• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
teuskin Petko mal 3610 gr a 51 cm :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :dizzy_face: vitame dalsie novorodeniatko mrdzi nami :dizzy_face:
18. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teus gratulujeme.
18. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlusim super spravy,ine sme ani necakali :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teuska gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee k Petkovi,oslavovat meninky budeme spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus paraaaaaada :wink: pekne oddychovat a prihovarat sa kpcovi do bruska :dizzy_face:
18. feb 2010 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluska,............ jajaa b bnh n ALE SA S DAMIENKOM TESIME AKO VIDIS :grinning: :grinning:

podla mna si presne o 1 tt za mnou, lebo toto iste mi videli pred 2 tt vtedy malo babo iba 1,5 mm a vidis o tyzden uz 6 mm a bilo srdiecko........ ale sa mi ulavilo velmi blahozelam a nohy hore a oddychuj........ pri druhom si z neoddychnes :grinning:
18. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolik petrus vdakaa :dizzy_face:
aleska, aj uu teba si neboli isti, ci bola akcia, al. nie?
prsne to pisem, lebo to bolo velmi malililinke a o tzyden uy vsetko OK........ a uz davno si myslim, ze si o tyzden po mne, lebo aj tie testy ked si robila ja som mala uz silne ciarky........ no a tak je zahada vyriesena........

sice sme mali MS rovnako, ale ovulku som mala najprv ja a potom o tyzden Ty ............ cmuk cmuk cmuk
18. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teuska moc moc blahozelammmmmme :wink: vela zdravicka a spokojnosti :wink:
18. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejus :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kočíkovať na stretkách budete spolu :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co robim uz 3ti den? mame doma 6 serii Frasiera. Mam strasne rada ten serial- tak si pustam :grinning:
18. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej gratulko teusko maly sa tak isto narodil ako ja sa mi zda ze aj caj ja som mala okolo 14hod :grinning: :grinning:

dievcence ja som dnes s malym spala po dlho case 40moin ale super apson nieoc lebo dnes som hotofka maly uz ani poobede nechce spat sam mrnci tak asi si budem snim stale lahat a hotovo nic neporobim ale co uz

teraz mi kuka telku simsonovcov a keca si do toho musim ho niekedy natocit a dat na fb :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže teuška moc gratulujeme

a svetluška -moc gratratulujeme

baby super správičky
18. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka vsetko naj naj k narodkam......... nech si nam zdravunka a nech Ti tvoj drobcek robi len a len radost a aj ten tvoj velkac. :wink:
18. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus, vdaka :slight_smile: .
bany, de ste setky?
scem tehulkovat medzi vami :dizzy_face:
18. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska graaaauluuuuuuujeeeeeeeeem k Petkovi, prajem vela radosti a lasky ...tesim sa.... :grinning: :grinning: :grinning:

svetluska no vies kym ulozime nase ratolesti to chvilku trva..a teraz sa snazim pozerat ruzovku, ale Lucka do toho statocne recni, skor krici....tesim sa s tebou...

smejko ti tajnoskarka, ale tentoraz si to prezradila skor :wink: tak sa opatruj a vychutnavaj si to...
18. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante to je ako u nas, kde si to nasa? este by mali pridat dvoch starsich :sweat_smile: ....a na druhej strane ma " tesi" ze to nie len u nas take.... :wink:
18. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte.nieco na mna lezie a nie je to moj manzel.
18. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, to mi poslala kamoška, čo má detičky trošku menšie ako ja, no s rovnakým rozdielom medzi nimi ako ja mám medzi Vilkom a Miškom.

Teuuuška :slight_smile: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Smejuš ak to o týždeň pretiahneš budeš rodiť na Viliamkove narodky :grinning:
18. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

som tu lavne kvoli svetluske,mooooccc sa tesiiimmmm,ja som vedela,ze to bude krasne zdrave miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes len same uzasne spravy pocuvam,gratulujem este raz svetlus,oddychuj vela :wink:

a teuske gratulujem k syncekovi,jeeejjjj,uzivaj si miminko,tak to rychle potom ratsie,ani neviem ako mi vyrastla a teraz sa tak krasne uz skeri,to je nadherne :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranoko tehulky a mamulky :grinning: ako sa mate?
nase ratolesti uz celkovo dobre. len este doznievaju kasliky, ale uz to nie je take strasne...

smejko , svetlus ako?
19. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte prosim, ktory ergo nosic by ste kupili:
http://www.ergobabycarriers.com/babycarriers/item/BC3HR/
http://www.lullabylane.com/buy/3/102/5980/Ergo-Carrier/BCARRIER-4050.aspx

kukajte farby, lebo su rovnake, aj cenovo. Sestra mi ho donesie z USA. Len neviem, ci ten prvy nie je az moc ruzovy../ked ho bude nosit muzik, tak to bude asi divne, nie? ale inac mne sa viac paci./
19. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hokej ste nekukali?? nasi vyhraliiiiii
19. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule, pozerali sme hokej. super zapas dnes bol.sme kricali s Jozkom :grinning: :grinning: :grinning: .

emily, dobre dobre. neviem, ci sa zacinaju ranne nevolnosti, ale rano o 5tej ma zobudilo take sucho v ustach a pocit, ze ma napina. potom neskor sa to este raz vratilo, ale nesablila som. ale strasne chcem chcem chcem :grinning: . kika s bershkou su moje vzory. chcem byt taka mama ako oni - ze statocne si to odsablili, hihi.

emily, super, ze uz odznievaju choroby. u nas este nie celkom.
19. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, ja som uz stihla byt na krvicke na tie AFP testy a stihla som aj hokej od poslednej tretiny a vyhrali sme huraaaaaaaa
19. feb 2010 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten druhy link sa neotvoril spravne, tam som chcela ten "grey" s takymi hviezdickami. :slight_smile:
19. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej kikus a ina farba nie je? mne sa tiez paci ten ruzovy. ale ak by sme ho celi potom od vas kupit a nahodou budeme mat chlapceka, Jozko mi ho nedovoli dat do ruzoveho :grinning: :grinning: .
19. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok