• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
tak tak,to je nas udel matky :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj moje dieta hra dnes od rana v brusku futbal
9. mar 2010 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, ano, mala spi, tak to vyuzivam lebo ked je hore, tak sa moc neda... :sweat_smile: my tiez pouzivame jednorazovky, je to super prakticke.

v nakupovani som sa aj ja vyzivala, preto som chodila do obchodov postupne aby som mohla vzdy nieco kupit. kamoska kupila vsetko na 1 x - to by mna nebavilo :unamused:
9. mar 2010 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano! stat sa vrahynami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
evit :dizzy_face: ..ja sa uz velmi tesim, ako sa nase zacne vrtiet....panecku, mam doma od kamosky perfektnu knizku....vyvoj dietatka po tyzdnoch..a pisali tam, ze v 8tt uz dietatko zacina mat reflexy...ak sa nieco dotkne jeho tvaricky, zvysok telicka sa pohne na opacnu stranu :dizzy_face: ...je to uzasne....
9. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru lolka, na prvykrat by ana mna nebavilo..setko naraz..vliect potom vsetko......a nahanat sa..radsej postupne...clovek si tak dlhsiu dobu robi radost :dizzy_face:
9. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na Vianoce kupila knizku Tehotenstvo den po dni a na kazdy den tam je snimok z 3D ultrazvuku ako babo ktory den vyzera, co sa mu vyvija a tak, pekne to je
9. mar 2010 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam perfektny obr,len neviem ako to sem dat
tehotnej zene v 5mes tehu operovali nieco uz neviem co a je tam zachytene na foto ako malicka rucicka chytila dr ruku,je to nadherneeeeeeee :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, mala ma na fotke c. 18 krasny overalik, alebo co to je. kde si to kupila?
9. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli mailom petrusa
9. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli mail do IP
9. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja by som tak sla do UK, do devonu..kraj pri atlantiku...vela zeleneho a skalnate pobrezie..take drsne, ako v tych anglickych detektivkach vidite..strasne sa nam tam pacilo..tak by som tam sla povegetit aSPON NA 2 tyzdne....sme tam boli v maji a neviem na to zabudnut...
9. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved chodte po prvom trimestri :wink:
9. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka petrus, uz doslo.
9. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslame....ale tierz chceme zrekonstruovat byt..tak asi az potom..uz s drobcom :slight_smile:
a co hovoris?
svetlus,myslis tie pasikave dupky ? to som objednala z netu....hm....len uz neviem link, ale reklama bola na MK. ked si hlava spomenie, napisem :grinning:

mala sa uz knuri....
9. mar 2010 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolik, ano tie pruzkovane :slight_smile:
petrus, krasne..neviem, co robili. ale je to uzasne...
9. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja stem mail :sweat_smile:
9. mar 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit posli do ip a ti preeposlem
9. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas to tam a dakovala
9. mar 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem poslat
9. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslane evit
9. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aka krasna mala rucicka :dizzy_face:
9. mar 2010 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to pripada ako keby robili cisarsky ked bola von maternica
9. mar 2010 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus s tymi plienkami este pouvazuj,hlavne neobjednavaj vela,ak by si po narodeni zmenila nazor. ja som mala dost prat len grciaky a plienky na siroke balenie. ono je tazke robit take rozhodnutie kym nevies ako bude.
9. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus, zatial sa mi to paci viac. myslim, ze pre dietko dobre a aj ekologickejsie to je.
9. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eco urcite,a pre dietatko je to otazne. pojdes na 2-3hod. von a ked si cikne hned tak mu bude paradne tak dlho v mokrom. a aj sladovat pokakane,pocikane plienky kym sa zapne pracka musi byt parada. no a vyvaranie v pracke,taky program tiez nie je velmi eco.
9. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez povodne pri Adamkovi chcela latkovat, ale nakoniec som si to rozmyslela
9. mar 2010 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidime...vonku nevidim problem. dam jednorazovu. podla toho, na ako dlho pojdeme. myslim, ze zo zaciatku kludne mozu byt latkove. uvidime veru :slight_smile:.
9. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok