluska.p
19. feb 2010

jeej kikus a ina farba nie je? mne sa tiez paci ten ruzovy. ale ak by sme ho celi potom od vas kupit a nahodou budeme mat chlapceka, Jozko mi ho nedovoli dat do ruzoveho 😀 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre