Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
22. mar 2010

čaute babule..... ako to tu funguje???? Nemám čas všetko študovať ale musím povedať. že sa mi to vôbec nepáči,

mm1
22. mar 2010

Svetluš, napríklad, ako sa pozriem na tvoje fotky????????? nezobrazí mi ich.

retkvicka
22. mar 2010

musis kliknut na fotoblog vedla mojho mena

mm1
22. mar 2010

šak to som urobila, ale nemám vôbec žiadne fotky... ani na uvodnej strane, ani nikde.

retkvicka
22. mar 2010

tha potom neznam.....

mm1
22. mar 2010

no asi tu končím.... toto je odveci.... nemám vôbec žiadne fotky, nikde nič sa mi nezobrazuje, žiadna fotečka....

emily3
22. mar 2010

svetluska mat tvoje starosti 😉 😀 😀 ...to zistis a neboj nezaspis tak aby si sa nezobudila, to je materinsky cit, babo len mrkne ockami a ta zobudis....a na zaciatku vacsinou sa davaju babatka na bok, tak raz ho das na lavy, potom na pravy, ....pripadne na brusko...to zvladnes, neboj...je pravda ze deti sa rodia bez navodu na pouzitie ale prides na to 😉

emily3
22. mar 2010

mm mas tam fotky ..das si fotoblok a kd zlistujes dole, mas tam albumy..treba popozerat... 😉

mm1
22. mar 2010

to som si dala, Emi, ale nemám fotky... nemám vobec žiadne fotky... ani ked sa prihlásim, ani na uvodnej stranke, ani vase nevidim... vobec nič... :( mám len textíky pod fotkami, ale fotky nikde....
napríklad v tvojom fotobloku, vidím Miško s prababkou a miesto fotky taký miniatúrny štvorček a foto nikde..... a tak je to so všetkým....

emily3
22. mar 2010

mm tak potom neviem, lebo ja tvoj album vidim v pohode, nemas ty nieco nasrtavene vo svojom pc? ked kliknesna tu miniaturu sa to nezvacsi?

jedno dieta uspesne spi ale Miso nie a nie..a ja musim pisat tu diplo.... 😒

petruci6
22. mar 2010

caute baby,len na rychlo nejak nestiham,odkedy sa oteplilo sme stale vonku 😵
svetluska malinke je uzaaaaasne,krasne 🙂 🙂
tesime sa

dnes som bola u zubarky,este jeden kaz mi ostal,pytala som sa zubarky na to,ze vraj deti po 1 roku musia ist k zubarovi,tak vraj to nie je nic strasne,nemusi ani otvorit usta,staci,ze sa zoznami s prostredim,zalozia jej kartu a mozme ist domov 🙂
tak nas to caka v piatok,uvidime ako im to tam zdemoluje 😀

retkvicka
22. mar 2010

serus petrusa, dakujeme 😵

h0blinka
22. mar 2010

ze by mi to uz islo?

h0blinka
22. mar 2010

no konecne uz som niekolko krat napisala dlne prispevky a nist.

tak vas uz len pozdravim, lebo som z tohto kona len nervna 🙂
svetluska krasne foto mas,

stretko neplanujeme?

retkvicka
22. mar 2010

hoblinka ahooj, dakujem vam kocky za pochvalu. aj stanke. az teraz som naahodou zistila, ze sa daju dat komentare k fotkam. teda vy k mojim 🙂. potesili. dakujeme 😵 .

stretko planujme. po velkej noci ceme do BA, tak sa mozme uvidieet.

sloniiicek
22. mar 2010

caute kocky. ja som strasne zmatena z tej novej stranky. asi si budem musiet zvyknut. ☹ dnes ideme s martinkou plavat. tak som len nakukla. 😀

trpezliva
22. mar 2010

adiii...to mas super, aj ja by som rada chodila plavat aspon s jednou babou...ale neda sa. Ta druha by medzitym co robila? 😕 Este na cvicenie sa to da, mam Johanku v satke, ale do bazena so satkou nemozem... 😝 . Som zvedava, ako budeme v lete zvladat kupalisko. Minule leto sme tam boli s Lili kazdy den.
Evit, poradis mi s tortami, prosim? Chcem Lili objendat na narodky, ale nie taku obycajnu, ale v tvare Krtka alebo s motivom Vcielky Maji. No jedina stranka je ludvikcukraren, tu v BA..a tie torty su straaasne drahe. NAjmensia, ze 12 porcii stoji 35 eur..a taka aku by som chcela stoji okolo 70-80eur. JE to normalna cena? Ci len mne sa to zda byt prehnane...
Ale chcem, aby mala Lili pekne fotky s tortickou a urcite by sa jej hrozne potesila..tak neviem.
Dnes som bola pre tortu, co sme objednavali neterke, tak velka, cokoladova, 2kgova stala 16 eur, tak to je obrovsky rozdiel..No bola taka podla mna obycajna..ovalna, troska vyzdoby a fotka Hannah Montana v strede.

evitkamalicka
22. mar 2010

kika potahovane torty su drahe vseobecne, ja beriem za kilo 10-12€ zalezi od narocnosti, ale nepotahovane by veru take drahe nemali byt,neviem ake boli tie co si pozerala

trpezliva
22. mar 2010

http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?i...
taketo nieco, je to najlacnejsie co ponuka ta curkaten. Tie ostatne su este omnoho krajsie.
to mas lacne za kilo!! mne sa zda, ze tato ma urcite menej ako 3kg. 😠

retkvicka
22. mar 2010

kikus, sala je daleko od BA? s evitkou biznis nemozes spravit? panecku, lili bude mat 2 roky, jak to letiiii.

evitkamalicka
22. mar 2010

kika ta vyzera tak na cca 2kg, viac isto nema

trpezliva
22. mar 2010

svetlus, zeee...taka velka koza je z nej. 🙂 🙂
No, Sala je dost daleko..ja hladam daco tu v okoli..ale v BA je asi vsetko predrazene. 😠 😠
Skoda, ze nie som sikovna ako evitka, ze by som si tu tortu sama spravila. J asom totalny antitalent, zvladla by som babovku a smotanovu tortu.

evitkamalicka
22. mar 2010

svetlus Šaľa je asi tak 70km od BA

retkvicka
22. mar 2010

ale je peknaa 🙂

retkvicka
22. mar 2010

no dost daleko!
kikus, ja nezvladam ani babovku...bud nedopeciem, alebo vysusim...

trpezliva
22. mar 2010

evit, myslis, tak 2kgova to nie je az taka hroza..to by sa najedli deti a rodicia by dostali zakusok. No musim presvedcit manzela, on si tuka na celo, ze chcem dat tolko penazi za jednu tortu. 🙄

evitkamalicka
22. mar 2010

kika, ale sak zas nekupujes to kazdy den, tak podla mna to nie je az taka hroza

trpezliva
22. mar 2010

svetlus, aka bola fidorka? Ja sa napchavam keksami, deti spia, bola tu moja mama tak som si mohla ist zabehat. v nedelu mame preteky. DAm si siltovku, aby ma nikto nespoznal. Ved pobezim vzadu so starymi dedkami. 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

ja som vcera robila strudlu, tak si tiez tusim pojdem dat 😅

trpezliva
22. mar 2010

evit, ja si tiez myslim..a bude mat peknu pamiatku. 🙂 🙂
mne sa tato nova verzia kona zacina celkom pacit.

retkvicka
22. mar 2010

kikus, bude aj prenos v tv? budeme ti drzat palce.
v sobotu je v KE particka. ideme. mozno nas uvidite v tv,m hihi..
fidorka uz zjedena..nejak mi nedobre...nie som hladna ale daco by som asi mala......
strudla - mnaaam.....
kikus, ja si neviem zvyknut na tohto noveho kona este...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre