Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

a pred chvilou som dala dnesne brusisko do albumu 😀

bershka
17. mar 2010

svetluuuuuuuuuuuuuus hihihihihi, ale nie si sama, kuki moj album aj smejkov. my sme si pupky fotili ked sme boli vo 4tt 😅

retkvicka
17. mar 2010

pekny popcek evitka 🙂

bershka
17. mar 2010

evit a akeho mas tusaka? prezradis? pockaj, kuknem pupek a mozno to nieco prezradi

retkvicka
17. mar 2010

sak som ppozerala vcera bershik 😀

bershka
17. mar 2010

krasny gulatouncky... asi baba, nie? alebo podla kocara dufate, ze chalan?

evitkamalicka
17. mar 2010

bersh no skus hadat co nam dr. povedal v 14tt, ze na co to zatial vyzera

bershka
17. mar 2010

evit. baba

retkvicka
17. mar 2010

evitka, ja tipujem adelku 🙂

evitkamalicka
17. mar 2010

farba kocara nie je dolezita, my sme Adamkov predali a tyrkysova sa nam velmi pacila, tak sportak teraz vyuziva aj Adamko, ale tento tyzden dojdu golfky tak kocik odlozime

bershka
17. mar 2010

svetlus a ty chlapa 😉
ake planujes mena? a ty evit, ake mena?

evitkamalicka
17. mar 2010

oki baby, uvidime toho 1.4. ci vam vysli tipy 😅

evitkamalicka
17. mar 2010

bersh Adela a Oliver

retkvicka
17. mar 2010

bershka, tipujes chalana? Jozko by ta vybozkaval..on sniva o chlapcovi. aj kocke bude rad. ale to ma pocit, ze vacsia zodpovednost. vcera povedal, ze vezme mladeho na diskoteku a nauci ho, ako objednavat kockam.. 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

svetlus a kedy bude foto tvojho bruska?

retkvicka
17. mar 2010

evitka neviem. asi zacnem fotit az neskor........uvidime.

bershka
17. mar 2010

iiiiiiiiiiiiiha, svetlus, no to by som si potom na neho davala bacha. 😀 😀

kazdy chlap chce syna. mojmu to bolo jedno, aspon to mi cely cas tvrdil, ale ked sme boli na 3D a dr. sa pytal, co by sme chceli, tak jasne ze povedal chlapca

evitkamalicka
17. mar 2010

moj chcel prveho syna a teraz velmi tuzi po dievcatku

retkvicka
17. mar 2010

bershi, uz som dala do pasu.- bud Jozko alebo Svetlanka.

bershka
17. mar 2010

svetlus, fot od zaciatku, bude sranda, uvidis, budes sa potom smiat, ze aky maly pupcek si mala

retkvicka
17. mar 2010

bersi, spom spuchnuta..nemam pupcek....

bershka
17. mar 2010

faaaaaaaaaaaaaaakt? nechcete dat nieco ineeee? ja som nikdy nebola za, aby deti mali mena po rodicoch, ale je to vase rozhodnutie..

evitkamalicka
17. mar 2010

jaaj svetlus ty si vymyselnik, ze spuchnuta

retkvicka
17. mar 2010

no, tak sme to chceli od zaciatku. chlapceka Jozka scem stale.ale keby bola baba, chcela by som sarlotku. ale to sa velmi Jozkovi nepaci.

bershka
17. mar 2010

spuchnuta? no to si kukni moje kotniky.....v albume. clenky som si nevidela niekolko tyzdnov a ani nenahmatala 😀 😀
ja som pribrala 25 kg

retkvicka
17. mar 2010

bersi, no vcera som sa rehotala na tej tvojej fotke, ze prasacie nozky....si siska...

evitkamalicka
17. mar 2010

ja som pribrala okolo 20kg a teraz som velmi zvedava kolko to bude

bershka
17. mar 2010

na a ne? presne jak prasacie kopytka.. hruza to bola, ale nastastie to bola len voda vo mne. v porodnici som nechala 13 kg a potom islo skoro 1,5 kila tyzdenne dole

a to som vobec nezrala. sak len som grcala kade som chodila. nic mi nesmrdelo, nic nevonalo... jedla som len preto, ze "bol cas" na jedenie

retkvicka
17. mar 2010

kocky, nemate tip na nejaku dobru stranku s detskym oblecenim. ale takym peknym. bo zatial co som kukala, ma nic nenadchlo...

emily3
17. mar 2010

cau...ja mam meno po mame a mm po otcovi a mame s tymlen ostaru...aj vcera volali z nejakej firmy na moj mobil ze : chcem hovorit s LAcom...., ja na to ze to moj manzel a nie je so mnou a oni...to asi nie, mame tu rocnik 53 😝 ..takze stale ak svokor nieco vyvedie ( este neprehlasil adresu trvaleho) to chodi na nasu adresu a nase telefonny..neviem kde zobrala ta tetuska cisla, ale asi z oringu..a este blabotala o nejakom pevnom cisle na nasej adrese...co nemame..ak to mali svokrovci tak to asi este ani neodhlasili...a my tu byvame dva roky...

a ked som bola mala a niekto k nam telefonoval a pytal si Milku tak sme nevedeli ktoru a na druhej strane boli zaskoceni ked som sa pytala..kotru? a nevedeli sme konu su urcene listy ked tam nebol titul..tak sa stalo ze som otvorila mamin a ona zas moje....a tak....
my sme sa z mmzhodli ze nase deti nebudu po nas....a uz sa llulu zobudila..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre