• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
hobli co? som nepochopila :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli, ahoj stratená... tak si tehu, či nie si tehu????????? :astonished:
23. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D megy ved co by som bola, to by bol nezmysel :grinning: :grinning: ale manzelovi aspon pribudlo par sedin
svetlus dala si do textu par ciarok, tak ja ci ta pichala fazulka v tedy? :fearful:
23. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svtluska, drzim palce ....... akosi zas nestiham pisat, ale sledujem.......... :wink: cmuk
a moja rada, ak nekrvacas....... sexik kludne a aj velaalaaaa ved po porode si uz neuzijes tolko prve mesiace....... teda ja som bola odpisana :wink:
a natahuj sa tiez, ale jemne........ ono mna to picha aj ked sa postavim z postele, to sa roztahuje maternica... :wink:

hobloska - takze niesi tehula....... no skoda, chyba nam so svetluskou niekto do trojky :wink:
23. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno Aďka sa pridá..... :slight_smile:
23. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

svetlus ,kedy idete??moc moc drzim palce
ja som vcera treskla zo schodov,tak ma boli clovek a pri kazdom ohnuti ku malej jojkam,no co uz,fungujeme dalej,varit,upratovat,prat,vesat a starat sa o malu.zena je jeden otrok :confounded:
23. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka je tehu? :grinning:
23. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka kocky, uz za chvilku.....mi je blbo od zaludka z nervozity.....

..lius....ty nejak casto padas zo schodov.....treba paternoster alebo eskalator domov! :grinning: . ale vazne, stastie, ze si malu nemala na rukach. siska.
23. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia - ked mal maly asi 2 mesiace tak sme isli von a ja som tak strasne spadla zo schodov......... ale chvalabohu, ze ho niesol daniel predomnou........ a ako som letela tak daniel mi chcel pomoct a ja som len kricala pozor na maleho mna nechaj :grinning: :grinning: :grinning:
takze total s tebou sucitim.... a viem ako Ta boli clovek.......

jajaj svetluska zavidim, ze uvidis drobca........ ja si musim mesiac pockat :angry: a to mi ani foto nedal naposledy, nech mam naco kukat........

adka - sa uz aj snazilkuje??
23. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzte palce kocky. idem of. bojim bojim....
23. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboooooooooooooj tes sa uvidis malinkeeeeeeeeeeeeeeeeeee babulko :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citate niekto najnovsiu knihu od dana browna? obrateny symbol? - lewbo neviem ci som na materskej uz zblbla, ale tato kniha sa mi zda taka popletena a zlozita, ze az......... tie predtym som akosi lahsie chapala....... :grinning:
23. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska drzim silno palce a aj moje drndy
23. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som necitala od SS ale vcera ma chytila Anca Pagacova od Siposovej :grinning:
23. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluška myslím na teba a nebojkaj, všetko bude OK :slight_smile:
23. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus drzkaj sa
23. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlada sa svetlus :dizzy_face:
23. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY HORUCA INFOŠKA OD SVETLUŠKY

6mm, 6 tt srdiečko krásne bilo.... idú sa ešte objednať na genetiku...

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER TEŠIM SA :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi prisla sms ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vetluska 0gra0tulujem ..uzivaj si teho...SI TEHOTNA..to je skvele budes MAMOU :grinning: :grinning: yui v v lucka mi tu do toho ruka :wink:
23. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj sojky :grinning: ..som taka stastna :grinning: .....sme 6tt, srdiecko krasne bilo a aj Jozko sa prisiel pozriet na drobca..tak sme obaja vyvalovali ociska a boli sme dojati... :dizzy_face:
dr. nam dala papiere na odbery v 12tt a uzv u dr. Dankovcika, ze len on to robi v KE. a potom v 20 tt na morfologicky uzv. tak to prve mame 6.4. a to druhe nas objedna, ked prideme na odbery.
23. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluš, meň pas a fotoooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej super
23. feb 2010 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj sovicky, to som ja svetluska. uz s novym nickom :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepiste mi uz na svetlusku IPcky kocky moje.
23. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sojka nasa tesime sa s tebou :slight_smile:
smejko aj ty :sunglasses: :sunglasses: jeeejda no vasu vlnu rozbehnutu asi nestihnem, pockam podovolenkovú sezonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

bola som cez obed kupit lilly 2 korytnacky :grinning: :grinning: :grinning: som zveda co bude s nimi robit :dizzy_face:
23. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde nasa retkvicka
23. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si to vymyslela retkovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
velmi sa bavim teraz :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. :grinning: co ma ohovarate? chi chi. nie este nesnazilkujeme, ale ked sa nahodou podari, tak nebudem proti. aj ked po nedeli nevieeem. :grinning:
23. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok