• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z missediek

24. februára 2011 
uz som dojedla zapijem to colou a hotovka :grinning: :grinning: no to kolko pecies ja asi s litra mlieka lebo moj matinko ma ich velmi rad ja zjem tak 3 a on ostatok :grinning: :grinning: peciem to na 2 platniach
10. dec 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich robievam tiez z litra mlieka,ale teraz uz nevladzem,ale mam strasnuuuuuu chut

uz viem,zavolam,nech mi prinesu teply waffel s cokinou a slahackou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde kupia?? Nerob mi ty chute inac dnes som sa presla aj vcera a dako mi chuti ked ma tak vonku vymrazi :grinning: :grinning: ja mam chute na zmrzku co tu stale chodi v reklame alebo potom by som si dala dake zeleninoe salatiky ale tie nejem teraz lebo uz je to dost chemicke ale na v maji ked porodim sa tak objem ze az :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ich robia v takom bufete alebo ako to nazvat kde je aj kebab,hot dog a tak...
mnam
10. dec 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no dala by som si to a slahacku navrch mnam :grinning: :grinning: petru pozerala som foto mas peknu postielku a pekne namalovanu izbu sa mi velmi paci
10. dec 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, je to taky neutral aj pre babu aj chalana, pre dalsie :grinning:
10. dec 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ja chcem tiez nieco podobne ale uvidime co bude
10. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na teba som strasne zvedava, teda na maleho profantika,ze co to bude

hned nas potom informuj :wink:
10. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ale aj ty mna ja kazde rano nabehnem tu ci ste uz dvaja :wink: budem ti drzat palceky a hned ako prides domov daj fotecky do albumu :grinning: :grinning:

ja som tiez zvedava lebo kazdy mi vravi ze mam velke brusko na 5 mesaic tak ja neviem ake ma byt popravde ja som tehulku len na ulici videla moja kamoska ani jedna nebola ked som bola na sk :grinning:
10. dec 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

co mate nove??petru este vcelku,takze pohoda :grinning:
ako to,ze vies ako sa robi zemiacka na kyslo?? :sweat_smile: ved ty nevaris :grinning:
10. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babule. tu sa to riadne rozpísalo. ako sa máte? čo nové? idem si ĆITAŤ historiu, tak sa hádam dozviem :sweat_smile:
10. dec 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,stale nic :grinning:

nevadi zajtrajsi spln to isti, teda dufam :sweat_smile:

lius zemiacka je jednoducha aj pre mna,takze pre vsetkych :grinning: a to bola prva vec,co mi chutila,ked som otehu
11. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
ahoj kinderko, este si stale 2v1 ? :grinning:
zemiacka na kyslo ? to som este nerobila....
11. dec 2008 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mama mi povedala,ze dnes nema Linda narok prist na svet,lebo dnes ma ona narodeniny a nech jej necham aspon jeden den v roku :grinning: tak uvidime,ci mala sa nebdue chciet dostat von na just :grinning:
11. dec 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru, myslim, ze si Linduska pocka na ten zajtrajsi spln :grinning:
11. dec 2008 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja robim zemiacku takto:

osupem zemiaky,pokrajam na mensie kocky,povarim v slanej vode,asi 1cm nad zemiakmi a pridam 1 bobkovy list,kto chce moze aj cely strucik cesnaku,ked su uz zemiaky makke prilejem mlieko,zalezi na vas kolko chcete mat tej polievky a zahustim to tak,ze do salky dam hladku muku,rozrobim v mlieku,prilejem do polievky,necham prevret a vypnem.
treba to nechat vychladnut a potom pridat 1,al 2 lyzicky octu a pomiesat
keby ste dali ocot skor do vrelej,tak sa vam zrazi
11. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru na teba neposobi spln ma na hrozne ja som uz od 2 rana hore normalne som vstala vysapata a to som isla spat o pol noci a tak od 2 do 6 som kukala do plafona a chodila cikat a tak som kukala rozpravky a od 7 som zaspala na gauci a teraz so mvstala :angry: :angry: uz to je taka druha alebo 3 noc :confounded:

inac este nic necitic ziadne ine pohyby?
11. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to nebude splnom u teba,ale uz ti zacina tehu nespavost, o kt sme hovorili :grinning:
ja nespavam uz velmi dlho

ake ine pohyby myslis?
ja uz mam pocit,ze budem tehotna navzdy,ked si myslim,ze uz to prichadza,tak to prestane...
11. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ty si tak o 2 hore a nespis martin sa smial lebo taka svieza o 2 rano som nikdy nebola :grinning: :grinning:

no ci ta napr teraz nepehana alebo dako inac nebolia krize a pod
11. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja uz mam vsetky priznaky co mozu byt a nic

kym neodtecie voda,nejdem nikam :grinning:
11. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no podla mna to pride uz za chvilu neboj :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvila je relativny pojem :grinning: chvilu mi uz hovoria 3t odkedy mi kleslo brusko :grinning:
11. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru a aky mas ty vlastne termin od dokyho
11. dec 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten mi uz neupresnil potom,ale nieco medzi 25.12.-27.12. aj ked Linda je uz o 2t vacsia
11. dec 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ved uvidis petru tak pochod si po byte skus tie schody a uvidis ale neprehanaj mala vie kedy ma prist na svet :wink:

mne dak termin na 8.maja to sa asi potom este upravy ako babo bude rast ze?
11. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upravi ti to podla 3D,aj ked ku koncu uz neradi upravuju termin,lebo je to nepresne
11. dec 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne len daj jeden termin podla menzesu posledneho ale to ja nemam presny cyklus takze to ja berem tak zrezervom ze koniec aprila v maji
11. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja som nemala presny cyklus :unamused:
ale na to sa spoliehat neda, niekto prenasa aj 2t a niekto porodi o 3t skor a vsetko je v pohode...

od prveho dna ako si uz v 9.mes mozes porodit kedykolvek
11. dec 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej neboj petru len si teraz porob doma co ti treba a o chvilu to pride, ina skym pojdes do nemocky
11. dec 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec je vodic sanitky,takze s nim,alebo s jeho kolegom,ked nebude mat otec sluzbu :grinning:

ale zajtra ma sluzbu,tak nas mozno odvezie on :grinning:
11. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok