• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Lucka solikuje strasne, dnes som ju 100x vysavala, Misko nespal a MArek robil same hlupposti..dnes mu na nohu padla velka drevena doska..a nikam sme nesli :unamused: ...uz ho to neboli, ale ma tam ranu a opuchnute..inak uz behal ako nic..tak zajtra snad vybehneme aspon na chvilu von.
23. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nech je tepla jar botasky mikinka jaj budeme cely den von zasa,aj papat aj kakat :grinning:
23. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva aj ja sa tesim na teplo a bude viac svetla..tiez budeme trcat cele dne vonku, uz sa tesim...a to v lete budem uz behat s Luckou...
23. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som ze si prispievala do tej temy. Prepac ale jej autorka si da do profilu a do albumu ze ma dvoch anjelikov ale postihnute dietatko do pasu nie
23. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to divne...tak si dajme do pasu nasich anjelikov...budeme mat viac deti.
23. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti este zmesti :grinning:
23. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona pise ze ma dve deti jedno postihnute a to v pase nema udane,ale anjelikoch v motte spomina aj v albume. Nechapem co chce aby jej nejaka povedala chod na potrat,alebo nechod a ta co jej bude symp. tu pocuvne?
23. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu, nema asi vyznam jej tam nieco pisat, aj tak si urobi po svojom....
23. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma nasa ucka pol roka...to neskutocne rychlo leti, len teraz sa narodila...kocka nasa :grinning:
23. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru emily je nacase daco poriesit,lebo sa budes za chvilu doma nudit :grinning:
23. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka tema? :confused:
23. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplanovane tretie dieta
23. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kuk
23. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som, zvedava co nachystaju zajtra detvaky...Miso este nie je ostrihany....musim ho odfotit aby ste videli aky ma krasny uces :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej retkvicka, ake zlate :grinning:
23. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily tesim na foto :grinning:
23. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru ti to nedalo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
retkovka, kde siiiiiii??????? :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze nie :unamused:
23. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habiby sa tiez dobre obula :grinning: ja uz do takychto tem neprispievam. Ok rozumiem ze zaskoci neplanovane tehu,ale potom poprosim pomozte sa mi s tym vyrovnat,alebo napiste mi vlastnu skusenost ....
23. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus nerozculuj sa mozno je ozaj bezradna a chce len pomoc mozno to muzovi ani nepovedala
nikoho si nezastavam ale aj ja som bola v soku ked mi povedali ze som tehu
23. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss a teraz si stastna ze mas Miusku nie? :wink: pamatasm si tie boje...a som rada ze si sa rozhodla pre Miusku... :wink:
23. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss ale my ju neodsudzujeme za to ci pojde na potrat alebo nie,je to kazdeho vec,ale za to,ze svoju dcerku neprizna ani v pase ani v albume,to co je za matku?
23. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
losik nie za to mojka,mna skor rozcarovalo ze si postihnute dietatko nedala do pasu,ale anjelikov v nebicku hej :wink: a podla mna je na kazdej ako sa rozhodne,aj proti interupcii nemam jednoznacny nazor,len formulacia tej otazky a celkovo co caka ze jej tu povedia???
23. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si ze to uz je neskoro rozhodovat o tom ci to dieta bude zit alebo nie..mali si to rozmysliet skor ako skoncili spolu v posteli...teraz mozme dakovat nasim rodicom, ze si nas nechali a darovali nam zivot...som zasadne proti potratom, lebo kazde dieta ma pravo na zivot, ak uz je pocate, je to clovek a nemame pravo zabijat druheho cloveka..a dieta je este ktomu absolutne neviine, a nemoze sa ani bratit..moze tak max. sa modlit aby si ho mamanechala a nezabijala ho.. :pensive:
23. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

retkofka gatulujemeeeeeeeee aj smejko tieeeeeeez

moj maly od dnes si dava ocistnu kuru nic mi nechce papat spinkal mi dnes dokopy asi hodku a je fit ako rybicka a este je hore co vam poviem ja uz hotofka ledva vidim na ruzovu ordinaciu a on tu pobehuje hore dole a vesa sa na mna :grinning:
23. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plne suhlasim emily s tym co si popisala,az kym nevidim ubite utyrane opustene dietatko. Potom si pomyslim ze jeho mamka sa asi mala inac rozhodnut. No to je na dlhu a nekonecnu debatu.
23. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva presne tak :pensive:
23. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata co rozoberate som nepochopila ake postihnete babo ci co
23. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok