Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
4. mar 2010

ano ano fotoooooooooooo

retkvicka
4. mar 2010

ahoj losik, panecku, ste uz kocky.

z toho cisla magdi, z toho cisla 🙂)..fotku este nemam. mame porobene v pc u dr, ale este som nebrala od nej.

evitkamalicka
4. mar 2010

svelus co si pribrala ci schudla?

retkvicka
4. mar 2010

svetlus, neprovoku s cislami 😀 😀 😀 .......fotku asi po dalsej poradni budeme mat. to uz budeme za speci uzv vysetrenim u dr. dankovcika. mame 6.4. jeho a poobede poradnu u mojej.

mm1
4. mar 2010

svetluš fotku bruška som myslela!!!!!!!!!!!!

habibi78
4. mar 2010

svetlus, ak nemas fotku malej, tak odfot brusino, hned prideme aj na cisla..... 😀 😀 😀
Dankovcik je vraj kapacitar, vsak?

retkvicka
4. mar 2010

svetlus hej, ako hovrime my psickari, je to rasa ! 😀 😀 😀

loss
4. mar 2010

svetluska dakujeme
fot brusino aj ja sa tesim a na cisla sa vykasli aj tak to bude stupat 🙂

zuzkaprofant
4. mar 2010

cafte ste ma nepotesili stym jedlom , no co uz ved on bude hladny teraz zuchle zemlu akoze ranajky🙂 Ale napr vcerajsie teramisu u taliana mu chutilo to chcel papat ale cuketu smesko neeeeeeeeeee 🙄 ja ho necham dnes vyhladovit a hotovo zadne mlieck nedostane celu noc bol hore a pil mleicko 😠

h0blinka
4. mar 2010

svetlus congrats 🙂 tesulujeme sa, to je pocit mat tehu knizku co?
zuzka nerob si z papkania hlavu, my sme si tiez presli nechcenim papat, vsetko mi vypluvala a teraz sa napchava ako prasiatko 😅 daj mu cas, ponukaj a to pride

baby predstavte si teraz som hovorila s kamoskou (dnes sme mali stretnut 3t sme sa nevideli) a maly jej tiez vcera vecer grcal jedna radost 😒 a on ani do kolektívu nechodí

zuzkaprofant
4. mar 2010

no ved mu davam zemlu pomaskal a vsetko na podlahe skoncilo rztrhane tak nedostane nic 😉 snad ked bude max hladny tak spapa mi obedik

dievcata na mna nieco lezie dako ma hrdlo boli 😢

mm1
4. mar 2010

hobloškááááá nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

h0blinka
4. mar 2010

sorry megi v tvojom pripade by som na to nebrala ohlad.
ked mate nieco chytit chytite to aj doma, to je uplne jedno. Ale ked chces vyhovorku tak ju kludne pouzi
ideme obedovat (možno) 😝
polievku a zeleninove rizoto to by nemalo byt tazke
a potom spime tak cafte poobede

zuzana76
4. mar 2010

ahojte

Svetluska, tak gratulujem 😵 . Drobcek krasne narastol a len tak dalej, veru a lepsie je doma na PN, nebudes vystavena virusom, poodychujes, napapas sa kedy sa ti bude ziadat a aj si pospis. Davaj na seba pozor

retkvicka
4. mar 2010

vdaka zuzi 😵

emily3
4. mar 2010

svetluska tak uz mas aj tehuknizku? skvele, takze si uz oficialne tehulka.... 😉

mm1
4. mar 2010

Babulky tak zajtra mám dovolku, tak tu nebudem...
dávajte na seba pozor.

papaá

retkvicka
4. mar 2010

paa magdi. stastnu cestu.

petruci6
4. mar 2010

svetlu tak ty budes doma 4 roky necele 😀

habibi78
4. mar 2010

svetlus, blahozelam k tehu knizke, to je ta NAJ knizka.... 😵 😵 😵 😵 😵

lolka
4. mar 2010

svetluska, kraaaaaaaasne cisielko ti svieti za menom 😉 a bude to coraz krajsie a vyssie 😉
a ta knizka - to je to najkrajsie citanie, super, tesim sa s tebou 🙂

emily, monike zelam vsetko naj, naj, naj a aby vam vysiel ten sobotnajsi konkurz. 😵 kedy budete vediet ako dopadla ?

petru, zuzi - nech to co na vas lezie aj rychlo zlezie a ide liezt niekam inam 😉

ja od vcera vyzeram ako sysel - mam opuchnute usta. vcera sa mi zasa ozval zub, ktory mi pred porodom nechceli trhat.....a vcera mi ho vytrhli. mala som to cele opuchnute a bol tam aj hnis, ble 😝 no, ale uz mam aspon pokoj, este aby to odpuchlo 😅

veva1
4. mar 2010

Jaj loli nech rychlo odpuchne

lolka
4. mar 2010

vevi, no, ani mi nehovor 😖 zajtra idem s tym opuchom na kontrolu....do rana by mi to mohlo uz zmiznut 😅

a vy ako ? ako sa ma fesak Tomo ? 😉

zuzkaprofant
4. mar 2010

dievcata uz som asi na o rpisla na chute maleho on uz nehcce domace jedlo ale kupovane polotovary dnes mi toho spapal ccelkom dost na neho 😀 ale do obeda nic nemoze papat len cistu vodu a tak mu to vytravy a spapa 😀

lolka
4. mar 2010

zuzi, aky presibany je tvoj maly 😵

smejko - ked sa tu objavis - dnes som skusala viazat tu tvoju satku. cela som sa do toho zamotala, je to strasne dlheeee. 😖 ale asi na 5 pokus som to ako-tak uviazala, aj dala malu, ale po chvilke zacala plakat 😒 asi si musi zvyknut, ze ? 😕

zuzkaprofant
4. mar 2010

ani nemam vas cas citat maly ked vidi notbook tak az sa trase a uz je na nom a tuka mi tu 😠

retkvicka gratulku a aj ostatnym tehulkam

lolka neskusala si manducu ta je super vec ja maleho do teraz v tom nosim

habibi78
4. mar 2010

zuzu, ja som takto malu odchovala na HIPP, mali sme potom problem aby mi zacala jest normalne varene jedlo....
ale zvykla si,musela..... 😀 😀

veva1
4. mar 2010

Tomo je riadny cert,ale aj sa zacal strasne hanbit zasranko jeden. zuzi aj tomo kym celu noc cucal tak do tej 10 nejedol nic. a tiez sme kupovali polotovar,kym nezacal papat to iste co my

lolka
4. mar 2010

zuzi, mam aj ergonosic, ten sa rychlo a lahko "oblece", tak uvidime...
vevi, ved ono ho to prejde alebo mu to ostane pri dievcatach
😵

zuzkaprofant
4. mar 2010

prave habibi moj najpr len kupovane hipp potom uz nie ta som zaala varit ta sa nevedel dojest a teraz zase hipp ide 😀 mamam moja nebude mat radost na sk 😀 😀 😀

maly mi dako nechce spat uz cely tt mi zacal spinkat od 20hod a dnesked som na neho sama lebo martin je v robote nic len mrci a kuka telku to je vychova ze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre