• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
Mam slovenku. aj u nas su vsade hovna a tomo ma uz z toho nervy. uz z dialky krici zasa HOVNO
24. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily bol to total neutralny clanok
24. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste? ci citate slovenku? uz dve hodky som nevytiahla vreckovku
24. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem vevus
24. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik
24. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa dopozerat bridfet jonesnovu.....strasna krava.......
24. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, teraz sme dosli z mesta....a boli aj na poste :sweat_smile: tak niekedy nabuduce....
a sakra, zabudla som na slovenku :unamused:
24. feb 2010 o 16:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomo po dvoch hodkach vonku s babkou dorazil dnu,dnes zasa nespal tak ak mi nezaspi v aute cestou domov,tak to bude strucne vecer
24. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zabudla slovenku dokelu :unamused:
24. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poziciam
24. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prinesies??dojdi dame kafco :wink:
24. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty kokso ja som si zabudla dat kavu
24. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis :grinning: ja by som ti spravila
24. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si viete predstavit ze by sme vsetky byvali v jednom meste?
24. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bola uplna bomba :sweat_smile: stretko kazdy den
24. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super. mali by ste ma kazdy den na krku a ja by som hysacila, ze tu ma pichlo, tam ma pichlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svdtlus nestihala by si stonat,lebo ako jedina zatial bezdetna by si si uzivala nasich deticiek:stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no to bol des...isla som s chalanmi a s Luckou von, kedze nejavili ani naznak toho ze by mali spat a vonku bolo krasne..Lucka v kociku zaspala ale Miso vzadu a Marek v predu..obaja zasadne opacnym smerom...na buduce ich priviazem na spagatik....Misko sa cely ako je natiahol do jednej nmlaky..Marek mal gumaky a skakal v kazdej mlake a napriek tomu, ze mal gumaky, mal aj mokre ponozky..tak neviem ci mu natiakla voda z vrchu...zastavili sme sa u babky a potom cesta spet..utrpenie, Misko uz nevladal a nechcel slapat..Marek lietal niekde v predu, Misdo v zadu..uz sa tesim ked zacne Lucka behat...podplatila som Miska cukrikom a potom uz cupitkal a aj nas ocino nas dobehal a Misko zaspaval za pochodu, ale mal este nalozene, citila som to cez vsetky jeho vrstvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,sme dosli domov a umyla som Miska a uz spal...a Lucka mala tiez nalozene, akoby sa dohodli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
24. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes u nas bolo krasne slniecko svietilo boze uz sa tesim na leto
konecne mi prisiel skejtik na kocik len ho nevieme namontovat :grinning:
24. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, zivo si vas dnes predstavujem :grinning: to aby si bola chobotnica a zachytila kazde deculo :dizzy_face: a s Luckou to budes mat este zaujimavejsie....
a ja si predstavujem ako zvladnem kocik + psa (ktory sa skor vlece ako ide :grinning: no, chce to trening :grinning:

my budeme zajtra bez vody (cely barak), tak sa rano vychystame a pojdeme k svokre.....aspon mam o obed postarane :grinning:
24. feb 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, ja som za ministretko - pokial budeme vonku kocikovat :wink: lebo ked stojime, tak sa zacne knurit a potom spusti plac :sweat_smile: nech len dlho vydrzi taketo pekne pocasie....

svetlus, vy asi navstevu BA odkladate na neskor, ze ?
24. feb 2010 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka stretla som par mamiciek, tlacili kocik a prechadzali sa..sa maju ze nemusia nikoho nahanat.... :sweat_smile: no detvaky spia,. len Lucka ma taha za vlasy a nie a nie spat..mne uz oci klipkaju...
24. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka taj daj toho spa na skatebor, ci ako sa to pise....a tahaj ho za sebou :grinning:
24. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, no, niekedy by sa hodil taky vozik aj pre nasho psa :grinning:
24. feb 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete poradit ked ma maly teraz nozku 19velkost aku bude mat asi na dalsiu jesen zimu co poviete
24. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka pozerala som tvoje foto...mam taky isty kocik...len nasa mala uz je velka anezmesti sa do tej vanicky...a zacina teplo tak to prerobime na sportak...

zuzka no neviem 21 ?
24. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ja ze taka 24som pedpokladala bo neviem ako astie rychlo noha detom terza maju dobre ceny topanociek tak sa to oplati kupit
24. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my sme tak kupili tenisky, mali vyhodnu cenu a kym nasi narastli, sme na ne zabudli..nasli sme ich nedavno a uz su male tym dvom..tak pre Miska ale musia este pockat :sweat_smile: ...
24. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj .ixixi ja tiez tak pa veci nakupila ale dako nenosil maly zabudlo sa na to ale vynosi dalsie babo snad az:slight_smile:) tak myslis ze mu teraz nozka velmi neporasite bo odazu ma ti 19tnastku a mi vyastol na 80velkost odrazu zi 62 :grinning: :grinning:

tak neivem ci mam kupit 24 a 26 co myslis za pol rok mu nenarastie 2 cm ci moze?
24. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ta vanicka je do tych 6 mesiacov, takze Lucke uz musi byt tesna :sweat_smile: zvlast ked je este naobliekana prip. vo fusaku.
24. feb 2010 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok